Jump to content
Dogomania

Kubuś już w swoim domu !!!


Poker

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety oprócz tego, ze wchodzili,to nic więcej nie zrobili :placz: Moze ten opis nie jest właściwy.Ja go pisałam pod kątem dogomanii,a nie ogłaoszenia.Może to ,że szczeka na samochody i rowerzystów odstrasza ludzi.Czy da się coś poprawić?Jak uważacie?albo inaczej napisać?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zadzwoniła pani i powiedziała,że nie może nikogo znaleźć do opieki nad Kubusiem i w poniedziałek odda go do schronu :mad: :placz: .Ryczeć mi się chce z bezsilności.REno,potem napiszę tu inny tekst i poproszę Ciebie o wstawienie na Allegro zamiast dotychczasowego.

Link to comment
Share on other sites

oni go przygarnęli pod Selgrosem,jestem z jednej strony wściekła,a zdrugiej strony dali mu chociaz na 1,5 miesiąca tymczas.Ale mogli wcześniej dać mi znać,że nie mogą trzymać ,a nie kilka dni temu. 2 tygodnie wcześniej dzwoniłm i mówiła,że już będzie z nimi,bo jest taki fajny. A tu BUM :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Własnie o te nieprzemyślane decyzje chodzi - wziąć i bezkarnie oddać.
Z dnia na dzień. Tym bardziej, że nie powiedzieli wcześniej, że biora go tymczasowo.

Cos tam pozmieniałam w allegro - usunęłam to co powinnam ;) oraz podałam, że dom potrzebny na już.

Link to comment
Share on other sites

Oto nowy tekst na potrzeby ogłoszeń.
Młody,1,5 -2.letni piesek,śliczny,zdrowy,porzucony już raz kilka tygodni temu znowu szuka domu.Inaczej trafi do schroniska 6 siepnia.Znaleziony 6 tygodni temu na parkingu pod Wrocławiem był okropnie wychudzony,miał na sobie z 50 kleszczy.Państwo,którzy go wtedy zabrali nie mają warunków do zatrzymania go na zawsze ze wględu na charakter pracy.
Kubuś jest zaszczepiony,odrobaczony.Kocha ludzi,jest wesoły,zostawiony w domu nie niszczy i nie brudzi,ale szczeka na koty i psy.
Z pewnością zdobędzie Twoje serce i odwdzięczy się bezgraniczną miłością.
Nie pozwól ,by się znalazł w betonowym boksie.!!!

Link to comment
Share on other sites

to niedobrze ze nie wiesz. Wiekszosc z nas, ktorzy mogliby cos podzialac z tymczasem, ma psy, i to nie jednego lecz pare. Dlatego b. wazne byloby sprawdzic.
Nie moglabys podjechac jakos do nich wziac go na spacer, nie wiem, spotkac sie z nim z innymi psami? Inaczej nic nie pomozemy :-(
a szkoda go. Umaszczony jak mini-bobtail...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...