Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witam nowych sznauceromaniaków :D
Przedstawie Wam sie bardzo krótko :wink:
Mam na imie Natalia, mieszkam kolo Poznania z dwoma szalonymi Sznaucerkami Miniaturowymi Pieprz i Sól... oba sa rodowodowe ale tylko jeden jest wystawiany :lol: Zapraszam na moja stronke - tam dowiecie si wiecej :wink:

A jesli chodzi o lakier to ja kupuje lakier firmy Hery ale z tego co wiem to wycofali go z produkcji ale juz wkrotce ma sie ppojawic cos nowego...
Ale nieraz zdarzylo sie ze na wystawie uzywlam normalnego ludzkiego lakieru...

Pozdrowienia dla wszystkich :D

Link to comment
Share on other sites

No więc teraz coś o mnie ;)
Nazywam się Majka i mam 15 lat. Mieszkam w Białymstoku (czyli w pobliżu kilku dobrych hodowli ;) w tym Imszaru). Sznaucerkami interesuję się od niedawna (od jakiegoś roku). Jestem świeża w wystawach ;) Goran (po domowemu) jest moim pierwszym psem. Pochodzi z okolic Lublina z hodowli Marysiński Dworek, naprawdę nazywa się ARON i jest synem MATYLDY od Siwego Kota i Scedir YVES MONTAD (niestety nie jest już wystawiany :(, mieszka w hodowli Pigmej)

Natalio od Puenty, wiesz może kiedy w hdowli Imszar spodziewany jest kolejny miot???

Link to comment
Share on other sites

To nie było dobre pytanie :lol: bo ja zaraz zaczene swoje ohy i ahy
Moja kochana Pani Iza (hodowca) ma teraz budowany dom poza Białymstokiem.Jak rozmawiałam z nią to powiedziała, że październik 2006 kiedy już się spokojnie przeprowadzą.
Poprostu hodowla jest doskonała bo domowa, a Pani Iza to najlepszy hodowca na świecie który zawsze mi pomaga :lol:
to na tyle..z jednej strony się ciesze jeżeli rodzina ma się powiększyć ale z drugiej będę zazdrosna 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam aż Sonia skończy 18 miesiecy i pozdobywa trochę medali.Chciałabym ją pokryć i napewno jednego szczeniaka sobie zostawię.Mama mówi NIE ale i tak wiem, zę złamie jej się serce i zostawi :D
Ostatnio dziewczyny Imszar wygrały w swojej klasie
Klasa Młodżieży:
1 lokata Pasja Imszar (pani Izy)
2 lokata Puenta Imszar (moja :D)

Link to comment
Share on other sites

Ja to nie wiem nic jeszcze o uzależnienu, bo w Białymstoku (w sierpniu tego roku) byłam pierwszy raz i to jako widz, ale za to jak tylko weszłam na teren wystawy to odrazu wiedziałam, że jestem we właściwym miejscu o właściwej porze i od tej poryjeszcze bardziej zapragnęłam mieć sznaucerka :D

Link to comment
Share on other sites

Puenta imszar!

Witam i ja serdecznie i cieszę się, że jeszcze jedna kopnięta na punkcie sznaucerów znalazła się w naszym gronie :wink:
Spotkamy się na pewno na wystawie , może w Katowicach?????
A jak Ty ja fajnie wystawiasz, bez ringówki. Zauważyłyście dziewczyny?

Ola!

No oczywiście, że Tobie też gratuluję pociech babciu :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Puenta imszar!

Witam i ja serdecznie i cieszę się, że jeszcze jedna kopnięta na punkcie sznaucerów znalazła się w naszym gronie :wink:
Spotkamy się na pewno na wystawie , może w Katowicach?????
A jak Ty ja fajnie wystawiasz, bez ringówki. Zauważyłyście dziewczyny?
[/quote]
Wystawiam ją z ringówką :P poprostu na tych zdjęciach ją musiałam ustawić bo łapki się "oślizgneły" a ponieważ nie mam pięciu rąk puściłam ringówkę..jak wrócę ze szkoły to pokaże wam zdjątka na ingówce :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-ajka']
Mam nadzieję, że p. Gosia z Tangramu zgodzi się mi pomóc...

[/quote]
a Ty czasem nie chcialas wlasnie kupic pieska od Gosi??????bo jakos tak mi sie kojarzy...
No i witaj u nas!!!!
Tu sie przynajmniej dowiesz ciekawych rzeczy w przeciwienstwie do innych foru...no wlasnie jak brzmi liczba mnoga od forum hahahahhaa

Link to comment
Share on other sites

Orsini, ja nie chcę się z nikim kłócić :)
Po prostu od każdego można dowiedzieć się czegoś nowego i przy okazji się zaprzyjaźnić ;)
Wszyscy są dla mnie mili więc nie widzę powodu, aby na kogokolwiek się obrażać.

A liczba mnoga... hmmm... mnie się wydaje, że
Forum - Fora (dyskusyjne)
A w Twoim przypadku musiałabyś napisać: "Na wielu forach" ;)

A z tymi szczeniakami to czasami nie wychodzi tak jak się chce...
Ale to nie znaczy, że żałuję, że Goran jest u mnie ;)
Kocham go tak jak bym kochała każdego innego psa, bo jest mój :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...