Jump to content
Dogomania

....::::::KALENDARZ NASZYCH POCIECH::::::....


Thaned

Recommended Posts

super--a to nam się udało ładnie z tymi życzeniami :D Argo z nowym aportem to wspaniały obiekt zdjęć wiosenno-letnich w okolicach wody :wink: taka mała sugestia dla Tadeusza

a ja za podszeptem mojej drugiej połowy--tej ładniejszej mam propozycje aby podać daty urodzin naszych piesków tu na forum

kalendarz.gif

wiadomo że Argo -10 marca, nasza Torka 15 listopada :wink: a reszta??

Może miłosciwie nam panująca :wink: Zachraniarka przyczepi ten pościk na górze aby chetni sie wpisywali??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pomysł jest super :multi: a więc : Goldi urodzinki ma 9-go czerwca

Tak sobie myślę :hmmmm: , że moze byśmy dorzucili swoje - wspaniałych Dogomaniaków :lol: - daty urodzin. Oczywiście tylko dzień i miesiąc :multi: , baz lat :nono:

Link to comment
Share on other sites

czesc

To i ja sie dorzuce z datami: moja Sara ma urodziny 12 08 a jej pańcia 16 03. A tak to nawet fajny pomysl ale czy my te wszystkie urodziny zapamietamy(chodzi o skladanie zyczen) moze te wszystkie daty gdzies skomasujemy.Bedzie je latwiej znalezc.

pozdrawiam Beata & Sara :hand:

Link to comment
Share on other sites

Thaned - to juz KOLEJNY, TWÓJ, trafiony w 100% pomysł :lol:

Proponuje, przez aklamację, 8) :wink: nadać Tobie tytuł

Naczelny Dyrektor Do Spraw Organizowania Imprez :roll: :roll: :lol:

Czy ktoś jest, mimo wszystko, przeciw ? :evil: :wink: ... czy ktos się wstrzymuje od głosu? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Argo, zapomniałeś o małym szczególe:) Jakiejś dacie?? :D

Marta :lol: - nie zapomniałem 8)

Już kiedyś, gdzieś nawet ją podawałem, ale ... :lol: jako Skorpion :wink: doszedłem do wniosku, że łatwiej bedzie zapamiętać date moich Imienin czyli 28 pażdziernika :lol:

Niniejszym zatem wnoszę coby Dyrektor Generalny TĄ datę wprowadził do swojego 'organizera' :lol:

BTW sprawdzałem :wink: w teście biopowinowactwa siebie i Argo - wyszła nam 100% zgodność intelektualna :cunao: :lol: ... w 'dziale' fizycznym zgodność TYLKO w :hmmmm: 30% ... pewnie dlatego, że moj 'cielaczek' uwielbia bieganie :wink:

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...