Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']wiesz ale ona nie wie, ze ja sie panicznie boje pobierania krwi:))))
a 2. ona pomysli sobie tak-co za kawal cholery!niechaj idzie w diably i nie wraca tu przez nastepne 10 lat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']wstawać śpiochy! [/quote]
cjhcialam ci powiedzieć ze o 8:23 kiedy to napisałaś ja już od 1,5 godziny nie spałam, a co więcej siedziałąm już w autobusie, bo jechałam na wycieczkę do Siewierza do nadleśnictwa niby na taką lekce biologi:)) ale nawet OK było:))) porzynajmniej nnie to co lekcje:)

a ja też lubie zime jesli chodzi o narty, kuligi itd:)) albo jak siedze w cieplutkim domku przy kominku i patrze jak za oknem snieżk pruszy i niby lubie zime, ale jak tylko wyjde na taki mmmmróózzzzzzz to od razu zamarzzzaammmm......

orsini a z tym o zimowym śnie i obudzeniui się na wiosne to mówisz identycznie jak moja mama, ona też by tak chciała i nienawidzi zimy, chlap itd....:)

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry :wink:
Ja juz po szkole.... a dzisiaj to sobie pospalam :wink: az do 7 :lol: - zaspalam... hehe jeszcze pierwszy spr z historii... wpadlam do klasy 10 minut po dzwonku :wink: smiesznie bylo...

Ale fajnie juz jutro weekend i IMPREZKA :lol: :D 8) :angel: :drinking:

A u mnie sniegu nie ma tylko jest straaaaasznie zimno :x :evil: ja juz wole snieg a nie tak szaro jest...ble...

Link to comment
Share on other sites

Jostra Ty to jestes :evil: Nic juz nie mow,prosze :D
Orsini , w drugim odcinku bylo zakonczenie poruszanych watkow.
Spekulanta torturowal ten Izraelczyk ,chcac od niego wydebic info. gdzie sa leki dla astmatyczki.
Spekulant zgodzil sie powiedziec po calusie z glowna bohaterka.I okazalo sie ,ze nie ma tych lekow a list co mial w kieszeni ( kojarzysz?) napisal on sam,bo tego pokazywanego w retrospekcji malzenstwa z dzieckiem nie okradl w koncu.
Wywiazala sie walka miedzy nim a Izraelczykiem w wyniku ktorej Spekulant zostal ranny a Izraelczyk postanowil odejsc zwiedzic wyspe ,przerazony swoim postepowaniem.
Narkoman wyrzucil narkotyki i zaopiekowal sie Ciezarna.Namawial ja do przenosin do jaskini .Nie mogl zdobyc dla niej masla orzechowego wiec przyniosl jej pusty sloik i pograzyli sie w Grze Wyobrazni,czyli wyimaginowanym jedzeniu nieistniejacego masla.
Koreanka uratowala astmatyczke smaryjac ja eukaliptusem i dajac jej do wachania ale przy okazji maz Koreanki zaczal podejrzewac ,ze ona puszcza go w trabe.
To chyba najwazniejsze wydazenia .A jak cos nie wiesz to moge Ci dopisac.U mnie cala rodzina czeka na ten film i nawet specjalnie kukurydze sobie do tego prazymy.
A to jest ewenement ,bo my nigdy seriali nie ogladamy :D

Link to comment
Share on other sites

aaa dzieki!!!!
juz sobie przypomnialam film mi sie urwal jak oni sie bili z tym blondynem i jak mu rozwalili zyly dokladnie w tym miejscu gdzie mi krew pobierali!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no to juz wiem co sie dzialo dzieki:))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...