Jump to content
Dogomania

Kilka razy pogryziony.Kolejny staruszek pojechał do Niemiec.Przeszedł za TM...


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carolinascotties'][B]Hundehilfe - after death of his owner - Brys came to the shelter in may 2007. [/B]
[B]Brys most of his life - spent in chain.[/B]

[B]He is very nice, calm, trusting, a little shy dog.[/B]

[B]In only 3 first month in the shelter - he was bitten 5 times by other dogs :( [/B]

[B]Shelter workers tried to find better cage for him... but - anywhere he was - he was bitten... by old dogs, by smaller dogs, whenever he is - he suffers...[/B]

[B]I dont know about how are his wounds... we have to wait for Modliszka :)[/B][/quote]

Thanx!
It makes me sadly to read. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hundehilfe Polen']I got evenly a message, from the animal friend, who made control. Brys can leave the country to humans!!! :multi::multi::multi:
They have a house, a garden and a small female dog. I write the Shelter tomorrow in Pabianice and reserve him for the 19.10.
Cannot present you to her, how much I am pleased!:loveu:[/quote]

Witam, angielskiego ni diabła nie znam.....Ale jeśli dobrze zrozumiałam ( pewnie źle), to psiak miałby transport do domu w Niemczech 19.10....Do 19 zostało trochę dni, a Brys jest gryziony w schronie ( jak coś przegapiłam, to przepraszam ale nie mam czasu czytać wszystkiego) - krótko mówiąc do 19 października możemy go "przechować"....I od nas jest bliżej do granicy :-).

Edit - szybki kontakt na gg 3388789 ( nawet jak nie świeci) lub kom.600 507 144

Link to comment
Share on other sites

Jupi! :multi:
Generalnie Hundehilfe pisze, że mają domek dla Brysia, który dziś wieczorem został sprawdzony i wypadł pomyślnie. Jest to domek z ogrodem i mieszka w nim już mała suczka.
Jutro będą pisać maila do schroniska w celu zarezerwowania Brysia i przygotowania go do podróży (czip, paszport). Bryś pojedzie do domku 19 października... :lol:

Rany jak się cieszę.


Hundehilfe - I would like to very very thank you for this announce. Will Beata be in Pabianice on October?

Czarok - jutro się do Ciebie odezwe w sprawie tymczasu ;). Muszę ustalic w schronisku, kiedy Brys bedzie miał wyrabiany paszport. No i jak bedzie wyglądał przyjazd osób z fundacji do Polski. Zazwyczaj przyjeżdżaja do Pabianic, ale nie wiem ile tym razem psiaków zabierają od nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']

Hundehilfe - I would like to very very thank you for this announce. Will Beata be in Pabianice on October?

[/quote]

Which you answered in Polish, I cannot read unfortunately ;)
Mike, Beates man drives of 18.-19.10. to you. Someone from Lodz comes then also again to you, and brings dogs, which carry Mike forward.
I hope, Brys again by other dogs am not hurt! :-(
Gretings, Jenny

Link to comment
Share on other sites

CZarok, ja Ciebie przepraszam że sie nie odezwałam w sprawie tego tymczasu. Ale byłoby to trudne do zrealizowania...
Osoby z fundacji niemieckiej wiedzą jak dojechać tutaj, mówią tylko po ang lub niemiecku i nie chciałam już komplikować tego wszystkiego.
Bryś jest teraz w boksie, w którym jakoś jest zgoda, nic mu się nie stało do tej pory.

Trzeba jeszcze załatwić czip, paszport i...w drogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']CZarok, ja Ciebie przepraszam że sie nie odezwałam w sprawie tego tymczasu.
Osoby z fundacji niemieckiej wiedzą jak dojechać tutaj.. [/quote]

Nic się nie stało :-). Ważne, że Bryś jest bezpieczny. I na ewentualne zaś - myślę, że oni przekraczają granicę w Świecku więc jadąc do Was muszą przejeżdżać niedaleko nas :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...