Jump to content
Dogomania

Kubuś już w swoim domu !!!


Poker

Recommended Posts

Dorothy,zrobię to dziś po południu i dam znać.A masz coś na myśli?Chociaz cień nadziei?Ja go nie moge teraz zabrać,bo sama mam 2 i kota,a poza tym akurat dziś przyjeżdża córka z trójką dzieci na wakacje.Dzięki za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam 5 psow i 2 koty :-)
ale mam dom i kojec z wolna budka, choc pewnie dla takiego psa to nieszczegolne warunki.
i zastanawiam sie jak tu pomoc temu kudlaczowi, nie wyobrazam sobie go w schronie, zaraz bedzie klebkiem filcu i brudu, choc nie wiem, moze jednak znalazlby szybko nowy dom? W koncu jacys ludzie do schronu po psy przychodza. Nie znam schronu we Wroclawiu, (tam by trafil?) nie mam pojecia jak tam jest.
Z drugiej strony schron to zawsze schron.

Bedziemy wszyscy tu myslec, prosze zrob ta probe,

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam ogłosznei na kupiepsa.pl
[URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=15773[/URL]

Swoja droga cieszy się tam dośc dużym powodzeniem, ma 121 wejść, a to jak na tamtą stronkę sporo.
Żeby tylko jeszcze ktoś z tych "oglądaczy" się zdecydował...

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, widziałam tego pieska pod selgrossem. Tylko, że wtedy leżał sobie koło budki z żarełkiem i pomyślałam, że to piesek kogoś z klientów. Potem miałam małą aferę, bo chłopak uczył się "na kasie" i parę rzeczy policzył mi po 2 razy i z tego wszystkiego zapomniałam o piesku.
Dziewczyny tak sobie myslę, że potrzebny ktoś kto poradzi coś na to uganianie się i ujadanie za rowerzystami, bo to może być rzeczywiście problem i piesek będzie wracał do schronu :-( Przecież Ci ludzie co go przygarnęli to na pewno mieli świadomość że często wyjeżdżają do pracy do Niemiec....
Na dogo jest parę dziewczyn z Wrocka zaraz do nich napiszę i podeślę link

Link to comment
Share on other sites

on jest wybitnie pieskiem domowym,zostawiony sam na ogródku szczeka i drapie drzwi do domu.Myśle,ze ci ludzie mają słabe podejście do psów.Po prostu nie rozumieją potrzeb psa.Ot,dać jeść,wyjśc i koniec.Zero prób wychowania.Na spacerze to on prowadzi panią i on nie przeciwdziała temu w żaden sposób.
Beata J. ,on koczował pod selgrosem ok.tydzień,dożywiały go pracownice.Ale świat jest mały,że obie widziałyśmy tego psa.Ja nie mogłam tak go zostawić.Widziałam,że biega przerażony i szuka,widocznie "ukochanego pana",który go tam porzucił.I tak dobrze,że nie w lesie przy drzewie.
Zaraz jadę do niego i zrobię próbę,jak znajdę innego psa na spacerze.
Wejść ma dużo,ale co z tego ...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od Kubusia.Byłam z nim na spacerze i był grzeczny.Ne szczekał za rowerami i na samochody też nia.Jeżeli chodzi o psy ,to szczekał,ale nie ze złością tylko jak młody psiak,który chce się bawić, a to też nie na wszystkie.Niektóre ignorował,nawet jak one szczekały na niego.Niestety ,kotów nie było.Ale według tej pani on szczeka ,bo się chce bawić.Pani mówi,że jest grzeczny,bardzo dużo rozumie,bawi się z nią i udaje ,że gryzie.Twierdzi,że gdyby nie wyjeżdżała do Niemiec do końca roku,to by go,nie oddała.W razie potrzeby transportu poza Wrocław dołoży 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

"Już" jestem.... wybaczcie ale ledwo wróciłam z wakacji i już mam 9 kociąt do wykarmienia... a to zabawy trochę jest ;) Szczerze mówiąc nie ma wielkiego pola manewru:-( Nie wiem co wam poradzić... przydałby się jakiś tymczas choć na tydzień dwa to zawsze coś daje, tylko z tymczasami ciężko:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']mialam nadzieje ze Beata J uzyska cos piszac do dogomaniaczek z kolic Wroclawia. Jestem zaskoczona ze tu taka kompletna cisza, ludzie, pobudka!!!!!!!!:placz:[/quote]


Dorothy, rozesłałam wici, ale ciężka sprawa :shake:
Sama też siedzę i kombinuję na wszystkie sposoby, tylko z tego kombinowania nic nie wynika niestety.
Piesio tak ładny że domek musi się znaleźć szybko. Pewnie długo miejsca na tymczasie nie zagrzeje. Żeby tylko ten tymczas ......
Pamiętam jak wystawiałam na allegro wrocławską Salsę, bardzo podobną do niego, to miała tysiące wyświetleń, dawno już była w domu a ludzie jeszcze dzwonili. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie podobnie

Link to comment
Share on other sites

on też ma oglądaczy i nic z tego nie wynika.Chyba trzeba zapisywać namiary na ludzi,którzy dopytują sie o psa,żeby podsunąć im w przyszłości innego.Juz mi łeb pęka od myślenia co z nim zrobić :placz:.Ja to bym go wzięła na DT,ale mój mąż ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

ale coś Laluny nie widzę,ma ktoś z nia kontakt szybszy niż dogo?Myślałam o tych ludzich ,którzy mieli Wiórka i Karusię.Nie wiem czy wiecie,że Karusia odeszła ze 3 dni temu.Miała jednak przerzuty.
Sama juz nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...