Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='PUENTA imszar']szkoda, szkoda :)
ja neistety muszę się nauczyć o Tartarze bo to moja jedyna szansa na 5..okropny temat ale muszę go niestety przejść :)
a jak tam psiaki Elitesse?[/quote]
psiaki wymeczone popadaly na lozku po spacerze i sie wygrzewaja zawiniete w moj kocyk hihi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='jo_ann']witajcie:)
na razie wpadlam tu tylko na chwilke i bez sznaucera, ale mam nadzieje, ze to sie zmieni po nowym roku :)
pozdrawiam wszystkich
asia[/quote]
Witaj Asia, SUPER, ze bedziesz miala sznaucera:-D , a do jakiej wielkosci sie przymierzasz;-) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florance']orsini ale oczywiście, że masz obowiązek poddać się takim badaniom!! (co osobiście uważam za słuszne:) )
Art. 100 KP stanowi: "2. Pracownik jest obowiązany w szczególności: (...) § poddawać się wstępnym, okresowym i kontrolnym oraz innym zleconym badaniom lekarskim i stosować się do wskazań lekarskich
:)
aha... no i jeszcze jedno - jeśli się nie zgodzisz... Pracodawca nie może dopuścić do pracy pracownika bez aktualnego orzeczenia lekarskiego, stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku / Art. 229 , § 4 KP/ :)[/quote]

florance, ale ja sie poddalam badaniom okresowym, pytanie brzmi o RTG!???
w ostatecznosci bede twierdzila , ze staram sie o dziecko i w sumie w kazdej chwili moge byc w poczatkowej ciazy a wtedy promienie RTG sa najbardziej szkodliwe. O tu przyklad wlasnie jakie "dobre" jest to promieniowanie:vamp: :vamp: :vamp: :vamp: jestem zdecydowana przeciwniczka RTG i antybiotykow w przypadku gdy nie trzeba, a w moim przypadku nie trzeba-na pluca nie choruje, badania krwi mi wyszly wprost ksiazkowe, nie choruje prawie wcale, ale za to niestety mam rozrosty rozne-np. bliznowca na ramieniu-rodzaj nowotworu, ale lagodnego

Link to comment
Share on other sites

witajci kochani:) witam również nowych sznauceromaniaków.... ufff ale jesem teraz zabiegana ze chyba drugi tydzien juz do kompa nie siadam.....:/ a najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze to co potencjalnie mogloby zabierac mi czas (szkola) zajmuje go najmniej:) ostatnio duzo do stadniny jezdze, mialam mnostwo zadan na kurs zastepowych z harcerstwa bo byc moze zostane zasepowa:)) (no wiecj druzyna dzieli sie na zastepy a zastepem dowodzi zastepowa:) ale jeszcze musze napisac plan pracy zasepy na poł roku i przeprowadzic zbiórke jakiemus zastpowi.

a jesli chodzi o Deniska to wszystko OK:)) ubranko mu super spasowało gania w nim i biega nie zauwazajhąc go w ogóle:) na długi spacerki teraz nie chodzimy bo szybko ciemno sie robi i zimno wiec ograniczamy sie do szalenstw na ogrodzie, po kórych i tak oboj ejestesmy padnieci:) no nic musze konctyc ale mam nadzieje ze w tej swiatecznej przerwie cos wiecej z wami podyskutuje bo sie stesknilam juz za kochana dgm i sznauceromaniakami:)) mam nadzieje ze wy za mna tez......;-) i moze wkrotce uda mi sie Deniskowi jakies fajne zdjatka w zimowej aurze zrobic to wstawie

Ps. smieszna ta nowa dgm - ciagle sie jeszcze nie moge w niej polapac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']
Ja jestem tu nowa i cieszę się, że moogę poznać nastepną sznaucerkomankę :)[/quote]
ja również sie ciesze:) ja jestem Magda i mam sznaucera min. pieprz i sól, mój urwis zwie się Denis i w listopadzie skończył juiż 2 latka... ech jak to szybko zleciało!

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie czego to ludzie nie wymyślą:stupid: Znalazłam taką treść ogłoszenia na jednej z internetowych giełd : "Sprzedam 7-tygodniowe, zaszczepione, pieprz i sól.Cena 350 zł. Sznaucerek z ogonkiem jest małym skorpionkiem. Pieknie noszone ogonki ktore właśnie nadaje pieskowi możliwość porownania go do skorpionka. Zapraszam!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandra']Popatrzcie czego to ludzie nie wymyślą:stupid: Znalazłam taką treść ogłoszenia na jednej z internetowych giełd : "Sprzedam 7-tygodniowe, zaszczepione, pieprz i sól.Cena 350 zł. Sznaucerek z ogonkiem jest małym skorpionkiem. Pieknie noszone ogonki ktore właśnie nadaje pieskowi możliwość porownania go do skorpionka. Zapraszam!"[/QUOTE]
hehehehehehehe
no co... maja ludzie fantazję 8)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie z ranka :)
U nas ciagle pada snieg... Jak tak dalej bedzie to moze jutro nie dotre do pracy ;) :D

W nocy było -10 stopni wiec chyba tylko zostaje sie rozgrzac ;) :drinka: :kaffee_2:

Wczoraj pracowałam co nieco nad linkami , jesli ktos chce tam jeszcze byc, albo cos zmienic to prosze o info :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandra']Popatrzcie czego to ludzie nie wymyślą:stupid: Znalazłam taką treść ogłoszenia na jednej z internetowych giełd : "Sprzedam 7-tygodniowe, zaszczepione, pieprz i sól.Cena 350 zł. Sznaucerek z ogonkiem jest małym skorpionkiem. Pieknie noszone ogonki ktore właśnie nadaje pieskowi możliwość porownania go do skorpionka. Zapraszam!"[/quote]

w koncu reklama dzwignia handlu ! a ze ludzie nie chca kupowac z ogonami to trzeba to jakos zachwalac :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...