Jump to content
Dogomania

BAZYL - pinczer średni: w nowym domu !!!!


JoannaP

Recommended Posts

Guest monia3a

A ja dalej czekam na zdjęcia, dałam Ani pewne wskazówki jak postępować z Bazylem i może skutkuje i rozmyśliła się ;) choć pewnie nie bo nie jest to metoda na jeden dzień ale conajmniej na 2 -3 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Też tak się zastanawiam aby wykorzystać starsze fotki.

AnkaS może jednak znajdziesz chwilkę i wyślesz mi choć ze dwa nowe zdjątka w końcu to Tobie powinno zależeć zby coś ruszyło !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Myślę, że nie ma potrzeby wystawiać zdjęć mamy Bazyla.

Na tych zdjęciach z pierwszej strony jest on jeszcze szczeniakiem i zapewne już wydoroślał, no ale cóż, posłużę się tym co mam.

Uciekam wystawiać aukcję zaraz dam link.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Link do aukcji : [URL]http://www.allegro.pl/item223914357_16_tyg_rodowodowy_pinczer_sredni_oddam.html[/URL]

Jeśli sugerujecie jakieś zmiany to po upłynięciu 12 godzin od wystawienia :p

Link to comment
Share on other sites

Ufam wam, ale na prawdę poszukajcie dobrego domu dla niego, żeby potem nie znaleziono go wałęsającego siepo ulicy.

[I]Mojej koleżance zmarł dziadek i zostawił 8 letniego czarnego pudelka miniaturowego. Rodizna nie mogła go zostawic, gdyż są właścicielami dobków, które go nie znoszą tego pudla. Piesek byl w hotelu dla zwierząt, a potem za namową tych (chyba tych od schronu) trafił do schroniska, gdyż tam są większe szanse na znalezienie domu. Pudelek znalazł dom, zabrała go pani, która jest miłośniczką pudli, poczym za jakiś czas ludzie ze schronu znaleźli pudelka, który został wyrzucony z domu, był przestraszony i wygłodzony. Psiak jest znów w schronie, z "miłośniczką pudli" nie ma kontaktu, a ona ma jego wszystkei dokumenty. Pies jest zadbany i ulożony, jednak największe problemy sprawia znalezienei mu domu ;-([/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Myślę, że jeśli Bazyl znajdzie nowy dom to AnkaS będzie z nowym właścicielem w kontakcie.
Ja oddałam dopiero a może aż dwa psy z TOZ-u i z każdym właścicielem jestem w kontakcie, zresztą w umowie adopcyjnej jest punkt mówiący o tym , że jeśli nie możesz czy nie chcesz trzymać dalej psa oddaj go osobie oddającej a nie wyrzucaj na śmietnik.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaka była umowa, ktorą ta pani zawarła przy wzięciu pudelka ze schroniska, od koleżanki wiem tylko tyle, co wam przekazałam :(


Jak rano patrzyłam na allegro, to Bazylek miał 19 odwiedzin

Trzymam cały czas kciuki, żeby znalazł się ktoś kto go opanuje i nie okarze sie jakimś oszustem :thumbs:

[I]Tak przy okazji,
byłam wczoraj z moją siostra w sklepie zoologicznym, żeby kupić witaminki dla jej szczeniaka i naszej domowej bandy, moja siostra chciała sie spytać, pani, co poleca jej dawać, bo jej psiak czasem pluje na jedzenie
ona stwierdziła, że nie dawać jej żadnego mleka, żadnego sera, mleka skondensowanego i przede wsszystkim surowego mięsa....na pytanei co pies w takim razie moze jeść, pani podsunęła jej karme z puchy O_o
Wszystkei rzeczy, które ta pani negowała były polecane do podawania psu w "KYNOLOGII" O_O
Matko, kto w tych sklepach sprzedaje!!![/I]

Link to comment
Share on other sites

Bazyl niestety jest już dużym pieskiem i wymaga zdecydowanego opiekuna. To nie "czysta tabliczka" a zapisany, gruby tom. Dobrymi i złymi doświadczeniami. Ale jestem pewna, że znajdzie swoje miejsca. Bardzo dobrze, że w ogłoszeniu zawarte są nie tylko te dobre ale i te gorsze info o nim.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba tez baczyć, żeby Bazyl nie wylądował na jakiejś daczy i jej nie pilnował do czasu aż właściciel łaskawie na weekend przyjedzie i wtedy go w kojcu zamknie ,
niestety taka jest prawda i tak sie robi pod przykrywką
poszukiwań psa obronnego :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Myślę, że nie ma co gdybać kto i dokąd weźmie Bazyla
AnkaS nie odda swego pupila byle komu, prawda ? Jakby miała to zrobić to już zapewne dawno byłoby po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Widzę, że sporo było odwiedzin na allegro, najwięcej będzie w piątek ogólnie ludzie jeśli szukają sobie zwierzaka to częściej decydują się brać w wekeendy ze względu na to, że są dłużej w domu.
Pożyjemy zobaczymy :lol:

Link to comment
Share on other sites

238 odwiedzin na allegro - Bazyl, trzymamy kciuki chłopaku za to by twój nowy właściciel jak najszybciej miał szansę dowiedzieć się, że go szukasz i szukasz....

PS
Strasznie mi ciężko, martwię się bardzo, rano - choć na minutę - włączam kompa, sprawdzam i gnam do pracy. Warcam dość późno, szykuję dziecię na wyjazd, siebie też, ale i tak najpierw zaglądam na forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Niech nie oglądają ale decydują się :mad:

Ludzi przyciąga to, że z rodowodem i za darmo :crazyeye: kto to oddaje takiego psa ?? ale jak czytają, że pies z problemami to odrazu owrót, no bo po co brać sobie problem na głowe :-(

Link to comment
Share on other sites

323 wyświetlenia....


No tak, najlepiej by było łatwo, lekko i przyjemnie, ale czasami się nie da.... :(

A ja bym chętnie się dowiadywała na bieżąco jak Bazyl się zachowuje, jakie zachodzą sytuacje, jak reaguje itp. Moim zdaniem wszystko jest niezmiernie ważne.

No i bardzo, bardzo proszę o najnowsze fotki.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]JoannaP[/B] Czyli jesteś odpowiedzialnym hodowcą i chwała Ci za to :multi:

Będziemy się cieszyć jak choć jedna osoba zadzwini lub też będzie obserwować aukcję to już będzie znaczyć, że zastanawia się nad nim.

[B]AnkaS[/B] dzwonił ktoś do Ciebie w jego sprawie?? może pisał ktoś na maila lub gg??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...