Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Ludzie którzy zamieszczają tu zdjęcia psów i wypisują tu takie kłamstwa chcą wyłudzić pieniądze. Są to czyste pomówienia. Aron to pies zadbany i nie głodzony ! Znam historie tej rodziny i wszystkie zamieszczone tu zdjęcia informacje to czyste pomówienia. Sprawa z Aronem będzie zgłoszona na policje ! a pani Maria Szalczyńska będzie podana do sądu o wyłudzenia od ludzi pieniędzy na niby pomoc dla Arona. Rodzina radzi sobie z dziećmi,więc jest to głupota wypisując tu rzeczy że matka nie potrafi wykarmić ani zwierząt,ani dzieci. Właścicielka psa Arona jest obwiniana o nie dbanie i o znęcanie się. Jeśli zamieszczone tu pomówienia nie zostaną skasowane. Sprawe będzie rozwiązywać policja w Szczebrzeszynie,a osoba,która zamieszcza tu takie brednie będzie miała poważne kłopoty. Pozdrawiam ludzi z brakiem inteligencji którzy w to wierzą. Banda skończonych idiotów !

Link to comment
Share on other sites

Ja z innej beczki, już nie pierwszy raz zapomniałam, że jutro święto. W prawdzie w niedzielę staram się nie robić zakupów, ale wiecie, czasami w sobotę jestem naprawdę zmęczona, a tu pranko, prasowanko, sprzątanko i czas leci. Wracam o 19.00 ze spaceru. Odpalam kompa a tu oświecenie, jutro święto. w lodówce światło, pieczywka brak, to biegiem do sklepu, uf, udało się mam co jutro jeść :) :) . Taka jestem gapa. 

Link to comment
Share on other sites

Ja z innej beczki, już nie pierwszy raz zapomniałam, że jutro święto. W prawdzie w niedzielę staram się nie robić zakupów, ale wiecie, czasami w sobotę jestem naprawdę zmęczona, a tu pranko, prasowanko, sprzątanko i czas leci. Wracam o 19.00 ze spaceru. Odpalam kompa a tu oświecenie, jutro święto. w lodówce światło, pieczywka brak, to biegiem do sklepu, uf, udało się mam co jutro jeść :) :) . Taka jestem gapa. 

 

A to myśmy rano załatwili bieżące potrzeby, głównie saszetki dla kotów :) chlebus i papieroski.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani moi myli nie będę się ujawniać kim jestem,ale wiem więcej o tej rodzinie niż wy wszyscy wzięci. Te kłamstwa i pomówienia będą zgłoszone na policje. Aron to nie głodzony pies ! życzę wam powodzenia dalej na tej stronce i wyłudzania pieniędzy od ludzi,którzy we wszystko tutaj wierzą. !

Link to comment
Share on other sites

Kochani moi myli nie będę się ujawniać kim jestem,ale wiem więcej o tej rodzinie niż wy wszyscy wzięci. Te kłamstwa i pomówienia będą zgłoszone na policje. Aron to nie głodzony pies ! życzę wam powodzenia dalej na tej stronce i wyłudzania pieniędzy od ludzi,którzy we wszystko tutaj wierzą. !

 

Nie rozumiem o co chodzi...

Link to comment
Share on other sites

Kochani moi myli nie będę się ujawniać kim jestem,ale wiem więcej o tej rodzinie niż wy wszyscy wzięci. Te kłamstwa i pomówienia będą zgłoszone na policje. Aron to nie głodzony pies ! życzę wam powodzenia dalej na tej stronce i wyłudzania pieniędzy od ludzi,którzy we wszystko tutaj wierzą. !

 

Nie sieją, sami rosną i jak bujnie w dodatku.

Link to comment
Share on other sites

Ta cała pani Dora czy jak ona się nazywa. Znam tą panią połowa rzeczy która jest tu napisania jest kłamstwem. Dziewczynka z tej rodziny nie jest nie pełnosprawna. Jest to zdrowa,ładna dziewczynka. Aron to pies potężny czysty i nie głodzony czy wydzieliście jak wygląda pies głodzony ? On ma masę i jest to piękny pies. Wiele psów chodzi po ulicach Szczebrzeszyna wyrzucane z samochodów i tymi psami nikt się nie zajmują tylko psami ludzi którzy dbają jak tylko mogą i karmią zwierzęta !!! Pani Dora powinna się zająć bezdomnymi psami które błąkają się po ulicach. Połowa przedstawionych tu argumetnów przez panią Dorę to czyste kłamstwa

Link to comment
Share on other sites

Ta cała pani Dora czy jak ona się nazywa. Znam tą panią połowa rzeczy która jest tu napisania jest kłamstwem. Dziewczynka z tej rodziny nie jest nie pełnosprawna. Jest to zdrowa,ładna dziewczynka. Aron to pies potężny czysty i nie głodzony czy wydzieliście jak wygląda pies głodzony ? On ma masę i jest to piękny pies. Wiele psów chodzi po ulicach Szczebrzeszyna wyrzucane z samochodów i tymi psami nikt się nie zajmują tylko psami ludzi którzy dbają jak tylko mogą i karmią zwierzęta !!! Pani Dora powinna się zająć bezdomnymi psami które błąkają się po ulicach. Połowa przedstawionych tu argumetnów przez panią Dorę to czyste kłamstwa

 

 

Jesli tylko polowa jest klamstwem to reszta , zn.  druga polowa , jest  prawda wolajaca  o pomste do nieba i jest niewybaczalnym barbarzystwem popelnionym przez bandytow i psychopatow !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bawisz mnie słonko :D to chodź pomóż tej rodzinie złożyć bude jak taka mądra jesteś :* Kochamy was i tą stronkę <3 debilizm poziom hard !

 

To ty jesteś bezrobotny. Weź i coś zrób.

A takie ... rodziny to w nomenklaturze MOPSU to "rodzina patologiczna".

Więc "KOCHAJCIE sobie co innego". Słonko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Proszę kochani :* oto Aron <3 jak widzicie to bardzo wygłodzony pies który cierpi i jest katowany prawda ? no tak widać na załączonym obrazku przecież,a i jak coś to co tu jest napisane powyżej to sarkazm bo jesteście takimi idiotami ze pewnie nawet sarkazmu nie wyczujecie. Pozdrawiam :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...