Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='malawaszka']hihih czyżby Kenzuś sprawdzał się w roli reproduktora? 8) :kciuki:[/quote]

Jeśli tak to trzymamy kciuki :wink:

A co do szczeniaczków to ja też kcem!! A moja Beska też świruje z cieczkami i też nie wiedziec kiedy na pewno zechce się randkować :evil: Ale może moje namowy i prośby cos wskórają :lol:

Nie ma to jak wizyty u znajomych forumowych :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']No my juz po wizycie :) wszystko załatwione co trzeba było, a teraz czekam na Rafała i jedziemy do moich Dziadków. :)

Natalia pewnie, ze bede trzymała kciuki :) A za jakis czas ja Was odwiedze :)[/quote]

A zapaszamy zapraszamy badzo serdecznie :wink: :D :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Natalia pewnie jest w szkole, ale ja tez jestem BARDZO ciekawa jak poszło :)

Elitesse ja tez sie nie moge doprosic Arwenki żeby łaskawie zaczęła cieczke i cos sie obawiam ze dziewcyznki zrobia mi niespodzianke i beda cieczkowac w trójke no a wtedy to sie roztroje ;)
W planie 3 zagraniczne krycia ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Witam ;)
Czy któraś z Was, miłe panie, miała może do czynienia z p. sędziną Elżbietą Chwalibóg? I jak wrażenia? Na co mam zwrócić szczególną uwagę przygotowując Gorana???

W związku z naszym możliwym debiutem w Bydgoszczy powiedzcie mi proszę co muszę zrobić...
Wiem już, że muszę mieć numerek i wyrabianie rodowodu w toku, wiem, że musze zabrać książeczkę zdrowia, metrykę, świadectwo zdrowia i różne takie... Oczywiście nie zapomniałam również o samym zgłoszeniu psa ;) Nie zapomnieć o numerku i katalogu, umówić się na strzyżenie, zacząć trening, ale nie wiem co jeszcze...

Wykąpać psa??? Pewnie tak...
No i jakie kosmetyki bedą mi niezbędnie potrzebne?

Pomocy!!! Ja już świruję, choć jeszcze tyle czasu zostało..., ale z drugiej strony pełna organizacja musi być!

Czy ktoś jeszcze z Was będzie w Bydgoszczy???

Link to comment
Share on other sites

Czesc Majko :)

Pani sedzina Chwalibóg ma bardzo specyficzny typ sznaucera. Nielubi psów w typie amerykańskim. Im mniej włosa tym lepiej. Siersc na grzbiecie musi byc perfekcyjnie szorstka.

Narazie masz jeszcze bardzo duzo czasu, ale pasowałoby juz Gorana porzadnie wytrymowac, tak aby na swoja pierwsza wystawe miał super włos :)

a w wieczór przed wystawa wymyc mu porzadnie łapki, brzuszek i brode.
Na samej wystawie porzadnie uczesac pod włos i ułozyc w kolumienki.

Zycze powodzenia!! Sama nie wiem, ale moze i ja sie wybiore z Charlim do tej sedziny :) On jest w jej typie :)

Link to comment
Share on other sites

Uuu... mnie się wydaje, że Goran ma sporo włosa...
Wiem tylko, że poszedł w ojca (Scedir IVES MONTAD) mam nadzieję, że go widziałaś ;)
Acha... Nie jestem pewna czy nie niszczę Goranowi sierści... Mam trymer Trixie, a jestem leworęczna, więc nie wiem czy mu nie ucinam połowy włosa... :(

Mam nadzieję, że p. Gosia z Tangramu zgodzi się mi pomóc...

PS: Czy mogę do utrwalenia fryzu użyć zwykłego lakieru (ludzkiego) czy muszę kupić psi?

Link to comment
Share on other sites

Niestety ivka nigdy nie widziałam poniewaz nie jest juz wystawiany, ale wiele o nim słyszałam!

idx do Gosi jak najszybciej!!! Ona napewno CI pomoze !

Wiem, ze sa specjalne trymery dla osób leworecznych, ale nie wiem cyz mozna je kupic w Polsce

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednak mogę mu tę sierść ucinać :( Nie zauważyłam jednak żeby była jakaś zniszczona czy coś...

A Ivka można zobaczyć na stronce Pigmeja, tylko coś p. Ula Tarasiewicz na maile nie odpowiada :(

Powiedzcie mi jeszcze ile kosztuje profesjonalne przygotowanie psa na wystawę (pod względem sierści)... Bo tak się zastanawiam czy będzie mnie na to stać :P

Link to comment
Share on other sites

Wolę się w szczeniakkach skompromitować niż w kl. otwartej lub pośredniej :lol:
Pozatym w kl. szczeniąt się przymyka jeszcze oczy na pewne zachowania, a Goran to temperamentne bydlę :lol:
Jak mi się uda niedługo (o ile pożyczę aparat) zrobić jego zdjęcie w postawie to wstawię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-ajka']Tylko w klubówkach niestety :( Gdyby była klasa baby, to Goran zadebiutowałby najprawdopodobniej już w NDM...[/quote]

ja uwazam ze ta klasa jest bardzo potrzebna bo cesc pieskow nie jest w stanie "zalapac" sie na szczeniaki no ale Zarzad Zwiazku uwaza zupelne inaczej... zreszta kiedys na DGM byla o tym dyskusja

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...