Jump to content
Dogomania

BAZYL - pinczer średni: w nowym domu !!!!


JoannaP

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

19 kwietnia na wystawie w Grudziądzu Bazyl z Zadziornego Gangu był wystawiany w klasie otwartej:multi:
Sędzia Ostrowski (cytuję wypowiedż Pani Jadzi z Forum pinczerkowego - obecną na wystawie) - "powiedział, że ma potencjał i jest niezły, trzeba tylko trochę nad popracować. Dostał ocenę BDB głównie za uszy, bardzo żle noszone(to widać na fotkach)W ogóle, to BAZYL był bardzo grzeczny, pozwolił sprawdzić zęby(sędzia sam sprawdzał), ładnie się ustawił, gorzej było z ruchem".
I również cytat z Forum "BAZYL jest poprostu zaniedbany. Uszy, jako szczenię, nosił prawidłowo. Kiedy zmieniał zęby, trzeba było wtedy też zwrócić uwagę na uszy(kleić albo masować). Poza tym BAZYL panicznie boi się dotyku. Na fotce, kiedy p. Ostrowski chciał go pogłaskać, widać, że aż przysiadł. Ale z drugiej strony, pozwolił sobie sprawdzić zęby(ma wszystkie). Nie umie też prawidłowo chodzić. Natomiast stojąc, przyjmuje naturalnie pozycję wystawową. Według mnie, jest trochę za chudy. Ale podobno na początku nie bardzo chciał jeść. Teraz już je normalnie, ale u jego nowych właścicieli aktualnie sunie cieczkują, więc wiadomo. Myślę, że jeszcze z BAZYLA będzie super pies"
Kolejny cytat - pani Reni "A ja Bazyla poczochrałam po łepetynce i był zadowolony. Zapowiada sie na bardzo ładnego psa"
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest monia3a

Dawno tu nie zaglądałam a tu proszę, same dobre wieści :multi:
Jednym słowem potrzebny mu był nowy, stanowczy opiekun, taki, który nie da sobie w kaszę nadmuchać.
Cieszę się, że jednak Ania o niego walczyła do końcai nie poddała się :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...