Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Madzior_ka! My też się baliśmy jak odbieraliśmy Kenzia....Bafi miał juz trzy lata i swoje przyzwyczajenia...ale wyszlo super...przyzwyczaily sie do siebie i rewelacyjnie sie bawia...a nam sie wydawalo, ze Bafek to taki egoista:p heh...no ale teraz jest super! Jesli Den nie jest agresywny wobec innych psiakow to macie juz jeden duzy problem za soba! Powodzenia w naklanianiu rodzicow:) ja teraz moich namawiam na olbrzymke :lol: no ale to nie wczesniej jak w przyszlym roku albo i jeszcze pozniej...zobaczymy :D A narazie pozostaja mi marzenia... Kurcze co jest w tej rasie takiego fascynującego, że rzadko konczy sie na jednym psiaku :lol: tego sie nie da opisac... zgadzacie sie ze mna?? hehe...Pozdrowionka :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Masz racje:) Ja to jeszcze chciałabym kiedyś (ale to już jak będę miała swoje cztery kąty :D ) przygarnąć jakieś maleństwo ze schroniska...trzy razy organizowałam u siebie w mieście akcje pomocy dla schronisk... ale radość tak pomagać :D a ty malawaszka byłaś w Częstochowie prawda?? A znasz może wyniki z ringu miniatur p&s ??Chociaż szczeniaki psy i sunie:)

Link to comment
Share on other sites

byłam ale chciałam zobaczyć wszystko na raz więc nigdzie nie czekałam na wyniki :lol: bo to mnie tak średnio interesuje :wink: najważniejsze to pooglądać jak najwięcej psiaków :angel:

Natalia opowiedz coś więcej o tym organizowaniu akcji - bo ja chcę u mnie też zrobić, ale nie wiem od czego zacząć :-?

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza akcję zorganizowałam jeszcze w gimnazjum... to była zbiórka pieniędzy wśród uczniów, z kołem plastycznym zrobiliśmy troche upominków dla tych co dali kase:) I to była taka próba...jak sie uda...no i musze przyznać, że wyszło nieźle:) Druga akcja i trzecia były bardzo podobne... Mam konakt z grupa dzieciaków które chodzą na zajęcia z lepienia z gliny i zrobiły dla nas pare prac, no i była aukcja prac, później odbyła się "impreza" i wstep kosztował około 2 zł, no i można było zamawiać piosenki:) i za to też płacili, zbieraliśmy pieniadze do puszek...wszystko trwalo okolo 3 dni...byla tez zbiorka karm i różnych potrzebnych rzeczy...No i to tak w duzym skrocie:)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze mam sporo czasu :D ale bardzo podoba mi się reproduktor Ontario Z Tartaku i po nim moze chcialabym szczeniaka....myslalam wlasnie o hodowli " Z Tartaku" no ale wszystko się jeszcze może zmienic:) chce wybrac najlepsza hodowle....wiec popatrze na wystawach, popytam sie hodowcow... musze sie dobrze do tego przygotowac! :D

Link to comment
Share on other sites

Hehe no widze, ze teraz sie "moda" na olbrzymy zrobila :wink: . Mnie sie np strasznie podoba ruski pies Gloris Arizona Bill, a oto jego fotka:

arizonabilll.jpg

zreszta jest to Zw. Swiata, Europy, Multichampion itd itp(jak dla mnie boski :wink: ). Jesli sie wszystko uda to bede nim kryla swoja Nafke :D .

Natali, Tartak to bardzo dobra hodowla, wiec jesli sie zdecydujesz od nich wziac, to na pewno bedziesz zadowolona :) .

Link to comment
Share on other sites

malawaszka sie jakos podqrzyla:))))chyba Agatka zgadlas Brodatego Wagabunde:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

malawaszka: NIE, ja NIE CHCE pieprzakow:)))))nie wiem czym jest wieksze zainteresowanie-ja hoduje psy dla siebie nie na handel, wiec pod tym wzgledem nie robilam rozeznania, wazne,zeby maluszki trafily do dobrych,kochajacych domkow,choc latwe to moze nie byc w dzisiejszych czasach niestety:(((((((

Link to comment
Share on other sites

Ka Vanga no!!!!!!!!!!!!!!zajefajny piesek!!!!!

a Ty spac nie mozesz czy jak?:)))ze o tej porze na necie?:))))))

Ciesze sie, ze sie podoba :D .

Hehe, wiesz dzis musialam byc na uczelni z samego rana, wiec trzeba byla wstac "w nocy" :wink: .

Moze rzeczywiscie to B.W. :wink: .

Malawaszka nie bierz sobie tego do siebie, to po prostu takie nasze "zboczenie zawodowe" z odgadywaniem hodowli :wink: , bardzo chcemy zebys miala malucha i zeby wszystko sie udalo :thumbs: .

No to wypijmy, zeby wszystko bylo ok :drinking: :drinking::drinking::drinking:.

Link to comment
Share on other sites

hahaha ależ ja się o nic nie gniewam, no co Wy? :lol:

a ten Gloris Arizona Bill owszem - też piękny :angel: i życzę udanego krycia :wink:

orsini - nie miałam na myśli, że masz małe tylko na handel - i życzę im żeby trafiły do naprawdę dobrych właścicieli :) no i czekamy na fotyyyy :P

Link to comment
Share on other sites

malawaszka wiem,ze nie:)))))tak napisalam a propos tego,ze nie wiem co lepiej schodzi czy cz-sr czy pieprzaste:)))nie mam zielonego pojecia, ale to chyba od fuksa wszystko zalezy jak masz szczescie to i laciate pojda:)))a wlasnie w USA te laciate sa bardzo drogie!!!:))))

Link to comment
Share on other sites

malawaszka: wlasnie,ze maja rodowod AKC!!!:)))))))))))czyli taki jak kazdy inny wystawiany,tylko nie moga byc tam wystawiane,ale papiery maja:))))))))))))))))))))

chyba na jednego psiaka mam chetnego,no i sama chce sobie cos zostawic,ale jeszcze nie wiem co, tzn. jest 1 suka,wiec duzego wyboru miec nie bede-jak bedzie OK to zostaje, bo mi potrzebna taka suka, do ktorej sie az tak nie przywiaze i ktora bede mogla wysylac na krycia samolotem gdzies w inne , obce kraje

Link to comment
Share on other sites

malawaszka: mozliwe, bo ona by poleciala raptem na 2 tygodnie:)))))a do Santiny jestem bardzo uczuciowo zwiazana do tego stopnia,ze jak jej Majka rzuchwe zlamala, a ja bylam w Niemczech to czulam,ze cos sie z nia stalo!!!SZOK nie???ale mnie wszyscy uspokajali,ze nic jej nie jest, kumpela ktora tam przychodzila tez mnie oklamala:((((no to nie przyjechalam,a potem sie okazalo,ze jednak mialam racje:(((((nie wiem wiedzma jakas jestem czy co,ze tak czulam:))))))

Link to comment
Share on other sites

az tak nie:))bo mam jeszcze 1 suke sznaucerke i jeszcze jedna szetlandke,i obie bym mogla wyslac,ale to bez sensu.A tamta pierwsza przybyla w bardzo dla mnie trudnym okresie i bardzo mi wtedy pomogla swoja obecnoscia,smieje sie ze to prezent od Aniola Stroza:))))

Link to comment
Share on other sites

witajhcie ja już po schoolce:) co do kajci u nas teraz jest akcja na zime pomoc dla schorniska w Olkuszu - nie daleko nas oczywiście dałam karme jescze jakeis makarony kasze przyniose. Zbiera się pieniądze, koce i jedzonko. Nawet zrobiłam takei łądne pudełko z pieskami do którego to się wrzuca i jak dzisiaj patrzyłam to sporo tego jest już:) Ale pomysłodawcą akcji jest nasza pani od biologii więc ma u mnie ogromny +++ za cos takeigo.

Olbrzymek super:) a mnie sioe jescze podobają owczarklo francuskie-Briardy ale jakoś wiekszy sentyment mam do sznauciów.

Apropo Deniska własnie bawiąc się swoim pluszowym misiem rozpruł go i zaczął jeść watę ze środka i zwymiotował tak torszke tym:( ale już mu wzięłam i trzeba porzadnei zaszyć:)

Moja mama już dzisiaj skonczy sweterek dla Deniska bo juz zrobiła na drutach kolejne części tylko pozszywać:) więc jak skonczy to zrobie jesienną modę - sesję:)

A mam do was olbrzymią prosbe, bo mam starsznie humor popsutyy:( wejdźcie na moją stronke (baner w podpuisie) i do ksiegi gosci przecyztajcie od wpisu FRYJERKI i jakbyście mogli mnie poprzeć:( ta osoba cłakiem mi obca mówi że strzyżenie sznaucerów wzmacnia ich sirść to prawada? ja sie z nią kłócę że nalezy trymwoac bo pies strzyzony ma miekką sierść a ona mi swoje;( jakby mnie ktoś poparł powuiedziała że jestem za smarkata by coś wiedzieć i pouczać i ze mam jakos udfowodnic swój autorytet więc jkakbyście mogli wstawić zdjecia swoich trymwoanych piesków (agatka Ka-vanga) albo wy co nie trymujecie ale uwazacie ze trymowanie jest Ok jakbyscie napisali jakies zdanie potwierdzajace moją teze to jestem wam neizmiernie wdzieczna z óryd zieki:( nie mam pojecia kto to jest i o co sie rzuca:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...