Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']no a wlasnie inny kon w galopie jak sie zwalil na niego???no bo dlaczego samochod mial slady lakieru na sobie?[/quote]

Orsini, to półroczny gruby źrebak - taka mała maszyna!! Po Tobie przeszedłby i nawet by Cię nie zauważył :P
Poza tym mało prawdopodobne jest, żeby inny koń się na niego zwalił! No bo jak?
Podbiegłby, odbił się z czterech nóg i chyc na źrebaka??
Mały ma obitą całą prawą stronę,. od przodu do tyłu, to niby jak miałby to inny koń zrobić, to naprawdę wygląda jak trzepnięcie samochodu!!!
Z początku myślęliśmy, że zawinął nogę w łańcuch i tak się załatwił (na prawą tylną nie stawał), ale okazało się, że cały bok!!

Link to comment
Share on other sites

Oj widze ,ze same przykre wiadomosci ....nic nie poradze w tych tematach ale moze choc kciuki potrzymam za tego poturbowanego konisia i za te biedne psiaczki sierotki.Wlasnie chcialam na pisac ,ze schronisko to dobry pomysl .
I jeszcze przyszlo mi do glowy ,ze mozna obdzwonic lecznice ,moze jest jakas suka co stracila mlode i ma za duzo mleka. Oby sie udalo.

Ja chcialabym pojechac do Legionowa na wystawe posocjalizowac Bianke ale po pierwsze to nie wiem czy mnie wpuszcza jak pies nie zgloszony a po drugie to nie wiem czy to dobry pomysl .Co myslicie o tym?

Link to comment
Share on other sites

Madziara ale czy przy aucie by nie bylo ran jakis?zadrapan skory czegokolwiek?a jak tylko obity to ja obstawiam na cos innego...wiesz taki gruby kon to wazy i 800kg,a polroczny zrebak ile moze wazyc???100-150?no to jak takie 800kg w pelnym galopie by nie wyhamowalo i przywalilo w zrebaka....maskra!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Wita was rudy sznaucer!jest Was tu dużo,więc może coś poradzicie?Wczoraj urodziło się 8 szczeniąt po moim piesku.Matka miała powikłane cięcie cesarskie i nie karmi.Szukamy mamki.Wrzuciłam temat na dogo,ale bez odzewu.psiaczki mieszkają w Radzyminie k.Warszawy. :Help_2:[/quote]

Biedaczki :(
Skądś to znam, ja dopiero co 6 wykarmiłam, przez 3 tygodnie nie było czasu na spanie, ale za to pieknie teraz wyglądają moje grubaski :P
Służę poradą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Madziara wlasnie dostalam kiszke ziemniaczana od 1 pana, a Iza ja lubi to ja zaprosze na kolacje dzis lub jutro to moze sie dowiem jakis newsow....[/quote]
Ja też kcem!!! A z Izką ostatnio gadałam z godzinę, tzn. dopóki nam się telefony nie zapaliły :P
Siedzi na praktykach, Filet ma wodobrzusze, a Bugus hipohondrię - już pisałam :)

Link to comment
Share on other sites

Biedaczki :(
Skądś to znam, ja dopiero co 6 wykarmiłam, przez 3 tygodnie nie było czasu na spanie, ale za to pieknie teraz wyglądają moje grubaski :P
Służę poradą :)[/quote]co mogę więcej zrobić?dzieci są karmione,masowane brzuszki i trzymane w cieple.

Link to comment
Share on other sites

SUKI

kl.młodzież

Sasquehanna DZIĘCIELINA
HIARA Maranga z Ramzesówki
Sasquehanna KRZAKÓWKA
PUENTA Imszar
INDEPENDENCE DAY Helloween
JODIE SASQUEHANNA Kosmate Łapy

kl.otwarta

FIONA Hebanowa Sfora
NIKOZJA Helloween
REJKA REVILLA Nadpilicka Bestyjka

kl.honorowa

LENA Mandragora

Link to comment
Share on other sites

Gonia no to nic wiecej nie zrobisz-wazne, zeby wlasnie za nie robic siku i kupe, i teraz jesli sa karmione mlekiem z proszku predzej czy pozniej dojdzie do zatwardzenia, wtedy jest taki syrop pt. Laktuloza i wtedy po doslownie kropelce lub 2 do pyszczka. i beda mialy piekna srake :lol: :lol: :lol: :lol: a po takim zatwardzeniu sraka cieszy jak nic :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...