Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Oż, znowu mnie tu długo nie bylo :P Ale mam wene to cos napisze :lol:


U mnie wszystko po staremu, nic specjalnego sie nie wydarzylo. Tak wiec wszystko w miare dobrze ;)

Abis juz nie rosnie ( :P ) , ale wypracowal sobie wspaniałą sylwetkę (zdaje mi sie troszke grubszym, choc waga tego nie okazuje ;P) Tak wiec jakos zyjemy. Z koltunami juz troche mniej problemow (ostatnio ladnie daje sie czesac, ale to zalezy od humoru:P) Na zime nie strzyglem, go wiec jest teraz dosc zarosniety, jednak zaluje, bo mamy raczej "zime" a nie zime. No nic, podobno w drugiej polowie stycznia ma byc zimniej to poczekamy... hehe....


Co tam u Was jeszcze slychac drodzy Sznauceromaniacy??... widze, ze dolaczyl ktos nowy... Witaj M@d! Masz przeslicznego sznaucerka :D

Link to comment
Share on other sites

Witakjce kja tez przyłaczam sie do życzeń dla arwenki bo MUSI być dobrzeP))) trzymamy kciuki i ma dobre wiesci od kkrzysia. NIe miał internetu dlatego nie pisał, ale napisał mi maila ze na dniach powinien sie pojawić i oto fragment maila dotyczący reksia:

"U reksia wszystko git. To nie była grzybica tylko jakiś pasożyt, już
jest wszystko ok, ostatnio był u lekarza i jest wszystko dobrze,
szczepienia prawie wszystko załatwione, jeszcze tylko wscieklizna.
Bardzo grzeczny, żywyw i pojętny piesek. Wszystkich tam bardzo mocno
kocha, łatwo sie uczy. Juz sie prawie nie załatwia w domu, jest
super. Monika jest bardzo zadowolona. Ze zdjeciem jest troche
problem, z tego powodu, ze nie mam cyfrówki, ale będzie ;-)"

Strasznie sie ciesze ze dał jakies znaki i wlasnie preosiłby wam to przekazac zebyscie sobie nie mysleli ze jest swinia i tak sobie uciekł tylko nie ma xały czas neta i od taty pisał...:) a tera lece a konie papa!

Link to comment
Share on other sites

[color=red][size=7][b]HURRRRAAAAA, GRATULUJEMY [/b][/size][/color]:laola: :multi: :BIG: :new-bday: :angel: :klacz: .
Super, ze wszystko sie tak ladnie udalo, czekamy na kolejne wiesci no i oczywiscie foty malych "shar-peikow" :wink: :grins: .
Wysciskaj koniecznie wszystkie od calej mojej gromadki dwu i czteronoznej tylko nie zapomnij o zmeczonej ale na pewno bardzo dzielnej mamusi :D . Maluchy niech sie zdrowo chowaja i rosna na piekne minioszki :grins: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...