Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Ka Vanga mimo wszystko gratuluje! Szkoda tylko, ze sedziowie nie potrafia docenic naprawde slicznych psiakow... :-? Ja tez doznalam szoku w Opolu jak rase wziela sunia z mlodziezy ktora...ekhm chyba odpuszcze sobie komentarze...byla masakryczna...zreszta chyba sama widzialas :wink:

To moze my teraz zaczniemy szkolic swoje psiaki :wink: i zrobimy Dogomaniacki klub akrobacji :wink: heh

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Natalia :calus: :D .

Haha no z tym Opolem tez bylo niezle - po prostu zenada :evilbat: .

Dziewczyny fotek niestety nie mam, ale to by trzeba bylo film nagrac, normalnie bajer!!!!

Haha z tym szkoleniem to super pomysl :wink: :grins: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Nie zgodze sie rowniez ze stwierdzeniem dorotaka, ze tylko w klusie, gdyz czasm wlasnie celowo sedziowei kaza isc wolno z psem zeby zobaczyc czy nie ide inochodem. [/quote]

Technicznie to musi być kłus (z definicji), bo tylko wtedy pracują razem łapa z nogą :wink: No i tylko pytanie, czy ta łapa i noga są po tej samej stronie psa czy po przeciwnych :cunao:

A kłus oczywiście może być szybszy lub wolniejszy. I fakt, przy wolniejszym łatwiej "złapać" psa na wpadaniu w inochód :evilbat:

Super to, co napisałaś o tym średniaku :D To co, może się podzielimy sztuczkami i będziemy w Galerii pokazywać co nam się udało zdziałać? My możemy spróbować z tym skakaniem przez kółko z rąk.

Link to comment
Share on other sites

czesc wszystkim:)

Ka -vanga czy ci znjaomi z Rumuni to nie byla przypadkiem hod Tara's:)
Ostatnio wogole sie nie moge z nimi skontaktowac na maile nie odpowiadaja hehe ciekawe czy sie do Tulln wybieraja

Link to comment
Share on other sites

no a co powiecie na fotki z D.Miasta?:))))jak sie Wam podoba zwyciezca rasy?:))))))))))))))))))))))))))
aaaaa mam zagadke dla Jostry:)))zgadnij co to za pies:)))))
a wiec przybyla nam nowa rasa-Scheisschnauzer czyli auf Polnisch sznaucer miniaturowy sraczkowaty :lol: :lol: :lol: :lol:
o blizej nieokreslonym kolorze-kupy, a wlasciwie rozwolnienia :lol: :lol: :lol:
dodam, ze dostal ocene DOSKONALA!wiec chyba bardzo odpowiadal wzorcowi jesli chodzi o kolor:))w koncu w tamtym wzorcu jest wyraznie napisane, ze kolor sraczki ma byc :lol: :lol: :lol: :lol:
no to jeszcze ocena doskonala z wystawy miedzynarodowej i pies moze kryc...hmmmm ciekawe kto sie zblazni? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a wiec Jostra: jaki to piesek?a moze jeszcze ktos chetny do wziecia udzialu w zabawie?:)))))do wygrania uscisk dloni prezesa :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no a co powiecie na fotki z D.Miasta?:))))jak sie Wam podoba zwyciezca rasy?:))))))))))))))))))))))))))
aaaaa mam zagadke dla Jostry:)))zgadnij co to za pies:)))))
a wiec przybyla nam nowa rasa-Scheisschnauzer czyli auf Polnisch sznaucer miniaturowy sraczkowaty :lol: :lol: :lol: :lol:
o blizej nieokreslonym kolorze-kupy, a wlasciwie rozwolnienia :lol: :lol: :lol:
dodam, ze dostal ocene DOSKONALA!wiec chyba bardzo odpowiadal wzorcowi jesli chodzi o kolor:))w koncu w tamtym wzorcu jest wyraznie napisane, ze kolor sraczki ma byc :lol: :lol: :lol: :lol:
no to jeszcze ocena doskonala z wystawy miedzynarodowej i pies moze kryc...hmmmm ciekawe kto sie zblazni? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a wiec Jostra: jaki to piesek?a moze jeszcze ktos chetny do wziecia udzialu w zabawie?:)))))do wygrania uscisk dloni prezesa :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Wiem który napewno, bo jest tylko taki jeden na świecie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Sredniaczki to madre pieski [/quote]
wszystkei sznaucerki to mądge pieski!!!!

hm... jejku ale chciałabym widzieć tego średniaczka musiało to genialnie wyglądać!!! a ja złozyłam dzisiaj papiery do sskół ale tylko do jednej wrrr.... do drugiej kazali mi jzu teraz a nie późniejze swiadectwem jak w innych przyniesc jakies zaswiadczenie od lekarza, ale za to w chrzanowie kuopiłam deniskowi takie fajne ciasteczka i takie kółeczko (wygląda jak ringo) z tej skóry prasowanej - ale bedzie miał zabawe bo uszy wedzone juz mu sie trohe znudziły:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bagsfuny']Witam!!!!



Orsini ja tez wiem co to za piesek jest wprost cudowny a ten kolor mozna wpasc w zachwyt !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

sorry winetou:)))Jostra byla pierwsza i to ona wygrywa uscisk dloni prezesa:))do odbioru na Placu Czerwonym w Moskwie:)))))))))))))
no ja tyz nie mam foty niestety, ale moze kiedys go uchwyce:)))))bo tak-taki sznaucer w Polsce to chyba jedyny:)))no w USA to sa rozne kolory-i czekoladowe, i srebrne i laciate, ale u nas jeszcze nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...