Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Lutomskak czy my sie znamy ? Bo jakos znajomo mi brzmisz :-)
Kócici mozecie sie ze mna ,czasami ,jak mam dobry humor :-)
A wogole to ja teraz ekscytuje sie Corgisznaucerem , przemiła psinka taaaaka spokojna :-) Cierpie chyba na przesilenie zimowe :-)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa p. Karolina ! To ja juz wiem :-) Przychodzilam na strzyzenie przed wystawowe z sznaucerka srednia Bianka od Kaski M. i Bajki :-)
Bianka pozdrawia serdecznie :-) uwolniona chwilowo od koniecznosci eleganckiego wygladu :-)
I poprawka , ja nie szkole jestem tylko w klubie działajacym na terenia Starej Miłosny :-)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Doroto i Malawaszko ;)
JA sie melduję, ze po dentyście ŻYJĘ!!:evil_lol:

Za to cieszę się, bo dostałam w spadku od koleżanki szczypce do zaciskania pępowiny i już podkłady zakupiłam, więc jestem o krok do przodu.Jeszcze tylko kolec odbiorę, kołderki popiorę, odświeżę i śruu, możemy rodzić :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Warning[/B]: mysql_connect() [[URL="http://e-psy.pl/function.mysql-connect"]function.mysql-connect[/URL]]: Access denied for user 'wyprzedaze_2'@'server155073.rev.netart.pl' (using password: YES) in [B]/home/wyprzedaze/ftp/forum/db/mysql4.php[/B] on line [B]48[/B]
phpBB by Przemo : [B]Critical Error[/B]

Could not connect to the database.
[B]Access denied for user 'wyprzedaze_2'@'server155073.rev.netart.pl' (using password: YES)[/B][/QUOTE]

przy próbie wejścia na e-psy wyszło mi coś takiego. Krzysio sie zna: co to znaczy?

Link to comment
Share on other sites

ze masz BANA jak wszyscy hahahahaahhaha ona znowu zle cos kliknela, ale wybacz jej to juz nie te lata!!!
przeciez Karolina chyba postulowala o bana dla wszystkich i prosze jest!!!prezent walentynkowy:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
powtarzam: jaki admin takie forum;-)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']...


...oczywiście zgadnijcie, na kogo padł cień podejrzeń :D[/quote]
ah dziekuje dziekuje, ja ciagle powtarzam, ze zostane hakierem, ale dopiero na emeryturze, wiec sorki tym razem to nie ja:)))to jakis inny szpieg z krainy deszczowcow:)))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...