Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote]ah dziekuje dziekuje, ja ciagle powtarzam, ze zostane hakierem, ale dopiero na emeryturze, wiec sorki tym razem to nie ja))to jakis inny szpieg z krainy deszczowcow))))[/quote]Mówiłem o sobie :P

[quote]tak i to prawdopodobnie był ban na IP. Bo ja mam IP przydzielane dynamicznie i po rozłączeniu się i ponownym połączeniu mam już nowe IP i teraz weszłam.[/quote]Nie, to był błąd. Teraz odświerzam i też wchodzę.

Jak masz bana albo coś innego powiazanego to forum się wczytuje i cię informuje o tym, a nie wyskakują errory.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

no, tak można być węglem duchowym

Masz , Krzyś rację , tam był error. Ja nie jestem specjalista, ale tak z tłumaczenia angielskiego niby wynikało,że bład jakiś, tylko mnie to z tropu zbiło,że po ponownym połączeniu wchodziło, przy czym wiedziałam,że tam można mieć zablokowany adres Ip

Link to comment
Share on other sites

Krzychu a po co tam lezie?????
prosil Cie ktos tam???
a co juz Ci bana zdjeli????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
nie fair mi zciagala kilka tygodni a i tak do polowy jej sie ta trudna operacja udala:diabloti: :diabloti: :diabloti: a Tobie tak od razu???ZGLASZAM PROTEST!!!
zakladam ankiete kto chce bana dla Krzysia:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Krysiu. Wchodze na forum i widzę: "Zostałeś wyrzucony z tego forum"
?[/quote]
hahahahahahhahahaahhahaha
rozumiem hahahahhahahahaa
czyli jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie hahahahhahha
ok spadam
dobranoc Kochani hahahahha

Link to comment
Share on other sites

Orsini, i co w końcu czytasz? Bo ja aktualnie maturalne lektury mojej córki: Zdążyć przed Panem Bogiem, Buszujący w zbożu i Inny świat , ale to tak z braku laku i dlatego,że ich nie czytałam . Ale prawdę mówiąc żadna mnie nie zachwyciła. Miał być też Mistrz i Małgorzata Bułhakowa, ale nie dostałam w mojej bibliotece. Pewnie wszyscy maturzysci aktualnie czytaja. Mam natomiast w domu Notatki na mankietach i jakoś od 20 lat nie udało mi się jej przeczytać....

A tak jeszcze a propos koloru: też nie lubię przygnębiającego niebieskiego, ale jako tło forum jest znacznie lepszy niz żółty wpadający w pomarańcz. Forum jest bardziej czytelne, na tym żółtym odwiedzonych linków w ogóle nie było widać i pewne fragmenty textu mogłam przeczytać dopiero po podświetleniu.

Link to comment
Share on other sites

Ten post powyżej to był ofkors żarcik – wyjaśniam tak na wszelki wypadek – jakby ktoś się trafił z innym poczuciem humoru :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.


Na e-psach znowu zrobiło się tak niesympatycznie, że wolę na zimne dmuchać
:cool3: :cool3: :cool3:.

Widzę, że córy i synowie marnotrawni powrócili na łono dogomanii :loveu: :loveu: :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Też pierwszy raz przeczytałem bez polskich literek :evil_lol:[/quote]
glodnemu chleb na mysli hahahahaha
ale wiesz Krzysiu z Toba to niestety pedofilia;))))))hihiihih a to w Polsce karalne chyba

Xsenna nic nie czytam, jakies *******y o skarbach zaginionych-jakas historyczna o prawdziwych skarbach, ale przymiezam sie do Dostojewskiego:))))
Mistrz i Malgorzata odlot!!!Ruski to jednak niesamowici sa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Wszystko wróci do normy,i bez przesady,wszyscy mieliście zły humor,myślę że adminkę trochę poniosło,w końcu jest tylko człowiekiem.......[/quote]
wroci wroci ale bez nas hahahaha
forum jest dla nas czy my dla forum???
forum to ludzie
Zdechnie im tak jak zwierzaki ot jaka swietlana przyszlosc przed nimi:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']glodnemu chleb na mysli hahahahaha
ale wiesz Krzysiu z Toba to niestety pedofilia;))))))hihiihih a to w Polsce karalne chyba

Xsenna nic nie czytam, jakies *******y o skarbach zaginionych-jakas historyczna o prawdziwych skarbach, ale przymiezam sie do Dostojewskiego:))))
Mistrz i Malgorzata odlot!!!Ruski to jednak niesamowici sa...[/QUOTE]
Karalne to z małoletnimi :p

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani!!
Brylancik, my sie chyba jeszcze nie znamy ;)

Aga, nieźle wygląda ten psiak!;)

Orsinii, czemu moi znajomi, jak wchodzą na dgm i widzą Twój podpis, to dostają spazmów??:lol:
Chociaż Cię nie znają, to serdecznie pozdrawiają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy']Witajcie kochani!!
Brylancik, my sie chyba jeszcze nie znamy ;)[/quote]
znamy się, znamy...a kto udziela się na e-psy w wątku dozwolone od lat 18 (oprócz oczywiście Spy), próbując porozśmieszać choć troszeczkę wszystkich?
to ja, joasia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...