Jump to content
Dogomania

Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.


Beat2010

Recommended Posts

Rozmawiałam w piątek z Panem zoorehabilitantem Piotrem Kościelskim. Myślałam o bieżni wodnej ( juz tu kiedyś były takie sugestie :) Beata cz-l :) ), ale okazało się, że sa tam takie pakiety dla bezdomnych, że za 50zl ma się wszystko co potrzeba dla danego psa,np bieznia, lasero, magnetoterapia i inne lub 1 typ zabiegu za połowę ceny. Cena normalna to 75zł , tu info http://www.animal-center.pl/rehabilitacja.html

Ja tylko unormuje sie wszystko z Czupurkiem, pojedziemy do p. Piotra na konsultacje. Min to 10 zabiegów, najlepiej każdego dnia, ale sie nie uda tak często jeżdzić, do przyjęcia - 2 razy w tygodniu.

Nie kupiłyśmy pieluch dla Czupura, bo chwilowo nie trzeba, stópka ładnie się goi, udaje mu się juz nie sikać na leżąco :) 

Jutro jade do niego, czekajcie na nowe zdjęcia :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎04‎-‎16o01:16, Beat2010 napisał:

Rozmawiałam w piątek z Panem zoorehabilitantem Piotrem Kościelskim. Myślałam o bieżni wodnej ( juz tu kiedyś były takie sugestie :) Beata cz-l :) ), ale okazało się, że sa tam takie pakiety dla bezdomnych, że za 50zl ma się wszystko co potrzeba dla danego psa,np bieznia, lasero, magnetoterapia i inne lub 1 typ zabiegu za połowę ceny. Cena normalna to 75zł , tu info http://www.animal-center.pl/rehabilitacja.html

Ja tylko unormuje sie wszystko z Czupurkiem, pojedziemy do p. Piotra na konsultacje. Min to 10 zabiegów, najlepiej każdego dnia, ale sie nie uda tak często jeżdzić, do przyjęcia - 2 razy w tygodniu.

Nie kupiłyśmy pieluch dla Czupura, bo chwilowo nie trzeba, stópka ładnie się goi, udaje mu się juz nie sikać na leżąco :) 

Jutro jade do niego, czekajcie na nowe zdjęcia :)

wplace 50 zl na 1 zabieg bardzo się ciesze ze będzie taka możliwość i Czupurek skorzysta z tych pakietow :)

czekam na fotki bo filmu nie umiem na fejsie znalesc...:(

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, beataczl napisał:

wplace 50 zl na 1 zabieg bardzo się ciesze ze będzie taka możliwość i Czupurek skorzysta z tych pakietow :)

czekam na fotki bo filmu nie umiem na fejsie znalesc...:(

dziękuję :) "odkryłam" chyba fajnego rehabilitanta , porzednie miejsce o którym myślałam ma,  wyobrażcie sobie, rehabilitacje na 1 piętrze, jeden bieg schodów bardzo stromy-jak tam wnieśc dużego psa?

zaraz wrzucę zdjęcia. A poprzednie filmy widziałaś?

7 godzin temu, bakusiowa napisał:

Ja też wpłacę na jeden zabieg dla kochanego Czupurka.

bardzo dziękuję.

Jesteście WIELKIE!!!!!!

podliczyłam ew wydatki na leczenie Czupura i zwątpiłam. Bede pewnie prosić skarpetę im. Talcott o pomoc.  Cudownie pomogli Dieselkowi.

 

Więc tak - ciągle nie ma w hurtowni chemicznej kastracji (wczoraj dzwoniam do dr.) czyli odpada 120zl, badania  krwi na zle trawienie i anemię ( tylko trzeba odczekać po antybiotykach) -B12 , kwas foliowy, żelazo, rozmaz. Chciałabym zawieżć go na echo serca do dr Garncarz- tamte badania  trzeba powtórzyc -koszt 240zł..Biorezonans, mały koszt w porównaniu do innych planów, 50zł+dojazd, a świetnie robi Czupurkowi.Pewnie w maju trzeba będzie zrobić posiew moczu-czy sa jeszcze bakterie coli , no i rehabiitacja - min 500zł +  koszt konsultacji . Musi się udać, bo chcemy uczynić Czupurka nieśmiertelnym :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 16.04.2016o01:16, Beat2010 napisał:

Rozmawiałam w piątek z Panem zoorehabilitantem Piotrem Kościelskim. Myślałam o bieżni wodnej ( juz tu kiedyś były takie sugestie :) Beata cz-l :) ), ale okazało się, że sa tam takie pakiety dla bezdomnych, że za 50zl ma się wszystko co potrzeba dla danego psa,np bieznia, lasero, magnetoterapia i inne lub 1 typ zabiegu za połowę ceny. Cena normalna to 75zł , tu info http://www.animal-center.pl/rehabilitacja.html

Ja tylko unormuje sie wszystko z Czupurkiem, pojedziemy do p. Piotra na konsultacje. Min to 10 zabiegów, najlepiej każdego dnia, ale sie nie uda tak często jeżdzić, do przyjęcia - 2 razy w tygodniu.

Nie kupiłyśmy pieluch dla Czupura, bo chwilowo nie trzeba, stópka ładnie się goi, udaje mu się juz nie sikać na leżąco :) 

Jutro jade do niego, czekajcie na nowe zdjęcia :)

też zapłacę za jeden

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Beat2010 napisał:

to wpisuję deklaracje na zabiegi rehabiitacyjne  tj pakiety po 50zl /zabieg

- 1pakiet funduje beataczl :)

-1 pakiet funduje bakusiowa :)

-1 pakiet funduje Olena :)

 

11 minut temu, arim napisał:

To jeszcze ja zapłacę za jeden,ale musicie mi przypomnieć o przelewie( w maju,bo teraz sakiewka pusta)

Kochany Czupurek ma juz na 4 zabiegi.

Odnośnie Skarpety im.Talcott czy macie na oku jakiegoś stałego deklarowicza?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Jakby co to mogę wystapić o dofinansowanie Czupurzastego. Jednak dopiero w maju.

to bardzo poproszę, maj tuż tuz :) i bedziemy pewnie juz po konsultacji w lecznicy  - chcialam prosić asiunab , ale dopiero co pomogła Dieslowi.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, arim napisał:

To jeszcze ja zapłacę za jeden,ale musicie mi przypomnieć o przelewie( w maju,bo teraz sakiewka pusta)

arim, bardzo dziękuję :) , bede przypominac jak bedziemy po konsultacji w lecznicy i Czupurek będzie zakwalifikowany do rehabilitacji. Z bazarku z psimi ubrankami mamy na 1,5 zabiegu :). Muszę zrobić ciuchowy i ksiązkowy tylko zawsze czasu brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

przelewam dla Czupurka moja deklarację za kwiecień, maj i czerwiec oraz na dwa pakiety rehabilitacyjne, łącznie 160 zł.

 

Sprawdzcie proszę, bo nie widzę w rozliczeniu swojej wpłaty za pierwszy kwartał tego roku tj. 60 zł.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MALWA napisał:

Witam,

 

przelewam dla Czupurka moja deklarację za kwiecień, maj i czerwiec oraz na dwa pakiety rehabilitacyjne, łącznie 160 zł.

 

Sprawdzcie proszę, bo nie widzę w rozliczeniu swojej wpłaty za pierwszy kwartał tego roku tj. 60 zł.

Malwa dziękuję i przepraszam. Wplata z 10.02.16 jest, wpisalam do Twoich wplat a nie dopisałam do sumowania.

Błagam, sprawdzajcie mnie!!!!!!!!

Jest wplata za kolejne 3 miesiące 34.16, 05.16, 06.16, wpisane, podliczone :)

 

dopisuje deklaracje - 2 pakiety rehabilitacji. Bardzo, bardzo dziękuję.  Malwa :) :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...