Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Wybrałam się dziś z Hiro na wybieg dla psów. Najpier Hiro zapoznał sie ze szczeniakiem teriera

 

DSC_0002.JPG

 

Potem mały pobiegł do swojego stada

DSC_0009.JPG

 

Później na łąkę wszedł "nowy". Czarny, starszy pies w typie belga, z łbe trochę golden..może seter..

DSC_0016.JPG

 

Mały, biały psiak stal z tak śmiesznie rozkraczonymi nogami dobre 4 minuty.... tak jak zastygł w bez ruchu tak został..... i stał i stał i stał....

DSC_0017.JPG

 

w końcu "nowy" podszedł

DSC_0021.JPG

 

Małe białe gówienko wykorzystało chwilę nieuwagi moją i Hiro i zajumało naszą piłeczkę która leżałe obok moich nóg

DSC_0025.JPG

 

i za chiny nie chcial jej oddac....

DSC_0029.JPG

 

DSC_0035.JPG

 

DSC_0037.JPG

 

Mina dziadka bezcenna. Hiro wykorzystał okazję i obwąchal na legalu tamtemu kuper :)

DSC_0046.JPG

Link to comment
Share on other sites

No to pospane, psy w niedziele chcą wychodzic na spacer o tej samej godzinie co w tygodniu i nie ma zmiłuj.... Bartek sobie jeszcze smacznie chrapie a ja już od dłuższego czasu na nogach.  I jeszcze naleśniki sobie jaśnie pan zażyczył... nic to biorę się za smażenie bo ciasto już gotowe..

Link to comment
Share on other sites

to nasz najbliższy fjord

DSC_0002.JPG

 

ostatnio tak dużo się nie wycieczkuję bo jeden pies za stary, drugi z dysplazją... a nie mam sumienia ich samych zostawiać, żebym ja mogła połazić po pobliskich górkach...i tak siedzimy w domu....

 

 

DSC_0026.JPG

 

 

dlatego chciałabym psa sportowego typu toller, border, żeby móc sie realizowac w przemierzaniu tutejszych szlaków i bezdroży, bo naprawdę jest tych miejsc bez liku, no ale póki co pomagam maszce przeżyć godnie starość, 31.10 skończy 10 lat. Babcinka moja ukochana...

Link to comment
Share on other sites

mamy jeszcze morze, kilka kilometrów od domu... Morze pólnocne... zimne... lodowate wręcz, więc ja może ze dwa razy stopę umoczyłam.... ale nie da się brodzić idąc brzegiem.... za zimne... także odwiedzam czasem plażę, żeby po prostu popatrzeć..

 

tu link do jednej z nadmorskich galerii:

 

https://plus.google.com/photos/112898605824413788734/albums/5945807605134156289?banner=pwa

Link to comment
Share on other sites

Nie no, do Polski zaglądam kilka razy w roku. Wiesz co... jak człowiek raz wyjechał to nigdy nie może być do końca pewien, że go gdzieś indziej nie poniesie, może kiedyś wrócimy do Polski... jak będzie do czego... nieznane są koleje losu więc trudno powiedzieć. Staramy się nie wybiegać w zbyt daleko w przyszłośc i jakoś się kręci... Jeśli nie zmusi nas jakaś siła wyższa to pewnie tu zostaniemy, czas pokaże. :)

Link to comment
Share on other sites

Zostałabym tam do końca życia!
Pięknie! Marzenie chyba każdego maniaka fotografi :D

Wiesz co, zawsze znajdą sie minisy i plusy danego miejsca.
Ja gdybym miała możlowość opuszczenia swojego miasta 5 min i mnie nie ma po mimo przyjemnych tras spacerowych. Tym bardziej że licze sie mocno z dobrostanem psów :) Tak więc jeśli wam tam dobrze siedzcie ile wleie :P

Link to comment
Share on other sites

Tak, dokładnie tak samo myślę, że nigdy w danym miejscu nie jest idealnie. Ja będąc tu, w Norwegii staram się czerpać tyle dobrego ile się da... i cieszę sie z tego co mam... psy terenów spacerowych mają pod dostatkiem bardziej one same są niedyspozycyjne. 

Co do samej fotografii to rzeczywiście jest to taka moja mała pasja. Mam sporo zdjęć i galeri... także tu zawsze coś mogę powstawiać, pokazać.... :)

 

DSC_0330.JPG

 

DSC_0331.JPG

 

DSC_0345.JPG

 

DSC_0240.JPG

 

DSC_0227.JPG

Link to comment
Share on other sites

A my z chęcią oglądamy, ja pewnie bym tęskniła za Polską (zreszta kocham te swoje Karkonosze)...Jola, wrócę na moment do tematu stawów, a w Polsce nie chcesz zrobić operacji ???Pewnie trochę fatygi z przelotem, ale cena normalna, ta norweska to dosłownie masakra....

Link to comment
Share on other sites

zmieniłam link do powyższej galerii, może teraz zadziała... wkurzam się na te stare galerie bo nie da się kopiować linków do zdjęć.... i praktycznie galerie moge oglądac tylko ja..... a mam kont na googlu chyba ze 4..... więc masa zdjęć tam jest i nie mogę ich pokazywac bo google te starsze galerie jakoś bezsensownie pozmieniał..... dziala dobrze tylko ta ostatnia.... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...