Jump to content
Dogomania

Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.


Beat2010

Recommended Posts

Czupurek chyba już nadaje sie do pokazania ludziom ;), czuje sie lepiej po leczeniu   i pora ruszać z badaniami. Jutro bedę dzwonić do Animal Center i umawiać sie na konsultację. Moze uda się na przyszły weekend  choć to wolne dni, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Beat2010 napisał:

aktualizacja :)

to wpisuję deklaracje na zabiegi rehabilitacyjne  tj pakiety po 50zl /zabieg

- 1pakiet funduje beataczl :)

-1 pakiet funduje bakusiowa :)

-1 pakiet funduje Olena :)

- 1 pakiet funduje arim :)

- 2 pakiety funduje Malwa :)

Jak ciocie kochają Czupurka. tanczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0021

Link to comment
Share on other sites

 

Cytuj

Musi się udać, bo chcemy uczynić Czupurka nieśmiertelnym :)

Beatko, dobrze powiedziane , musimy utrzymać go w na tyle dobrej formie żeby jak najdłużej chodził w miarę bezproblemowo 

Ciocie kochane , dziękujemy za pomoc dla naszego kuśtyczka  pies-ruchomy-obrazek-1044

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MALWA napisał:

WITAM,

 

dopiero teraz spostrzegłam, ze przelałam jedynie deklaracje stałe.

 

Teraz wykonałam przelew na 100 zł za dwa pakiety rehabilitacyjne.

 

Za niedopatrzenie przepraszam.

Malwa, nie rób jeszcze przelewu na rehabiitację. Dopiero jak będziemy wiedzieć czy się zalapal :)

Link to comment
Share on other sites

O 26.04.2016o12:03, MALWA napisał:

Już poszło.  

i od razu było na koncie :) :) bardzo dziękuję, wpisane na zabiegi

Czupurek 6.05 jedzie na echo serca do dr Garncarz , dopiero z wynikami jedziemy na konsultację do p. zoorehabilitanta P. Kościelskiego. Najbliższy termin wieczorowy - 11.05.godz. 19 i tak zapisałam Czupurka. 

 

Zarka, dziękuje za stałą majową :)

Link to comment
Share on other sites

dorcia, dzięki za stała na maj :)

Dzis bylam u Czupurka, coraz lepiej chodzi, łapka zaleczona. Prowadzi swiatowe życie, bo ciągle ogniska i ogniska. Choc nie wiem jak było dzisiaj, bo kolega Dadi obgryzał  konstrukcję do podtrzymywania kiełbasek nad ogniem, a potem usiłowal wygryżć korzeń z ziemi. Dadi miał już wyrok eutanazji w schronisku, bo miał już nigdy nie chodzić. A tu niespodzianka :)

Link to comment
Share on other sites

Cytuj

zdjęcia :) popatrzcie na to jak Czupur stoi ( zdj od strony ogonka :) - piękna postawa, tył prawie nie wisi, jest  nieźle. Czarny to Dadi.

Czupurek potrafi zaskoczyć to fakt, to taki charakterny psiak , nie da się go nie kochać 

ma dobre życie chociaż u schyłku drogi i dobrą opiekę no i jest kochany , często na odległość ale może jakoś  to wyczuwa psim nadzwyczajnym zmysłem  pies-ruchomy-obrazek-0351

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, piescofajnyjest napisał:

przepraszam, juz odgruzowalam poczte i ponownie prosze o numer konta :)

 

ps....ale Czupi sliczny w tych kwiatkach :)

już piszę :)

noo, śliczny śliczny. A jak cieszył się na moj widok :) To daje sens zabieraniu psów na dożycie w dobrym miejscu, taka radość staruszka, który ostatnie 8 lat był w schronie w zasadzie bez kontatku z ludzmi, bo raz w tyg spacer - co to jest? A on tak lubi głaskanie....

Link to comment
Share on other sites

Dziś dobre i zle wiadomości - zle, bo dzis chodzil fatalne , dobre, bo serce ma ok jak na wiek niedomukalnosc zastawki, czynność rozkurczowa lewej komory  upośledzena, dopisek  , ze typowe dla starszego wieku.Rytm pracy serca idealny, same wiedziałysmy na ekranie wykres jak marzenie. Dyszenie nie wynika z choroby serca. .  Moze byc skutkiem chorego kręgosłupa.Pani dr Gancarz jazaka liczyć oddechy/min we snie,  przez 2-dni , potem zaczac podawać vetmedim i sprawdzimy jak z oddechem po leczeniu ,jesli poprawa leczymy, gdy bez zmiany nie leczymy . Dzis było 20 oddechow a max jest 30'. Jeszcze w badaniu osluchowym wyszła arytmia, która potem nie potwierdzila sie w echu  .

Diagnoza - endokardioza zastawki dwudzielnej

Czupur badaje sie do rehabilitacji tj chodzilo o wysiłek na bieżni, inne zabiegi bezwysilkowe.  Nie ma przeciwwskazań. W srode jedziemy wovec tego na umowiona konsultację. 

Koszt wizyty, echa serca.  leku 250 zl.

Popsul mi sie komputer wiec narazie nic nie wkleję, bo z komorki mi nie wyjdzie.

Potem w Raszynie byl biorezonans działający - na ból, reumatyzm, prostate, zaoalenie pecherza, bakterie coli. I jeszcze czyszczenie ucha i podwiazanie narosli w uchu.Koszt 100 zl. Jeszcze zwrot za benzynę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...