Jump to content
Dogomania

Januszek,śliczny pies z niedowładem i raną na szyji.Stanął na nogi! SZUKA DOMKU :)!


Katia94

Recommended Posts

No niestety to już nie pierwsza sytaucja, że na jakąś historie jest bum a gdy już zwierzak dojdzie do siebie to cisza :(

A do szczęścia tak bardzo mu potrzebny domek...

 

oj takich historii jest niestety wiele;

myślę, że to przez ogrom nieszczęścia jaki dosięga zwierzęta, szczególnie z rąk człowieka:(

to nie są incydenty, to lawina brutalności i okrucieństwa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziewczyny trafił do mnie taki psiaczek. Ponoć od pół roku tak chodzi. Na razie robimy diagnostyke, ale kregosłup nie uszkodzony. Co myślicie? z własnego doświadczenia.

[URL=http://pl.tinypic.com/r/2m2ht0x/8]View My Video[/URL]

[URL=http://pl.tinypic.com/r/23tmdrk/8]View My Video[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Przepraszam za brak wiadomości dawno mnie tu nie było pozatym coś mi się zepsuło i nie widzę tematów w powiadomieniach :(

U Janka niewiele sie zmieniło, śmiga,biega bawi się. Póki co nikt sie po niego nie zgłasza... Wczoraj przeszedł zabieg sterylizacji a jakiś czas temu miał profesjonalną sesje zdjęciową :) ! Postaram się wrzucić fotki na dniach

Zbieramy cegiełki na jego kastracje :

http://allegro.pl/zbieramy-na-kastracje-janka-kup-cegielke-pomoz-i5686615546.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pewnie chciałby spędzić święta w swoim własnym domku :(

A jak tak ładnie stoje na łapkach!

 

Kontakt w sprawie adopcji:
504 043 251, [email protected]

Utrzymanie Januszka w Psiej Kuźni to koszt 300zł miesięcznie... Prosimy o pomoc. Jeżeli chcesz wspomóc dotychczasowe utrzymanie Januszka:
Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Jelenia Góra
ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola
konto Bank Pekao S.A. 31 1240 6348 1111 0010 4975 2491
pay pal: [email protected]
W tytule" Dla Januszka"

]93185504116076557187.jpg

Link to comment
Share on other sites

tu ewa gonzales

 tylko zmienilam nick na troszenke

Ciociu witam sercem pozdrawiam , masz zapchana skrzyneczke

wkleje kochana prosby jakie sle do dziewczyn 

   chodzi o wioseczke gdzie mieszka nasza dogomaniowa ciocia ktora od lata sie zalogowac nie moze 

 a czasyu ma psinka coraz mniej , boc tam horror i koszmar w tej rodzinie 

 rozsylam prosbe , bo moze jakims cudem uda sie pomoc , onci ciociu duzy wielki , ok roku 

wkleilma tez wczoraj na watel Rity z lancucha 

 

 

dziewczynki 

pozdrawiam i usuwam dla bezpieczenstwa

Link to comment
Share on other sites

Już pousuwałam skrzynkę napisz mi proszę o jakiego psa chodzi bo jeśli o takiego dużego miśka w typie kaukaza to sama byłam na miejscu pies mega pozytywny, gruby, nie boi się nikogo i niczego, miał bardzo długi łańcuch,zrobili mu budę do kórej i tak nie wchodzi bo ma mega futro, miał mieć zrobiony kojec. Niestety nie da się niczego im udowodnić więc i zabrać psa administracyjnie bo nie wykazuje żadnych zakochań psa maltretowanego.

Ale nie wiem czy o tego psiaka chodzi wiem że tu zgłoszenie dotyczyło psa który miał być bez budy bity itp... Napisz mi szczegóły na pw kochana ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...