Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Natalia a co to ma do rzeczy, nie tylko ja uwazam,ze np. moja Mafia w kielcach tez klase powinna wygrac i co,niewidzialna reka, albo agent(oamietacie Na Tropach Agenta :lol: :lol: :lol: ) pomogla mi NIE wygrac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niedzielę spędziłam na wystawie w Radomiu. Byłam zła, bo w kl.pośredniej było 8 suczek a w otwartej 0 :evil: No ale i tak wygrałam :D Dostałam CWC i Najlepsza Suka w Rasie. W porównaniu o rase przegrałam z takim jednym psem z pośredniej :lol:
Akurat oceny moich psów na 2 różnych ringach były w tym samym czasie. Przy ustalaniu lokat ja wystawiłam Hurcie, zmieniła mnie moja siostra i ona ją prezentowała przy opisie, posiedziałam troche na innym ringu, potem udało mi się ma moment zejść i przybiegłam do Huricany, akurat miało zacząć się porównanie i znów Huri trafiła w moje rece 8) Na szczęscie sędzina nie miała nic przeciwko tym zmianom wystawców. No a mój 2 piesek dostał sreberko :D

Link to comment
Share on other sites

Dzis pojechalismy do upalnego Radomia. Pierwszy wystawiał sie Dengi w środe
skonczył 15 miesiecy i w koncu mogl zadebiutowac w klasie posredniej.
Maly wyszedl na ring i z dziarska minka zauroczyl sedzine. Dostal swoje
pierwsze CWC i tym samym rozpoczal dorosly championat. potem porownanie i
znow tytul Njalepszego psa w rasie dla Dengislawa! potem mamy chwilke
odziapu , oceniane sa suczki.
i porownanie o rase. Młodziezowa sunia od razu otrzymuje dokumenty a Dengi i
Hurricana biegaja nadal. W koncu po 3 rundkach sedzina gratuluje Zwycięstwa
rasy :))))))))))))))))))))))
POtem czarne miniatury, ale chyba nie do mnie nalezy chwalic sie, coć dla
naszej Hodowli to naprawde wielki dzien!!!! A dlaczego powiem jak ten ktoś
sie w koncu pochwali :)
N a koncu w pieprzaczkach Arwinka ktora jak zwykle z wielka dezaprobata
podchodzi do wystaw i dostajemy tylko V3, ale przeciez nie mozna miec
wszystkiego ;)

Postanowilismy czekac na BIS'y.
Okaząło sie ze zostały mocno przyspieszone i było naprawde kilka chwil na
przygotowanie psiakow.
i tu znowu musze przemilczec, bo o mało co.... ale ktoś inny ma prawo do
tego :)

POtem BOG gr II... A na niej nie tylko Dengi ;)
Sedzina dokladnie oglada pieski , kaze im chodzic, a potem wybiera finalowa
4 , a w niej .... DENGISŁAW :) I ogromne brawa z poza ringu :)
W efekci uplasowalismy sie na lokacie 4, nasza gwiazda zdekoncentrowana
krotkim spieciem dobermana z innym psem nie specjalnie miala ochote na ladne
chodzenie. Ale dla nas to naprawde ogromny sukces. Bo wkoncu Dengi ma
dopiero 15 miesiecy i 3 dni :)

NO i taki jeden pies z pośrednij gratuluje takiej jednej suczce z pośredniej ;)

NATALI Ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!! :D
Wielkie Gratulacje dla naszych dogomaniackich sznaucerków!!!!!! :calus:
:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
:laola: :terazpol:

Link to comment
Share on other sites

A więc był to super weekend! Wielkie gratulacje dla tych, którzy już się przyznali :laola: :drinking: :drinking: :drinking: oraz dla tych, którzy dopiero się ujawnią ;) :laola: :drinking: :drinking: :drinking:

Atos i Zuzia walczyli w klasie "0" obedience w Białymstoku. No i oboje dostali oceny doskonałe dzięki czemu zyskali prawo do startowania w przyszłości w klasie "1". Zuzia była o 0,5pt lepsza od Atosa :klacz:

[b]Madzior_ko[/b], z tym skakaniem przez ręce na pewno wygodniej i szybciej będzie Ci z drugą osobą. I pamiętaj tylko, żeby na początku układać to koło bardzo blisko Denisa - tuż przed jego nosem - i bardzo nisko. Żeby początkowo nie miał innej możliwości tylko przeskoczyć/przeleźć przez koło. Potem stopniowo podnosisz koło troszkę wyżej (aby wymusić skok) a dopiero na samym końcu oddalasz się od Denisa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zabka'] No ale i tak wygrałam :D Dostałam CWC i Najlepsza Suka w Rasie. W porównaniu o rase przegrałam z takim jednym psem z pośredniej :lol: [/quote]

Brawo.

No a swoja droga to musi byc z Ciebie śliczna suczka :):););)

Link to comment
Share on other sites

Brawooooo :multi: :angel: :angel: :angel: A ja wiem kim jest druga szczęściara :angel: :angel: :angel: bo ma na gg opisiq :lol: :lol: :lol: ale jak Agatka nie pisze to ja tym bardziej nie mogę :lol: ale WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!! :drinking: :drinking: :drinking: ale mamy gwiazdy na tej dogomanii :angel: :angel: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Kochani taki szczęśliwy dzień dla Was - ale nie tylko!!!!!! Jakiś czas temu domek znalazła Maxi - jedna ze sznaucerek z Wielunia, którym też pomogliście, a dziś pojechała do swojego własnego domku druga pannica Mini :angel: :laola: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

My niestety plany z ewentualnymi wystawami będziemy musieli przełożyć na później. Niestety Roniemu znów zaczęły pokazywać sie brązy - tym razem wzdłuż kręgosłupa, a już miał taki idealny kolorek ech :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='Zabka'] No ale i tak wygrałam :D Dostałam CWC i Najlepsza Suka w Rasie. W porównaniu o rase przegrałam z takim jednym psem z pośredniej :lol: [/quote]

Brawo.

No a swoja droga to musi byc z Ciebie śliczna suczka :):););)[/quote]
:roflt:

Także gratuluje dalszych sukcesów na ringu (bo tego już nie widziałam :( ) no i udanego występu na BOG !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='Zabka'] No ale i tak wygrałam :D Dostałam CWC i Najlepsza Suka w Rasie. W porównaniu o rase przegrałam z takim jednym psem z pośredniej :lol: [/quote]

Brawo.

No a swoja droga to musi byc z Ciebie śliczna suczka :):););)[/quote]
hahahahah


a wczorajszym zwyciezcom GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
super Wam idzie!
mnie przerazila ta liczba 8suk w klasie i zostalam w domu, bo Wiktor sie jeszcze nie wygoil a z 1 psiakiem nie chcialo mi sie tak daleko jechac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...