Jump to content
Dogomania

Jakie karmy stosujecie?


Talia

Czym żywicie psy?  

78 members have voted

  1. 1. Czym żywicie psy?

    • Eukanuba
      6
    • Royal Canin
      13
    • Pro Plan
      8
    • Hill's
      6
    • Pedigree
      2
    • Chappi
      1
    • Acana
      14
    • Inne marketówki
      2
    • Inne(z wyższej półki)
      22
    • Gotuje sam
      6


Recommended Posts

Jak narazie Hexa je Acanę i nie narzekamy. Wcześniej jadła pro formance i nie byłam zachwycona (łupież). Jadła też Ariona L&R, ale też niebardzo, chociaż nie najgorzej, ale sierść nie zachwycająca. O dziwo najlepiej wyglądała po bewi dogu, którego spróbowałyśmy bo mi znajoma poradziła. Ale jej się przejadł po jednym worku chyba.
Po royalu śmierdzące bąki i nieciekawe kupy suńka miała.
Nutrę nuggets jadła jak była młoda.
Marketówki ble, pedigree z paczuszki dla maluszka zostało tylko powąchane i mój żarłok nie ruszył. Chappi jej smakowało, ale to wyjątkowo dostała od mojego chłopaka, a później sraczka :shake: .
To chyba na tyle moich doświadczeń z karmami.
I przez pierwsze ok. pół roku gotowałam. Później czasu mi zabrakło- ważniejsze były spacerki niż siedzenie w garach.

Link to comment
Share on other sites

U mnie do tej pory sprawdza się tylko Hills. Cena dla mnie to nie problem bo Chihuahua niewiele zużywa karmy...:evil_lol: ...w dodatku jeszcze szczeniak...sierść błyszcząca, mnóstwo energii i kupska super...:lol:
Próbowaliśmy już Royal-a, ale różnie bywało później z kupkami. Psiak w hodowli był karmiony Pedeegre, ale po jednej z saszetek wylądowaliśmy u weta z silnym zatruciem pokarmowym...:cool3: ...żadnych pokarmów z supermarketów!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

moja suczka jest bardzo wybredna. smakuje jej tylko Royal Canin - Eukanubę zwykle rozdawałam innym psiarzom, to samo z innymi karmami (supermarketowe nigdy nie były brane pod uwagę). teraz zajada się karmą RC Dental Hygiene, poprzednio jadła RC Mature.

Link to comment
Share on other sites

pomijając to , że moja sucz "zechlała by" wszystko co bym jej nie dała, to karmiona jest Nutrą Nuggets Large Breed. Jest ok! pod względem ceny i jakości.Kupki też są ok, chociaż często puszcza strasznie śmierdzące bąki, ale ogólnie jest ok!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...