Jump to content
Dogomania

Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...


Ferox

Recommended Posts

Od wczoraj jest u nas nowa kicia, która przeszła kwarantannę u mojej koleżanki ze szkoły i jest już po szczepieniu :)

Kicia jest charakterna, dlatego nazwałem ją Tajga. ;)

W największe mrozy błąkała się niedaleko Białogonkowa, przy bardzo ruchliwej drodze, jest młodziutka ma około 6 miesięcy. Lubi inne koty :)

DSCF0041.jpg


DSCF0104.jpg

DSCF9866.jpg

DSCF9863.jpg

DSCF0819.jpg

DSCF0823.jpg

DSCF0837.jpg

image.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dawno nie pisałem o kociakach, ale w końcu muszę uzupełnić zaległości, bo wiele się u nas zmieniło. :)

 

Do Miechowa do bardzo fajnej Pani osobiście zawiozłem Jaskierka :)

WP_20160207_19_37_30_Pro.jpg

 

Do Krakowa do dwóch bardzo fajnych dziewczyn i czarnego kocurka- rówieśnika Elika pojechał Elik :D

12767590_589744147869499_1970271146_n.jp

 

Również w Krakowie swoje stałe miejsce u sympatycznej, młodej Pani psycholog znalazł Irysek :)

(czekamy na fotkę ;) )

 

Do Katowic do sympatycznego małżeństwa i bardzo przejętego swoją rolą pojechała Tajga :D

CAM00420.jpg

 

 

Wszystkie kociaki zostały wyadoptowane do domków niewychodzących po uprzednim wysterylizowaniu/ wykastrowaniu :)

 

Każdy z domków został sprawdzony i tu muszę serdecznie podziękować za przeprowadzenie wizyt Cioci Pauli_t i Pawłowi (Synowi AtaO i Rentsa)

Wszystkie kociaki znalazły domy dzięki intensywnym ogłoszeniom i wyróżnieniom Cioci Ludki, która bardzo zaangażowała się w pomoc kociakom, które stanęły na mojej drodze. Ciociu Ludko, pięknie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

W kocim przedszkolu został tylko Fenix i Kornelia, która niestety wróciła z adopcji :(

DSCF0117.jpg

 

 

Od niedawna Fenix ma swoje wydarzenie na Facebooku, które założyła mu Przyjaciółka moich kociaków Joanna RG. :)

Joasiu, bardzo Ci dziękuję. :)

Oczywiście zapraszamy wszystkich na wydarzenie Fenixa:  ;)

https://www.facebook.com/events/633126003492207/

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ludka napisał:

Niech się kociaczkom dobrze wiedzie w nowych domach :)

Krzysiu, gdyby Ci jeszcze fajne domy dzwoniły o młodzież, to polecam cudny dwupak ze Stalowej Woli, który ogłaszam na Kraków i Warszawę (dom niewychodzący, który zabezpieczy balkon/okna)

http://olx.pl/oferta/kociaki-na-medal-8-mies-CID103-IDcGQX9.html

 

Będę pamiętać ;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jest najlepiej z białaczkowym Tofikiem, który jest na DT u Cioci Agasz. :(

Tofik był już kilka razy u Pani Doktor, bardzo źle się czuł, gorączkował. Miał robioną morfologię, rozmaz, biochemię, USG, RTG. Dostawał antybiotyki, obecnie jest na sterydach i interferonie.

Tofik prawdopodobnie ma chłoniaka :( Zbiera mu się płyn w opłucnej :(

Jeżeli jego ilość nadal będzie się zwiększać trzeba będzie zrobić punkcje, aby zebrany płyn nie utrudniał kociakowi oddychania :(

Najtrudniejsze zadanie ma Ciocia Agasz, która bardzo przeżywa chorobę Tofika i robi co może aby ulżyć mu w chorobie ::(

 

Agasz bardzo Ci dziękuję Ci za serce i opiekę nad Tofikiem <3

 

 

Opisy wizyt Tofika:

DSCF1599.jpg

 

DSCF1603.jpg

 

DSCF1601.jpg

 

DSCF1602.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wklejam również paragonik za zakupione wcześniej krople do oczu dla Iryska:

DSCF1113.jpg

 

oraz paragon za witaminy na wzmocnienie:

DSCF1300.jpg

 

Jak i również paragonik za test na białaczkę i koci HIV przed pójściem Iryska do domu (wynik- negatywny ;) )

DSCF1606.jpg

 

Ostatnie kontrolne prześwietlenie Fenixa:

DSCF1608.jpg

 

Oraz paragony za żwirek dla kociaków:

DSCF8662.jpg

 

DSCF1112.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...