Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

hahaha dzieki!
no ja kcem ladna, bo wtedy sie mozna poszwedac po wystawce i w ogole...a jak pada to ani pies nie wyglada, ani wystawca...
a ja padam na pyszczek, bo przez ten paszport strasznie zle spalam, a potem jesczze Mafia mi wlazla na glowe i tam sobie spala:(((((a mi bylo za goraco z takim szalikiem:((((jej skolei zimno bylo, ale nie wpadla na to, ze mozna wejsc pod koldre.... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

witam
niestety zolwik nie zyje.... dowiedzialam sie ze to jakas chororba czesto wystepujaca u zolwi...
no i wogole mam piekny dzien....dzisiaj zopowiedzieli mi sprawdzian z matmy..super...
nie ma co jest pieknie jak tak dalej mi sie wszystko bedzie ukladac to w depresje popadne...to jakas masakra nowy rok szkolny przyniosl juz ofiary - w zwierzetach...matura zapowiada sie super :x :( :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']teraz poogladaj sobie zdjecia z sobotnich zawodow, jedna z moich podopiecznych wygrala nawet konkursik jeden . [/quote]
o widze że kojeny koniarz na forum:) wiem ze to nie na temat ale powiedz cos wiecej, jestes trenerem:>? a co do zdjeć to super my mamy u nas w klubie regionalne skokowe 17-18 wrzesnia jak dobrze pójdzie to moze wystartuje:) aale to nic pewnego bo jak mi sie teraz nauka zacznie i braknie czasu na treningi to nici beda a nie start:( ale jstem dobrej mysli:)

Link to comment
Share on other sites

madziorka - tak sie sklada ze juz bedzie ze 16 lat jak mam z konmi do czynienia, przeszlo polowa zycia w stajni spedzona. Przez kilka ladnych lat jezdzilem , mozna powiedziec zawodowo , bo bywalo ze w sezonie prawie zadnego weekendu wolnego nie bylo, tylko zawody i zawody.rozpoczynalem od poniakow , hmmm fajne czasy, mistrzostwa polski pony w skokach na legii warszawskiej ale byla jazda.potem duze konie no i coz : tak w skrocie - II klasa sportowa , starty w zawodach ogolnopolskich ,mała i duża runda , konkursy Grand Prix tychze zawodow, ale tam to juz mialem troche stresa bo wysokosc przeszkod - 150 cm. Ponadto, Mistrzostwa Polski Młodych Koni , Mistrzostwa Warszawy I Mazowsza, Warmi i Mazur i starty liczne w regionalnych konkursach.Potem przyszedł czas na rozstanie z zawodowym jezdziectwem i praca z podopiecznymi. Najlepszą moja juniorkę doprowadziłem do Mistrzostw Polski Juniorow i zwyciestw w konkursach ogolnopolskich. Był takze czas gdy miałem 10 własnych koni , teraz pozostał mi jeden , kochaniutki Marco Pollo zwierzak mojej hodowli .

Stad tez znamy sie z Orsini no az trudno uwierzyć , bedzie juz chyba z 16 lat.

Link to comment
Share on other sites

Pwoiedzcie mi - co to za suczka? i z jakiej hodowli?

Warszawa - lipiec 2005r.
[img]http://img49.imageshack.us/img49/8136/dsc082281lb.jpg[/img]
[img]http://img49.imageshack.us/img49/6486/dsc082307cl.jpg[/img]

A na tym drugim zdjęciu, w oddali chyba sie dopatrzyłam hodowczyni mojego czarnucha :o

Link to comment
Share on other sites

no to jest Ci czego pogratulowac Wanio :D :D :D ja to dopiero 3 latka jeżdżę i praktycznie pierwszy sezon startuje (kilka jakis skokoków i jedne ujeżdżeniowe). Chyba nie najgorzej mi idzie bo w moich debiutanckich towarzyskich skokowych (85cm) zajęłam I miejsce a w ujeżdżeniu miałam 50 pare %. I zawsze startuję na "mojej" ukochanej Montanie, która tak naprawde jest pewnej starszej pani, która dzierżawi ja stadninie, ale jak to p.Masia (moja trenerka) powiedziała bardzo dobrze się ze soba zgrałyśmy.

a ja własnie jestem po super spacerku z Deniskiem: połoączony ze szkoleniem i udało się znaleźć pieska do wspólnego biegania :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...