Jump to content
Dogomania

MILO- uroczy, radosny, przyjazny- MA DOM!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

Witamy wszystkich u Milo!

 

DSC_0003.JPG

 

 

 

Milo (imię z domu) to 7 letni radosny i przyjazny psiak, który całe swoje życie spędził na dworze, w budzie.  Jest to pies średniej wielkości, waży około 15 kg, a mierzy około 45 cm.  Do schroniska trafił po śmierci właściciela. Do ludzi nastawiony jest bardzo pozytywnie, ogromną radość sprawia mu zabawa z człowiekiem lub chwila pieszczot. Niestety czasami w chwilach euforii zdarza mu się skoczyć na człowieka lub lekko podgryzać, ale uczymy się wyeliminować te zachowania. Milo uwielbia zabawy, aportowanie piłeczki lub przeciąganie. W stosunku do innych psów jest neutralny, sam nigdy nie rozpoczyna kłótni. Potrafi siadać oraz reaguje na swoje imię, zawołany przylatuje do opiekuna. Na smyczy widać, że dopiero uczy się chodzić, nie ciągnie, lecz często plącze się pod nogami i biega od prawej do lewej :) Grzecznie znosi zabiegi pielęgnacyjne, a takowe są w jego przypadku konieczne, gdyż musi być albo regularnie obcinany, albo często czesany i kąpany. Milo jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany oraz zaczipowany. Kontakt w sprawie adopcji: [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> lub 692269457

 

No i więcej zdjęć przystojniaka :)

DSC_0052.JPG 

 

DSC_0047.JPG

 

Przekochany psiak z niego!

DSC_0014.JPG

 

:)

DSC_0002.JPG  

 

Kolekcjoner zabawek :D

DSC_0015.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z p. Anią i podobno Milo został dziś adoptowany, podobno adoptowana została jeszcze jedna suka, ale nie wiem czy razem z Milo czy to całkiem inny ludzie przyjechali.

 

Jak tylko dostane namiary to będę dzwonić co tam u Milo i co to za ludzie go adoptowali. 

 

Jak na razie trzymajcie kciuki, żeby domek okazał się fajny!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzwoniłam parę dni temu do Milo, chłopak ma się świetnie!

Został adoptowany z jeszcze jedną suczką z naszego schroniska, z tego co zrozumiałam miała na imię Ada (?), ale niestety ja takiego psiaka nie kojarzę... Wracając do tematu Milo jest super grzecznym psiakiem! Sąsiedzi, i właściciela również, od razu się w nim zakochali, jest grzeczny, nie ma z nim żadnego problemu, niestety Ada czasami jak psiaki zostają same to lubi sobie poszczekać i tym samym troszkę nakręca Milo. No i Adzia ma problemu z tym, że jest uciekinierką, dlatego trzeba ją mieć stale na oku. Psiaki między sobą dogadują się bezproblemowo, lubią się ze sobą bawić i nie ma żadnych zgrzytów :) Milo podobno jest uczulony na kurczaka, o czym dowiedziałam się dopiero po adopcji...ale ostatnio coś tam podjadł, ale nic mu nie było. W domu jest również stadko kotów, ale psiaki powoli oswajają się z ich towarzystwem. Ogólnie Pani była bardzo miła i rozgadana i zaprasza serdecznie do siebie na wizytę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu rozmawiałam z Panią od Milo, psiak jest ideałem, nie ma z nim żadnych problemów, niestety Państwo w zupełności nie radzą sobie z tą drugą suczką, Aidą. Pani jest zrozpaczona, ale poprosiła mnie abym poszukała jej nowego domu, bo po prostu przerasta ich nadmiar energii suczki. Pani nie chce oddawać jej z powrotem do schroniska, dlatego poprosiła mnie o pomoc, powiedziała, że jeżeli nie znajdzie się żaden chętny psiak zostanie u nich, ale z rozmowy wywnioskowałam, że nie potrafią opanować jej w ogóle....

 

Także jak tylko dostane jakieś jej zdjęcia i sklecę opis z tego co usłyszałam od Pani, to będę ją ogłaszań, poproszę wtedy może o dodanie ją na FB i może fundacyjną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...