Jump to content
Dogomania

Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...


Ferox

Recommended Posts

Zabawki oraz transporterek dla kociaków:

DSCF3331.jpg

 

Mięsko dla kociaków:

DSCF3357.jpg

 

Rękawica do łapania "niegrzecznych" kotków:

DSCF3517.jpg

 

Szczepienie Kornelki (razem z białaczką)

DSCF3332.jpg

 

Szczepienie Antosi:

DSCF3333.jpg

 

Testy FIV/FeLV dla Janusza:

DSCF5964.jpg

 

Odrobaczenie Dzidzi:

DSCF5968.jpg

 

Testy Dzidzi:

DSCF5963.jpg

 

 

W Klinice pozostał jeszcze dług za Grażynkę- 67zł :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję Cioci Mortes za prezenty dla kociaków, to jest: trawkę i podusio- worek :)

Trawka wprawdzie nie wytrzymała do następnego dnia, ;) ale podusio-worek sprawia dużo radości miauczącym :)

 

(Tu Antonia i Janusz :)  )

DSCF5149.jpg

 

DSCF5162.jpg

 

DSCF5169.jpg

 

DSCF5176.jpg

 

DSCF5177.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trochę przez przypadek Grażynka trafiła do Cioci Agasz, która to słynie z tego, że lituje się nad białaczkowymi kotkami. W zamian musiałem wziąć maleńką kociczkę, którą Ciocia Agasz znalazła i nie mogła jej wziąć do siebie ponieważ testy FIV/ FeLV wyszły ujemne. Taka trochę nieoczekiwana zmiana miejsc ;) Przedstawiam więc śliczne maleństwo Agunię :P


DSCF6844.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przez przypadek także trafiła pod moją opiekę kotka Zuzia. W klatkę pułapkę (w którą próbuję złapać rannego kota o którym wcześniej już pisałem) złapała się właśnie ta sympatyczna wobec ludzi buraska.  Szkoda było mi wypuścić ją bez sterylizacji, tym bardziej, że niedaleko od Białogonkowa mieszka kobieta, która notorycznie rozmnaża swoje trzy kocice. :( Walczę o to aby tych kociąt było jednak mniej. Tak więc zapadła decyzja, że Zuzię trzeba wysterylizować i szukać domu lub wypuścić. Na razie wiem o niej tyle, że jest pro ludzka, ale niestety nienawidzi innych kotów. :(

Przedstawiam zatem buraskę Zuzię :)

DSCF6847.jpg

 

Zuzia jest już odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona.

Testy FIV/FeLV- ujemne :)

Jesteśmy na etapie umawiania sterylizacji.

 

Ponieważ nie miałem pieniążków na te weterynaryjne wydatki Zuzi, (w sumie: 90zł) to musiałem się znowu zadłużyć  klinice, ale żeby Pan Doktor się nie denerwował to pożyczyłem od koleżanki 67zł i spłaciłem dług za Grażynkę (poniżej wstawię paragon).

I tak dług u mnie goni dług :(

Link to comment
Share on other sites

Przeżyłem też chwilę grozy, bo kilka dni temu Dzidzi źle się poczuł :( Był osowiały, nie chciał jeść ani się bawić.

Natychmiast pojechałem z nim do Kliniki w Kielcach gdzie Dzidzi spędził na obserwacji i leczeniu trzy doby.

Test na panleukopenię wyszedł ujemny. Konkretnej diagnozy nie udało się ustalić, ale Dzidzi dostał antybiotyki i kroplówki.

Z kliniki zabrałem go w bardzo dobrym stanie i na razie wszystko jest Ok.

Nie mam jeszcze podliczonych kosztów za Dzidzi.

 

Link to comment
Share on other sites

Wklejam kilka paragonów za jedzonko i żwirek dla kociaków. W kocim przedszkolu dosłownie już resztki wszystkiego :(

Całe szczęście niedługo kończy się mój bazarek, to może po spłaceniu długów zostanie trochę na karmę.

 

Wątróbka i kurczaczek: 11,50zł

DSCF7015.jpg

 

Whiskas saszetki: (11sztuk) 10,45zł

DSCF7018.jpg

 

Żwirek: 9,99zł

DSCF7017.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...