Jump to content
Dogomania

Maleńka Czika ma wspaniały DS w Krakowie!:-)


gluchypies

Recommended Posts

Wygląda na to ,że u Czikuni sytuacja już się  ustabilizowała. Można więc trochę popuścić kciuki.

Też mam taką nadzieję :)

Jedna łapeczka wyciągnięta do tyłu - znak, że jest odprężona. Chyba już zrozumiała, że nic jej tam nie grozi. To już tylko krok, od uznania nowych ludzi za swoje stado, a nowe lokum za własną budę :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, bardzo przepraszam, że dopiero teraz tu jestem. Niestety nie mam możliwości teraz się angażować w dogo tak jak bym chciała :(

 

Cieszę się całym sercem, że Czikunia znalazła swój domek! :) Już zmieniam tytuł, wklejam rozliczenie. Poproszę też moda (nie wiem kogo?) o przeniesienie wątku do działu "mają dom" :-)

Link to comment
Share on other sites

pieniążki dla Maksiulka po Czikuni 121,01 wpłynęły 13/05/2015 , ślicznie dziękuję w imieniu Maksika i bardzo przepraszam za opóźnienie

 

 

Czikuni życzę szczęścia w nowym domku :)

Bardzo pięknie dziękuję za potwierdzenie.

Maksiowi życzę, aby wypatrzyła go jakaś dobra dusza i przygarnęła na serca i domu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Strasznie się cieszę, że Czikula jest szczęśliwa w nowym domku. Cuuudowny skarbek :loveu:.

Też ogromnie się cieszę, bo z wymiany e-aili i rozmów telefonicznych wiem, że jest bardzo kochana przez panią Martę i Jej TZa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...