Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

My też zmęczeni ale za to ogromnie szczesliwi gdyż nasza mała czarna [b][color=red]Beska dostała CWC i Res.CACIBA [/color][/b]i bardzo się sędziemu podobała; czyli teraz do ukończenia Championa Polski można powiedzieć że brakuje nam tylko czasu-hurrraaa!!
A tak poza tym nasze Dogomaniackie psy wystawiały się i wyglądały naprawdę super, jedni z sukcesami inni niestety nie zostali docenieni, lub nawet niesprawiedliwie ocenieni :evil: szkoda!!!
P.S. ogromne podziękowania dla naszych trzech wspaniałych talizmanów-kibiców: mojego męża, Agatki i Seji!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

W galerii wstawiłam fotki niektórych sznaucerków z dogomanii

Ja w Łodzi byłam wczoraj i dziś. W sobotę wróciłam wściekła do domu. Nie rozumiem po co zapraszają sędziów z zagranicy, którzy znają sie gorzej niż nasi :-?

Ale dziś się odstresowałam 8) Dotarłam chyba na 12. Obejrzałam część czarnych miniaturek i musiałam iść na ring czarno-srebrnych. Nie podobało mi sie zachowanie sędziego od czarnych. Niektóre psy (które widziałam przy ocenie) odwracały się do niego tyłem i chciały zwiać ze stolika :(

Moją Huri oceniał sympatyczny starszy pan z Austrii, któremu chciałam wczoraj coś zrobić bo to juz kolejna wystawa na której mnie wkurzył :lol: no ale dziś cała złość na niego minęła bo spodobała mu sie Hurcia i dał jej CWC, NSwR i CACIB :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']gdzie ta pospali:)) patrzcie jaki fajny kolorek halti i jak ślicna modelka :wink:
[img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4016.jpg[/img]
[/quote]

Jak prowadzi sie psiaka na halterze. Smycz przyczepia się tylko do tych kółeczek po pyszczkiem czy do obroży też? I czy to ma być jedna smycz z dwoma końcówkami czy dwie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']madziorka:)))on juz sie o to rzucal ,wiec lepiej cofnij pytanie:)))))))))))
jego psiak byl przeskubany jak dla mnie , a nie wyskubany i juz:))))i wtedy dlugie klaki zostaly wyrwane, a podszerstek zostal i to co zostalo zostalo zjechane maszynka...tak mi sie wydaje:))))[/quote]

Nie "rzucałem" sie na opinie o wytrymowaniu mojego psa, a tylko na Orsini, która próbowała zrobić ze mnie idiote.

Nigdzie nie napisałem że pies został wyskubany do golasa, to co było przy nim robione było już opisywane wystarczająco dokładnie, ale niestety zaczepki Orsini troche przeinaczyły ten opis. Dlatego proponuje przeczytać najpierw tylko to co ja tam napisałem.

Co do samego trymowania do golasa - jeżeli jest to zrobione aż tak dosłownie, że pies ma gołą skóre to czy to jest jeszcze trymowanie czy depilacja? Bo jak do tej pory gdy napotykałem na zdjęcia wytrymowanych psów "do golasa" to one zawsze jednak miały coś sierści zostawionej - mniej więcej tak jak Roni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RobinCzWa']
Nie "rzucałem" sie na opinie o wytrymowaniu mojego psa, a tylko na Orsini, która próbowała zrobić ze mnie idiote.

.[/quote]
nie musialam probowac.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='RobinCzWa']
Nie "rzucałem" sie na opinie o wytrymowaniu mojego psa, a tylko na Orsini, która próbowała zrobić ze mnie idiote.

.[/quote]
nie musialam probowac.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


orsini wredna małpo!! :lol: :lol: :lol: daj chłopakowi spokój :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandra'][quote name='florance']Ola no ja oczywiście też gratuluję!!! (się obudziłam :roll: )[/quote]
Dzięki, dzięki :lol: Szkoda że się nie odnalazłyśmy na tej wystawie, oby następnym razem :wink:[/quote]

no dokładnie! ale to wszystko przez brak organizacji! zamiast oficjalnie napisać kto jedzie i gdzie i o której się możemy spotkac, to ja w sumie nic nie wiedziałam... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...