Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Teraz juz nie jade na szmacie :lol: teraz gary trenuje :lol: Takie zycie matki Polki :D
No niestety tego pieska co Berenika pisala nie znam ,ale moze w wyszukiwarce cosik by sie pojawilo.Ja nie za wiele hodowli przepatrzylam wiec jestem ciemna pod tym katem.
Orsini,kciuki trzymam :D
O, znow rybka sie pali ,jej jak tak dalej pojdzie to i ja bede szukac nowego mieszkania ,rodzina nie wytrzyma od kiedy planuje szczeniaka ciagle cos przpalam .
leeeeeeeecccceeee.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='berenika']witam wszystkich ,
korzystając z okazji że siedzę z chorym dzieckiem w domu
postanowiłam porozmawiac z fajnymi ludźmi
wczoraj tylko czytałam bo młody był z bardzo upierdliwy - zapalenie ucha

mam prośbe do Was poznałam faceta przez internet i on ma sznaucera czarnego śrdeniaka Maximus Grand Favorit , prawde mówiąc to bardziej mnie pies interesuje a gość jest z okolic Jeleniej Góry
moze coś sie Wam obiło o uszy o tym psiaku ??[/quote]

Berenika ten pies wystawiany nie byl nigdy, przynajmniej nie w polsce jesli ma długoi ogon to ja tez go kiedys widziaąłm w tamtych rejonach na stacji benzynowej hihi pochodzi z Poznanskiej hodowli Janusza Stasiolka - sw pamieci juz - i ma super pochodzenie - jest po Herbercie N del Grande Moro i ktorejs suczce z Grand Calvera, jego siostra mieszka w Moskwie i juz Intera zrobila w w Gagatkach mieszka jej cora

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berenika']zgadza sie - wiekszosc facetów to idioci
i ja mam syna !!!! - posle go na ksiedza

wiem troszkę jaki jest sredniak ,
bo kolezanka ma wystawowego pieprz i sól,
on sie Szatan nazywa i imie oddaje w pełni jego zachowanie[/quote]

Szatana znam osobiscie ale jego chrakter nie wpelni oddaje to co sredniak potrafi wywinac hihihi

ale szczerze mowiac to czarne sa zupelnie inna rasa niz pieprzaki nie maja tak rozbujalego temperamentu :) sa zdecydowanie spokojniejsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berenika']zgadza sie - wiekszosc facetów to idioci
i ja mam syna !!!! - posle go na ksiedza
[/quote]
hahahahaha jakie ladne okreslenie:))
zaraz nasz nowy milczacy kolega Jaceek sie oburzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Juz wiem , hodowla Garnd Favorit to jakas nie nasza ,chyba Rosja ,tu nie jestem pewna.Ale po matce z tej hodowli pochodzi Neska od p.Ali ( hodowla Berganza ??).Tam mozna sobie zobaczyc jakie osiagniecia ma matka Neski ,tez imie na "M" wiec moze ten pies z tego samego miotu.Reszte musisz sobie sama Berenika szukac :-)


Aaa, juz Aga odpisala.No to mi sie wydaje ,ze skoro on jest po herbercie ,to tym psem miala byc kryta mamuska moich szczeniat :-) .Cosik tam nie wyszlo.Ale Kasia pisala mi ,ze ten pies jako jedyny z tego miotu zostal w Polsce bo reszta pojechala za granice i jest to piekna linia psow.Nie wiem niestety czy ten piesek ma uprawnienia hodowlane .Ale jest ponoc piekny,szkoda ,ze taki nie wykorzystany.

A co do tego ,ze pieprzaki to prawie inna rasa sredniakow to swiete slowa.Patrzac na moja Zuzie pieprzaczke to nawet bardzo inna rasa :lol: .W kazdym razie do czarnego Atosa SIŁASPOKOJU I Bajeczki TAKAJESTEMUROCZA, pieprzaki sie nie umywaja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Romas - dziewczyno jesteś kochana !!!!

a co do kolegi o którym pisze Orsini to nie ma szans z nami kobietami - tak myślę

a Szatana to 100 lat nie widziałam , mógł sie zmienić

czyli co ???? temperament zalezy od umaszczenia ??
- bo ja nie zrozumiałam - dopiero zaczynam przygodę z psami
a może to sie ma tez do facetów ?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berenika']czyli co ???? temperament zalezy od umaszczenia ?? [/quote]

Moim zdaniem kolor nie ma tu żadnego znaczenia. Temperament zależy od rodziców, wychowania. Ale od koloru????

[b]Romas[/b], Atos SIŁASPOKOJU :o Gdzie Ty znalazłaś takiego Atosa? :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]czyli co ???? temperament zalezy od umaszczenia ??
- bo ja nie zrozumiałam - dopiero zaczynam przygodę z psami
a może to sie ma tez do facetów [/quote]

Czy do facetow to nie wiem :lol: ja sobie tak troche zazartowalam temparamentu i umaszczenia.Wydaje mi sie ze wszystko zalezy od lini wiodacych w danej rasie ,co te linie ze soba niosa.
Do tej pory spotkalam wiecej zrownowazonych czarnych sredniakow niz p/s ale to o niczym nie swiadczy.Cos bardziej konkretnego moglaby powiedziec osoba ktora hoduje i ta i ta odmiane.Czyli np wlasnie p.Ala.
A czy u miniatur jest roznica w temperamencie?

Dorotak! No wez nie badz taka skromna ,popatrz na Atosa i na Zuzie.On jest ruchliwy ale ja mowie o nerwowosci .Przy niej to ideal spokoju iNIC NIE ZMIENI MOJEGO ZDANIA :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...