Jump to content
Dogomania

Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!


Walercia

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znowu przerobiłam tytuł:rolleyes:

Tak naprawde sunieczka nie tyle "musi" znaleźć dom do września, ile "powinna". Wiem, że pani Danusia nie wystawi jej ze drzwi z zakończeniem sierpnia, ale ileż można nadużywać życzliwości domku tymczasowego, już i tak bardzo zapsionego...

Asia sprawuje się wzorowo - spokojna, zgodna wobec pozostałych psic, w pełni "domowa", a wręcz fotelowa i kanapowa;).
Nabrała już ładnej figury po odstawieniu szczeniaków - czyli nie mogła być jeszcze bardzo wyeksploatowana porodami, pewnie te jej dwa mioty to było wszystko.
To młodziutka sunia z wielkim sercem. Swych złych przeżyć (szczęśliwie niedługich) nie pamięta, a przynajmniej nie zachowuje się, jakby pamiętała. Czeka na swój domek!

Link to comment
Share on other sites

[B]sugarr[/B], dzięki za ofertę!

Oczywiście mam nadzieję, że nie będzie potrzeby skorzystania z niej, bo wcześniej suczka znajdzie stały dom, ale gdyby jednak...
W domu tymczasowym, gdzie w tej chwili przebywa Asia, są trzy dorosłe suki i nie dochodzi absolutnie do żadnych spięć. Kiedy jeszcze miała szczeniaki, bywało, że powarkiwała w stylu "nie podchodzić do moich dzieci", ale i to raczej w pierwszych dniach, nim psice się poznały. Od kiedy nie ma dzieci do pilnowania ;), nie ma i tego.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zostało trochę czasu do końca sierpnia i mam nadzieję, że sunia znajdzie domek. Niestety muszę odwołać moją ofertę tymczasu od września. Mam teraz na DT 5 kociąt i pewnie jutro przyjedzie jeszcze 3 miesięczny szczeniak. Mam też swojego psa i dwa szczury. Także nie dam już rady pomóc kolejnemu pieskowi. Przykro mi
Mam nadzieję, że sunia znajdzie domek :) Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8155/szczeniakimamusia025th5nv3.jpg[/IMG]
bardzo piękna:loveu: :-( Wiecie...nie rozumiem tych głupich ludzi-idą na bazar-jak ja po kartofle-i kupują kundelki od rozmnażaczy-jeszcze słono płacą!!! a tutaj pięka mała i cała reszta siedzi-chyba trzeba opłaty adopcyjne dawac to może adopcje pójdą! bo skoro chętnie płacą za mixy a za darmo to już nie:shake:-to... :flaming:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...