Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Natalia_W']hmm...chyba wszyscy ogladaja Eurowizje... 8) :wink: i naszego "boskiego" Ivana :wink: 8) :evilbat: [img]http://www.cgm.pl/images/news/ivan_i_delfin_a.jpg[/img]
heh[/img][/quote]


Ja to juz jestem stary piernik i mam swoje przyzwyczajenia. eurowizja kolarzy mi sie z sobotni super cieplym majowym wieczorem .

a teraz :)


i na dodatek przegapiłem ;)

Link to comment
Share on other sites

zadanie bojowe kochani bo ja zielona w tych sprawach:

[quote]Na początku maja znaleziono suczkę sznaucer miniaturowy, pieprz i sól z
tatuażem w lewym uchu nr R36 (lub R3b). Suczka błąkała sie w okolicach
Rzeszowa - Zaczernie, Trzebownisko. Teraz jest w schronisku "Kundelek" tel.
017-8595203. Ma około 2 lat.
Poszukujemy właściciela lub informacji o tatuażu[/quote]


czy to może być tatoo związkowy????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='Romas']
I pamietajcie ,ze kazda lista ma swoja Orsini :lol: :lol: Nie ma lekko :lol:[/quote]

Ja Wam powtarzam po raz setny , ze Orsini jest super babka tylko trza zrozumieć ;)[/quote]
Kocham Cie Mek!!! :angel: :angel: :angel: :angel:
Ty jedyny mnie rozumiesz :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
ehhh wzruszylam sie :chainsaw: :flaming: :chainsaw: :ak-shot: :2gunfire: :chainsaw: :flaming: :snipersm:

Link to comment
Share on other sites

Aga ! ie mowie dziekuje ale wsparcie bardzo mi sie przyda,bardzo ,bardzo :-)
I powiem Ci ,ze nie warto tracic nerwow :-) Bierz przyklad ze mnie ,zobacz jaka sila spokoju :lol: :lol: :lol:
Dobra to ide nerwosolu sie napic :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Halo Dorotak ,spisz jeszcze :-) My z Zuzia juz po porannej porcji cwiczen :lol: i wogole to pakuje sie :lol: [/quote]

Pakujesz się???? Powiedzcie, że dzisiaj jest piątek a nie niedziela, pliiiiz :modla: :modla: :modla: :modla: Bo ja jestem przekonana, że dzisiaj jest piątek, mam urlop i nie zamierzam się nigdzie pakować :cunao:

No, my też po ćwiczeniach, ale w skakaniu przez ręce. Dla odmiany. Może na popołudniowym spacerku zrobię mały filmik (bo zdjęcia nie dam rady pstryknąć). Czy nikt poza nami nie próbuje się pobawić w sztuczki, o których pisała [b]Ka-Vanga[/b]?

[b]Elitesse[/b], jak ja się cieszę, że te wszystkie egzaminy, sesje, zaliczenia już dawno za mną... Trzymam kciuki i współczuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :D !!!
a mnie dzisiaj czeka kompanko Kenzusia (ktory wlasnie siedzi mi na kolanach i nie chce zejsc :wink: ) a wieczorkiem do Kasi zeby go przygotowala do wystawy bo juz zarosniety sie zrobil :wink:
a ja jestem w doskonalym nastroju...po tygodniu wolnego weekend i znowu caly tydzien wolnego ---wycieczka do Wilna :wink: Orsini bede gdzies kolo Ciebie jechac :wink: :evilbat: heh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Wiesz Jostra staram sie byc mila... :evilbat: 8) :D a ty mnie tu demaskujesz :evilbat:[/quote]
Przepraszam :oops: nie wiedziałam :evilbat:

[b]orsini[/b] fak ju tuuuuuuuuuuu
0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X
:evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
:flaming: :splat: :chainsaw: :snipersm:
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...