Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

To super, że psiak zaczyna chodzić. Możliwe, że zanim trafił do schroniska ktoś go uderzył kijem albo coś na niego spadło powodując np. obrzęk i częściowy paraliż. Psiak jest młody i cały czas rośnie - jego zdolności regeneracyjne też są w rozkwicie - możliwe, że to też pomaga. Jeśli sam zaczyna stawać na łapkach to baaaardzo dobry znak :) Trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to te, które do mnie przysłałaś, to wkleiłam je do Mani. Nie napisałaś czyje są, a ja ślepuga nie dopatrzyłam na paragonach o co loto :) Basiu, przekleję je jak wrócę od weta. Lecę teraz z Cziką do szczepienia. Miałam być wczoraj, ale miałam inne ważne sprawy, a to nie takie pilne, jednak nie będę odwlekać.
Jak wrócę, wkleję też resztę zdjęć maluszków.

 

Sorki Elu, moja wina ale padam ze zmęczenia.

To Franiowe faktury.

Te Mani dopiero wyślę.

Link to comment
Share on other sites

[url="https://picasaweb.google.com/lh/photo/0aeFp7EmbS5ucci33InkJLe35uJc3IOXv2w8H4xYx0U?feat=embedwebsite"]ffffffffffffffff-1.JPG[/url] [url="https://picasaweb.google.com/lh/photo/mfKymtLM-2BUAeQX4Y3c-re35uJc3IOXv2w8H4xYx0U?feat=embedwebsite"]ffffffffffff.JPG[/url]

Link to comment
Share on other sites

To super, że psiak zaczyna chodzić. Możliwe, że zanim trafił do schroniska ktoś go uderzył kijem albo coś na niego spadło powodując np. obrzęk i częściowy paraliż. Psiak jest młody i cały czas rośnie - jego zdolności regeneracyjne też są w rozkwicie - możliwe, że to też pomaga. Jeśli sam zaczyna stawać na łapkach to baaaardzo dobry znak :) Trzymam mocno kciuki.

Weci na prześwietleniu dopatrzyli się zerwania wiązadła. Też myślę,że ktoś go uderzył albo nim rzucił:(

Trzymaj , trzymaj moooocno:)

Link to comment
Share on other sites

Czyli wygląda że to mogło być przesunięcie krążka międzykręgowego , o czym mówiły wetki . Może to nastąpić w wyniku urazu . Tu jakiś artykuł znaleziony o krążkach http://www.zpazurem.pl/artykuly/objawy_i_leczenie_dyskopatii_u_zwierzat
A co z więzadłem ? Trzeba to operować czy jest szansa że samo się jakoś wyleczy ?

Ciekawe co to biedactwo przeszło :(

Link to comment
Share on other sites

Czyli wygląda że to mogło być przesunięcie krążka międzykręgowego , o czym mówiły wetki . Może to nastąpić w wyniku urazu . Tu jakiś artykuł znaleziony o krążkach http://www.zpazurem.pl/artykuly/objawy_i_leczenie_dyskopatii_u_zwierzat
A co z więzadłem ? Trzeba to operować czy jest szansa że samo się jakoś wyleczy ?

Ciekawe co to biedactwo przeszło :(

 

Więzadło samo się ma zregenerować. Tak twierdzą weci z Sosnowca.
 

Link to comment
Share on other sites

Teraz już można zrobić wydarzenie na FB. Wydatki rosną, dzisiaj wizyta 100 zł, muszę więc wysłać 262zł a na franiowym koncie 50 zł.


Dzisiaj wpłynęło na konto Franusia 40,00 zł od agat21. Bardzo serdecznie dziękujemy :) :)

Razem z wpłatą 20,00 zł od gluchypies, o której wcześniej informowałam, jest na koncie Frania 60 złociszów.
Basiu podaj mi szybciutko Twoje konto na PW i zaraz Ci prześlę wszystko co jest na koncie Frania.
Link to comment
Share on other sites

Toż to drobiazg był, a nie wpłata, mam nadzieję, że w lutym jakoś mi się pieniądze rozmnożą albo cuś i będzie większa :)


Potężny zastrzyk gotówki, a nie drobiazg. Gdyby taki drobiazg choć co trzecia osoba mogła wpłacić, to Franiu miałby kasę na wszystkie zabiegi :)
Link to comment
Share on other sites

poproszę konto malucha - choć grosikiem wspomogę

Witaj Aniu nocny Marku :)
Dziękujemy za pomoc dla smyka :) Już posyłam namiary na konto.

EDIT

Już poleciało.
Uciekaj do spania. Kolorowych snów :D Ja też już spadam.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...