Jump to content
Dogomania

Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.


Beat2010

Recommended Posts

3 godziny temu, jaguska napisał:

Poleciała stała za styczeń dla ryżej mordeczki divers2316.gif 

bardzo dziękuję, już na koncie :)

 

1 godzinę temu, beataczl napisał:

proszę o nr konta na pw -przeleje stala za rok 2016.

mizianka dla Czupurka przesylam :)

zaraz wysyłam, wielkie dzięki

 

UWAGA!!!! w weekend jedziemy do chłopaków!!!!! od których Ciotek wycałować Czupurka??? tylko nie bić się od której pierwszej :)

Link to comment
Share on other sites

O 30.05.2015o21:33, Beat2010 napisał:
2 godziny temu, beataczl napisał:

druga się zgłaszam

i pomiziajcie brzuszki :)

znowu wlepiło się, ze odp na pierwszy post.

Beataczl- dzięki zastała na cały rok :).  Brzuszki??? OK :):) .

Psiaki są bardzo szczęsliwe jak jada do lekarza-nic nie boli , tylko leża i sa głaskane. I mają nas na własność na te parę godzin. Chyba lubią te wyjazdy-Czupurek od razu leci do samochodu i pcha się na kanapę. Jedziemy w niedzielę, w planach badanie krwi ( czyli kolorowo nie będzie), pazury i tajemniczo działający :) biorezonans.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 30.05.2015o21:33, Beat2010 napisał:

 

 

I znów u Czupurka. Dziś miał dzień pełen emocji- spotkane ze swoimi wolontariuszkami, spacer grupowy z psiakami, wyjazd do lecznicy na badania, a tam dojechał też jego wieloletni kumpel ze schroniska-Ralf. Radości, piszczenia, wąchania nie było końca.
Niestety, jest też zmartwienie - wyniki krwi wskazują na niedokrwistość, za niski hematokryt,mało czerwonych krwinek ( o ile nie pomyliłam czegoś), jest także zbyt mało żelaza. Mamy umawiać się na usg u dr Marcińskiego, oby nie było to sączenie krwi do brzucha. Poza tym ciągle pamiętamy o guzku na nadnerczu . Wrzucam zdjęcie wyników badania krwi.  dziś poszło 135zł
Poza tym pazury obcięte, ucho wypłukane.

Czupurek 17.1.16 wyniki krwi.JPG

Czupurek 17.1.16 10.JPG

Czupurek 17.1.16 7.JPG

Czupurek 17.1.16 8.JPG

Czupurek 17.1.16 9.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 30.05.2015o21:33, Beat2010 napisał:

 

 

dzięki za wplate moca35- wpłynęla stala za 1.16 :)

 

usg w dr Marcinskiego  umówione na 28.1.16. Koszt 115zł.  No koncie jest niewielki plusik, 55zł.

 

niestety, wycofała się z deklaracji jedn osoba, zamiast 325zł zostaje 225zł :( załamka

Link to comment
Share on other sites

Przecudna te spacerki

 kochany psinuniu

 ciotkla zaglada i raduje z kazdenkiego dnia dobruskiego

 dla Was -psie serdunka

lapenki kokane 

 bez ktorych przecie zycia by nie bylo 

  kciuki za zdrowenko 

przepraszam boc cos szaleje znow dogo ...ech ..

 zapraszam dzis bedzie gotowy

 maluczki kramik dla serdunka

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czupurek niestety jest w najgorszym stanie z całej trójki, wyniki badań kiepskie , zobaczymy co wyjdzie na USG , martwimy się o niego bardzo. 

W czasie podróży do lekarza siedziałam z Czupurkiem na tylnym siedzeniu, był trochę markotny i popiskiwał sobie , miejmy nadzieję , ze to był tylko kiepski nastrój , że nic go nie boli. W czasie badania był grzeczny, tylko przy obcinaniu pazurków musiał się nagadać.  Nastrój mu się znacznie poprawił gdy przywiozłyśmy Ralfa i Diesla, jak zobaczył Ralfika to aż się rwał do niego, widać jak głębokie uczucie jest miedzy nimi a nie widziały się ponad pól roku.

2aeti6u.jpg.b47635797de404d320ec02f7eec5

142ts8k.jpg.1cdc3c864db806c1fd1072208c8b

von38n.jpg.61b1c59a217a4f588abd1de9caf91

jeszcze mam do wstawienia filmik ale na razie nie wiem jak

na spondylozę vet doradził leki homeopatyczne  (dla całej trójki)

Zeel t-z firmy Heel  w zastrzykach 

Lek Zeel T w postaci ampułek nie jest dostępny w Polsce.
Może być jednak nabyty w innych krajach UE, np. w Niemczech pod nazwą

Wskazanie(a) kliniczne: Zmiany zwyrodnieniowe stawów ( szczególnie stawów kolanowych), zwyrodnieniowe zmiany wielostawowe, zmiany zwyrodnieniowe w obrębie kręgosłupa, zapalenie stawu ramienno-łopatkowego.

Coenzyme compositum

Lek zalecany przy stymulacji aparatu enzymatycznego w chorobach zwyrodnieniowych oraz przy zaburzeniu funkcji enzymatycznych na poziomie komórkowym.

Link to comment
Share on other sites

jutro jedziemy na usg do dr Marcińskiego.

Miałam napisać, że juz rok minąl ( 23.01.2015) od pierwszego podania komorek i że jest super. Ale nie jest. Od paru dni się pogorszyło, chodzi gorzej. Być może to wina pogody, bo wszystkie staruszki u Agi strajkują i nie chce im się wychodzić na błoto, czyli mniej chodzą i mniej ćwiczą chore łapiny. A może powodem jest coś związane z tą niedokrwistością, a może po prostu on ma 16 lat i Pana Boga nie przechytrzymy.

Link to comment
Share on other sites

dopiero co z roboty wróciłam, czuje się jakbym w fabryce pracowała, jakiś koszmar 

oby nic złego nie wyszło na USG 

z tym chodzeniem to faktycznie przyczyna nie musi być tylko spondyloza ,

Czupurinku kochany myślę o Tobie nieustannie nasze kochane słoneczko 

 

Link to comment
Share on other sites

mdk-bardzo dziękuję za stała za 1.16.

 

 Zapisywałam termin usg podczas rozmowy z kliniką i coś poszło nie tak ;).To jutro. Pojechałam po Czupurka, zawiozłam na usg, weszliśmy, wyszliśmy i wróciliśmy do hoteliku. Choć chłopak miasto zobaczył, od razu się wyprostował, pierś do przodu i gnał po chodnikach. Jak sie rozchodzi to już idzie nieźle, najgorsze pierwsze kroki.I w domu się potyka.Na chodniku całkiem, całkiem. To , co mnie dziś zaniepokoiło to to, że dyszy przy chodzeniu, tego nie było. Dziadek siez niego zrobił. Zobaczymy co jutro wyjdzie na usg . Może trzeba serce sprawdzić? . Zrobić badania tarczycy ?trzustki?  Zdjecia i filmik jest, póżniej wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...