Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom! SUM od lat ból: łańcuch wrastający w ciało. rany,klatka, zimno, ciągłe niedożywienie


AgaG

Recommended Posts

A ja myślę, że księża i zakonnice są różni. To po prostu przekrój naszego społeczeństwa. Nie oszukujmy się. ;)

Jesteśmy na Dogomanii, a tu jest siedlisko zakręconych Zwierzolubów. Piękne siedlisko. :)

Dobrej niedzieli dla Wszystkich. :)

Też tak myślę. To przekrój naszego społeczeństwa. Wszędzie są wilki i owce.

Link to comment
Share on other sites

Dziś koleżanka była u naszego Sumiczka. Bardzo się biedak wyrywa poza szpital, chciałby na spacerek koniecznie iść, Drapie troszkę w drzwi. Nawet się wymknął na moment i dobrze, że zwinna koleżanka szybko go na ręce wzięła,po podbiegł do suczki, która niestety przyjazna do psów nie jest i mogłaby go pogryźć. Nawet się Sumiczydło nie zestresował tym braniem na ręce, :) Koleżanka mówi, że wyglad tak na 8 lat, a poniewaz jest w ciągłym ruchu to nie miała jak zrobić mu zdjęć,

Ciocie tak do wszystkich z Was i z każdej z osobna:

Sympatyczny zwierz czeka na dom i Ciebie też :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zrobiłam bazarek dla SUMA, proszę o wsparcie w podnoszeniu a założycielkę o czuwanie i jak coś uda nam się sprzedać to proszę o numer konta, na który miałabym przelać pieniądze z bazarku na chłopaka.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145238-dzieci%C4%99cy-kr%C3%B3tki-dla-sum-z-wro%C5%9Bni%C4%99tym-%C5%82a%C5%84cuchem-do-31-01/

wielkie dzięki, :) jak na razie to zbieramy deklaracje, a nie wplaty, bo psiak jest w schronisku :) ale jesli coś się sprzeda na Twoim bazarku to możemy w zaleznosci do sytuacji i potrzeby np. zakupić Sumikowie wyprawkę typu: jego własne porządne szelki i smycz, albo trzymac na koncie do czasu gdy znajdzie dt lub pójdzie do hotelu

Link to comment
Share on other sites

zapisuje psiulka.. na razie nie ma konkretow co do zabrania psiaka do dt lub hoteliku? Na razie caly czas przebywa w schronisku?

jest w szpitalu schroniskowym ze względu na gojenie się ran na szyji. Do hotelu się jak na razie nie nadaje, musi być w warunkach sterylnych.

Link to comment
Share on other sites

Sprzątając nocą mieszanie, bo przecież kiedyś trzeba, rozmyślam o Sumiku  Gdzie ten dom tymczasowy dla niego? Słyszał ktoś coś? :)

Link to comment
Share on other sites

też nie mogłam spać o tej porze ale do sprzątania mnie nikt nie zagoni ;)
A co u psinki?

Ja się sama zaganiam sytuacją :) w bałaganie niczego nie mogę znaleźć. :)

Jakieś nowe wiadomości o Sumiku mam nadzieję będę mieć w tym tygodniu. 

Link to comment
Share on other sites

Jak długo będzie przebywał jeszcze w szpitaliku?

Rany goją się dobrze. Nie wiem właśnie jak długo będzie w szpitalu. Czeka go kastracja, taka bardziej skomplikowana, bo jest jednostronnym wnętrem. Wolałabym by ten zabieg był już poza schroniskiem.Nie wykluczam, że go odwiedzę w tym tygodniu, by się dowiedziec konkretów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rany goją się dobrze. Nie wiem właśnie jak długo będzie w szpitalu. Czeka go kastracja, taka bardziej skomplikowana, bo jest jednostronnym wnętrem. Wolałabym by ten zabieg był już poza schroniskiem.Nie wykluczam, że go odwiedzę w tym tygodniu, by się dowiedziec konkretów.

 

Na fb na razie nikt nie zaproponował ani Domu stałego ani tymczasowego  :( Agnieszka, jak będzie wiadomo coś więcej i jak zapadanie decyzja o hoteliku, jakim, za ile i gdzie, to zacznę zbierać deklaracje również na fb.

Link to comment
Share on other sites

 

 

zaje..ć to mało, dlatego ja sie nie nadaje na funkcjonariusza w takiej fundacji bo już bym siedziała za pobicie takich właściecieli

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...