Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Agatka']Gucia witaj w klubie tych co maja wszystko nietypowe ;) ;)[/quote]
Agatka np. ma nietypowa glowe hahahahahahahah
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zartuje oczywiscie :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']Ja zapłaciłam już za głupote i niewiedze :( :( :(
wiecie chyba co to jest P.K.P.R. :o :o :o

SUKA miała super rodowód i mimo wpisanej maści p/s była cz/sr. :o :o :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam.[/quote]

nie jestes jedyna - siedzac co tydzien na sekcji wielu rzeczy sie nasluchalam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Aga nie chce Cie dobijac ale wczoraj dostałam championaty ze Słowacji ;)
Byłas na przegladzie u QUINDY Hajan ?? ;)[/quote]
wrrrrjestem zla !!!!

przeglad byl w zwiazku :) ladne te dzieciaczki powychodzily ale ze to juz nie moja sekcja to sie nie wpychalam :P

Link to comment
Share on other sites

--Orsini, żadnego słowa nie można napisać ,prawda jest tylko jedna i ty Krysieńko masz na nią wyłączność.W temacie przygotowania sznauuera do wystawy ,trymowania cołości oraz przeskubywania głowy mam ,niewiele do powiedzenia,dlatego tak nieświadomie stanełam po stronie suki ,jak się nie ma pojęcia w tym temacie to nie zabiera się zdania na forum dogomani -przepraszam.??????.Co do wystawy klubowej.Żadna z nas (organizaytorów)nie biega z plakietką inie musi pomagać w karjerze psu.Mam za ładne psy żeby siedziały w kuchni,a kociuby :D - wygrywały.To samo dotyczy GUCI. Wtym roku przyjdzie do hodowli nowa sunia i mam nadzieję że jesień 2006 będzie należała do niej.(bez protekcji.,i popychania kariery.)W2002 była klubówa ijakoś nie daliśmy odczuć wystawcom kumoterstwa w wygranej-tak też miłe panie oświadczm ;;na klubowce wystawiamy;;co się tyczy wystaw krajowych nikomu z organizatorów nie wolno!!!!!,takie zarząd podjął decyzje ,co do pokazywania swoich psów. Wspominasz Orsini westy , nie wiem ,czy wiesz że zakończył się oficjalnym przeproszenim.Wydaje mi się ,że już wszysko wyjaśniłam,jiśli nie to mi przykro ale nie zamierzam wracać ponownie do tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']--Orsini, żadnego słowa nie można napisać ,prawda jest tylko jedna i ty Krysieńko masz na nią wyłączność.W temacie przygotowania sznauuera do wystawy ,trymowania cołości oraz przeskubywania głowy mam ,niewiele do powiedzenia,dlatego tak nieświadomie stanełam po stronie suki ,jak się nie ma pojęcia w tym temacie to nie zabiera się zdania na forum dogomani -przepraszam.??????.Co do wystawy klubowej.Żadna z nas (organizaytorów)nie biega z plakietką inie musi pomagać w karjerze psu.Mam za ładne psy żeby siedziały w kuchni,a kociuby :D - wygrywały.To samo dotyczy GUCI. Wtym roku przyjdzie do hodowli nowa sunia i mam nadzieję że jesień 2006 będzie należała do niej.(bez protekcji.,i popychania kariery.)W2002 była klubówa ijakoś nie daliśmy odczuć wystawcom kumoterstwa w wygranej-tak też miłe panie oświadczm ;;na klubowce wystawiamy;;co się tyczy wystaw krajowych nikomu z organizatorów nie wolno!!!!!,takie zarząd podjął decyzje ,co do pokazywania swoich psów. Wspominasz Orsini westy , nie wiem ,czy wiesz że zakończył się oficjalnym przeproszenim.Wydaje mi się ,że już wszysko wyjaśniłam,jiśli nie to mi przykro ale nie zamierzam wracać ponownie do tematu.[/quote]

kobietki dajcie juz spokoj !!! widze ze nowe forumowiczki nie bardzo jeszcze rozumieja panujace tu "warunki" czyli nie branie na powaznie pisanych tu rzeczy :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

No własnie , ja tez nie rozumie po co te kłutnie. Przecież juz dawno zostało to ustalone, ze najładniejszą miniature w Polsce mam ja .

To pisze tak dla wiadomości tych nowych Pan bo widze , ze tak jakby chciały prymat mej fidze odebrac ;).

Link to comment
Share on other sites

Witrajcie kochani:) witam tez nową sznauceromaniaczke i choc nie doczytałam z braku czasu kim dokładnie jestes (GUCIA) to mam nadzieje ze zagoscisz u nas na stałe.

a ja pisze zeby było wiadomo ze zyje bo bedzie to troche nie na temat:) juz mi sie nauka w szkole zaczyna wiec troche mniej mnie tu bedzie i pewnie mniej bede czytac ale pisac postaram sie regularnie:)

Ola ale wam zazdroszcze tego obozu!! super musiało byc.... az bym z Denisem na taki pojechała w jakies wakacje:)

no to by nyło chyba na tyle jestem strasznie zła bo chyba przez ta szkole braknie mi czasu na szkolenie Denisa a tak mi na tym zalezy ale mam nadzieje ze jakos sie bede wyrabiac:) a teraz lece bo książka do biologi wzywa i pierwsza lektórka.... "Mitologia" gruba jak nie wiem co - przeczytac w dwa tygodnie - super.... papa moze jescze wieczorkiem wpadne jak sie wyrobie:) - oby....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']No własnie , ja tez nie rozumie po co te kłutnie. Przecież juz dawno zostało to ustalone, ze najładniejszą miniature w Polsce mam ja .

To pisze tak dla wiadomości tych nowych Pan bo widze , ze tak jakby chciały prymat mej fidze odebrac ;).[/quote]

:evil: co to to nie - najpiękniejszy jest Boluś 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...