Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Jakoś razem damy radę - najważniejsze że wyniki dobre :)

Ja ogromnie się ucieszyłam, że guzki nie maja charakteru złośliwego :D
Ma dziewczyna szanse jeszcze czegoś dobrego w życiu zaznać. Myślę, że już ma tak dobrze, jak dotychczas nie miała. A jak uda się nam znaleźć dla niej dom, to będzie pełnia szczęścia.
U Makili ma dobrze, ale co własna pani, to własna. Na wyłączność :)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I ja się cieszę! :)

Jeśli chodzi o łączenie zabiegów... Nasza Lili miała usuwaną główkę kości udowej (prawdopodobnie taki właśnie zabieg czeka Maszeńkę) i jednocześnie była sterylizowana - ale Lili była młodziutka. Łączny koszt u nas - 600 zł - za sporego psa (bokserka))... Kciuki nadal zaciśnięte! ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Maszeńki i bardzo cieszę się,że guzki nie złośliwe :)Jak jeszcze by się udało "podreperować" nóżkę,to już w ogóle było by super.Mocno zaciskam kciuki za malutką!

Dzięki za odwiedziny :)
Marzy mi sie "naprawienie" nóżki Maszeńki, żeby bidulka nie cierpiała bólu, ale jest to związane (jak zawsze) z finansami. Mając Wasze wsparcie mam nadzieję, że się to uda :)
Link to comment
Share on other sites

Makila przepraszam, że dopiero dzisiaj przelałam na Twoje konto 78,00 zł za RTG Maszeńki z 27.01.
Przypomniało mi się, jak już wlazłam do łóżka i jak mi się przypomniało, to nie mogłam usnąć ze złości na siebie. Musiałam wstać i zrobić przelew. Jak dzisiaj zaglądniesz na konto, to tam już będzie to 78 zł :) Proszę potwierdź na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Dwie godziny temu dostałam od Anety wiadomość o Maszeńce. Nie mogę tego strawić
Dzisiaj po południu Maszeńka przestała chodzić :( Jeszcze rano i w południe dreptała swoim zwyczajem powolutku, ale szła sama.
Około godz. 17-tej Makila zauważyła, że Maszeńka leży i nie wstaje na zawołania. Usiłowała pomóc Jej wstać, ale bezskutecznie. Maszka nie dała rady stać o własnych siłach. Oczywiście Makila zawiozła Maszeńkę do weta, który stwierdził, że to porażenie :( Biedactwo nie ma w tylnych łapkach czucia :( Dostała zastrzyk. Jutro Makila ma z Nią przyjechać do weta. Będzie dostawała zastrzyki przez kilka dni. Pytałam o rokowania. Taki stan może potrwać krótko, może potrwać długo, a może też pozostać na zawsze :( :( :( Miejmy nadzieję, że Maszy przejdzie to szybko. Na szczęście sunia nie straciła apetytu. Wyobraźcie sobie, że dzisiaj także drugi psiaczek u Makili doznał porażenia, a przy tym stracił apetyt :( Koszmar, załamka :(
Bidulince będą potrzebne podkłady. Prosiłam Makilę o troskliwą opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Nie dobrze, oj nie dobrze się dzieje :(
oby to było tylko chwilowe...

o rany :( ależ smutne wieści :( Maszeńko sunieczko kochana będzie dobrze !!!!! Nie może byc inaczej !!!!!!!!!!!!!

Taką mam nadzieję, bo co to za życie, gdy można tylko leżeć :( :(
Nie mogę o niczym innym myśleć, jak tylko o tym, że ona tam biedna leży, usiłuje wstać i nie daje rady :( :(
I nie wie co się dzieje :(
Biedactwo :(
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam, że jesteście :)
Wetka Makili powiedziała, że ten stan może sam ustąpić tylko nie wiadomo kiedy :(
Nie wiem co robić :( :( :(

Elunia kochana pobiegłam do telefonu aby do Ciebie zadzwonic kompletnie zapominając że leży potrzaskany. Ja osobiście uważam że Maszeńke powinien zobaczyc neurolog. Ogólny wet to zdecydowanie za mało :( Ale to moje osobiste zdanie oczywiście.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam że dostała sterydy,trzeba zaczekać na efekty 

Dzisiaj Makila ma przyjechać z Maszeńką do wetki chyba na kolejny zastrzyk.

Elunia kochana pobiegłam do telefonu aby do Ciebie zadzwonic kompletnie zapominając że leży potrzaskany. Ja osobiście uważam że Maszeńke powinien zobaczyc neurolog. Ogólny wet to zdecydowanie za mało :( Ale to moje osobiste zdanie oczywiście.

Masz rację. Muszę się rozeznać, który wet w kraku jest pod tym względem dobry.
Link to comment
Share on other sites

Dr Olender Tychy jest rewelacyjna jeśli chodzi o tak ciężkie przypadki :( nie jednego psiaka wyciągnęła z paraliżu czy wylewu. Nie znam lepszego specjalisty.

http://www.vetopedia.pl/index.html

ciocia zawsze można zadzwonic do dr Olender bo to wspaniały lekarz i człowiek. Powiedziec dokładnie co się dzieje i poprosic aby poleciła lekarza w Krakowie. Oni z pewnością mają rozeznanie. Ewentualnie można psiaczki umówic na wizytę bo jak czytam nie tylko Maszeńka dostała paraliżu. Z Krakowa do Tychów to nie aż tak daleko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...