Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Witam
A kto w Warszawie będzie malutkie pieprzaczki sędziował ?
Ja moze bym się wybrał pod warunkiem że nie jedna Pani z listy na II grupę :lol: :lol: :lol:

Szorka - jesli Szorka to Pani Zosia to :buzi: I wszystko jasne :lol: :lol:

A teraz kłade sie spać bo o 5 wyjazd do Białegostoku :lol:

Pozdrowionka dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

aha
a cacuszka niech się szykują na Poznań . hihihi . Dostełem wieści że Pan sędzia z Finlandi właśnie takie uwielbia :lol: :lol: :lol:
Jakby się kto wybierał to pamiętajcie włos na łapkach tak samo szorstki jak na grzbiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oj i cacuszka nie dość że na klubówkach wygrywają to jeszcze Zwycięztwo Polski przed nimi. oj chyba koniec swiata nam się zbliza !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

witaj wanio, a moze ty wiedz co sie stało ze wszystkimi dogomaniakami w ostatnich dniach? jak sie pojawiaja to pojedynczo i na chwilke i orzez to DGM swieci pustkami.../ to ja nie chce wiedziec co bedzie jak sie tro szkolny zacznie:( a tymczasem zmykam z Denisem na polko i idziemy spać bo on już czeka przy mnie aż pójdę do łóżka:) bo sam nie chce isc zatem dobranoc wszystkim~!

Link to comment
Share on other sites

Madziorka ,tak uczylam mojego Tora,patrzenia na mnie bez wzgledu na okolicznosci. Co nie znaczy ,ze ona zawsze poslusznie wykonywal ta komende.
Uczylam tez siadu bez wzgledu na okolicznosci i bardzo ,bardzo silnego nawyku przychodzenia na zawolanie ( warunkowanie klasyczne przywolania to tez jest opisane tam).
Nie koncentrowalam sie na jednej tylko umiejetnosci ogolnie chcialam mu pokazac co bardziej sie oplaca szarpanie do psa czy grzeczne patrzenie na mnie.
Sukcesy tez nie przyszly odrazu.
Ale stopniowo coraz mniej sztywnial na widok innego psa a coraz czesciej moglam zainteresowac go komenda i nagroda.Zaleznie od okolicznosci czasem wystarczylo tylko siad a czasem musialam prosi go o patrzenie w oczy.
Czy akurat taki przepisa zadziala na Denisa nikt nie moze zareczyc ale lepiej robic cokolwiek niz patrzec jak on utwierdza sie w niewlasciwych nawykach.jesli duzo bedziesz cwiczyc ,na kazdym spacerze w kazedej wolnej chwilce ( ale krociutko) to on zacznie sam ofiarowywac Ci to zachowanie,podobnie jak pies co sie nauczyc siadac potem siada jak tylko moze zeby zdobyc nagrode.


Na stronie 290 w galerii sa zdjecia Wojtaszkowego Apisa.Mysle ,ze tak bedzie wygldac Bianka jak dorosnie.Ona ma bardzo podobnie ulozony ogon ,a daj Boze zeby taka piekna linie gorna jak Apis miala .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora1993']wiem może to głupie ale nie śmiejcie się

[url]www.psi-raj.dog.pl[/url] :lol:[/quote]


Koro!

Dobrze, że rozwijasz swoje hobby, które w dorosłym wieku będzie Ci mogło przynosić oprócz satysfakcji, także profity. Zwróć uwagę jednak, że aby ogłaszać taką działalność poblicznie, czyli np. na forum , do tego podając cenniki, trzeba taką działalność mieć zarejestrowaną w urzędzie miasta, w GUS-ie, w US i ZUS, prowadzisz bowiem działalnosć usługową i do tego zarobkową , a to podlega opodatkowaniu. Policja Skarbowa niestety czuwa .
To do wszystkich , którzy ogłaszają tego typu działalności na Dogomanii i na innych forach.
Acha dotyczy to także niezarejestrowanego chowu zwierząt .

Link to comment
Share on other sites

Wanio skąd masz takie wieści co do sędziny w Poznaniu ,potem się dziwimy skąd koćiuby w championach. :roll: :roll: W Warszwie miniatury sędziuje p. Kowalska- Malitka sefowa sekcji olbrzymów i chyba i pinczerów . Sama hoduje sznaucery i także przygotowywuje .Łapy jej nie przeszkadzają ,ale wygrywa uniej pies dobry anatomicznie w dobrym kolorze i gatunku włosa . Twój kociub może się jej podobać , decyzja należy do ciebie . :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orcus'][quote name='Elitesse']moje dzieciatko Al BUNDY dzis pierwszy raz wystepuje w klasie mlodziezy ehh ale mam stres :)[/quote]

Witam!!!!!!!

A gdzie jest wystawiany???????[/quote]

w Nowym Tragu

juz wiem ze moj drugi synek ( a wlasciwie Lancelota) wygral klase championow CWc Najlpeszy pies w Rasie i Zwyciezca Rasy :)

Link to comment
Share on other sites

Szorka HILFE!!!!bo ja mam jakas galopujaca paradontoze:(((((starosc nie radosc w koncu....
co mam lykac na krwawiace dziasla????bo sie normalnie wykrwawie buuu......
aaa i korzystajac z okazji-bo mi sie martwy zab ulamal....czy musze sie spieszyc z wyprawa do dentysty czy spokojnie moge to odlozyc, bo skoro juz martwy......
same problemy z tymi zebami normalnie :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Orsini internetowo jak do tej pory zębów się nie leczy .Na krwawiące dziąsła przyczyn jest wiele .Stan zapalny , kamień przyzębny ,a może także złe mycie zębów (nawet zła szczoteczka ). Martwy ząb może Ci się dalej ukruszyć i wtedy całkowita klapa .A tak , może da radę odbudować koronę ,albo zrobić wkład i na to koronę .Musi to zobaczyć jakiś stomatolog.Trudno ,orzekać jak się tego nie widzi. :o :o :o :o .Orsini drugi koniec ringówki bardzo ważny ,leć do dentysty bo kariera cacuszek zachwiana . Krysiu trzymam kciuki za wizytę . Całuski.

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem.
Dopiero dotarliśmy do domu . po drodze mieliśmy "Dzień Miodu " w Myszyncu u kurpiów, takie święto i był nie wiem jak to nazwać coś jak koncert już ciut podchodzący pod disco polo i tysiące ludzików idacych drogą . a nieco wczesniej wypadek , który musielismy objechać lasem i polem , niezła jazda nie wiesz kiedy i gdzie w wielkiej trawie trafi się jaki row .

Wystawka fajna choc ja to mam pecha na maksa.Byłem z chudzielcem , który tydzień temu rozcial sobie delikatnie poduszkę .Przedwczoraj i wczoraj juz było ok, zero kulawizny,dziś na wystawce wyciągam ją z klatki a ona wogle na tą nogę nie chce stanąć, a rano jak dojechaliśmy było super biegała po ringu i nic. Postanowiłem więc jej nie wystawiać głownie dla tego że to chore towarzystwo whippeciarzy tylko czeka na takie sensacje żeby potem rzucic się na mnie że kulawe psy po ringach ganiam i jestem kiler wogle.
to oszołomy .
Wystawiałem natomiast na bisach to cudo white Krysi i wywalczylismy res.BIS Junior !!!! White jest swietna, królewna śnieżka dosłownie, tylko czasu wiecznie nie ma i postać chwilkę w postawie to dla niej strata czasu . hihihihi

W Poznaniu będzie pan sędzia a nie pani .To znaczy ten sam co jest na liście ale to pan co się okazuje.Wieści mam z Norwegi od ludzi którzy raz u tego pana wystawiali i wiecej do niego nie mają zamiaru jechać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...