Jump to content
Dogomania

Maylo sparaliżowany szczeniak potrzebna pomoc $$$ i DT


juli88

Recommended Posts

Błędne koło... znów pilnie dom tymczasowy potrzebny... od 07.04.2015 nie mam co z psiakiem zrobić... :(
Znacie jakiś dobry wręcz bardzo dobry hotelik? Najlepiej Wlkp. lub osobę, która podejmie się opieki? :(
Ja znów jestem załamana... nie mam siły na nic. Psiaka udostępniła już nawet Agnieszka Włodarczyk, pisałam do vivy, zaginął dom, do Poznańskich fundacji i nic cisza jak grochem o ścianę... :(

Link to comment
Share on other sites

W nowym DT pod Poznaniem... może tam być do czasu znalezienia pracy przez osobę, która się psiakiem opiekuje
Nawet hoteliki w Poznaniu mi odmówiły... Myślę co jeszcze możemy zrobić lub jak zainteresować osoby, żeby zastanowiły się nad adopcją takiego psiaka...

Może gdyby zebrać doświadczenia osób, które takie psiaki mają... jak sobie radzą... jak wygląda dzień.

Link to comment
Share on other sites

Zapytam znajoma, ktora prowadzi bloga o niepelnosprawnych psach, czy moglaby opisac historie Maylo. Bedzie mozna potem jakos go "rozreklamowac". A gdyby go zabrac na jakies pikniki psie? Imprezy dla psiolubnych? Dogtrekkingi? W im wiekszej liczbie miejsc sie go pokaze tym wieksza szansa, ze ktos odpowiedzialny zainteresuje sie jego adopcja :)

Link to comment
Share on other sites

Co jest dziwne - Maylo każdego kocha, go tak łatwo kupić i tak łatwo się adaptuje do nowych warunków... jest psem, który ma charakter idealny, nie znam innego takiego psiaka. Samą swoją obecnością potrafi wyprowadzić człowieka z największego załamania, jest szczęśliwy, że żyje. Widać to po nim, jego kalectwo w niczym mu nie przeszkadza, nawet psy, które są natrętne i próbują go męczyć - on odwarknie ale to raczej z jego strony jest jak, daj spokój co robisz... 

Na prawdę cudowny pies... był już 2 razy we Wrocławiu, w Łodzi, w Toruniu, jest w 6 domu tymczasowym, był w 2 szpitalikach i w ogóle  po nim nie widać jakiegoś skrzywienia. Oczywiście nie oznacza to, że psiak jakoś nie cierpi z tego powodu, bo wiadomo, że stabilizacja jest ważna.

Co do blogu byłabym wdzięczna i poprosiłabym o link. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...