Jump to content
Dogomania

14-letnia malusieńka Kaja błaga o pomoc.


ewu

Recommended Posts

A co tam u Kaji? Wiem Makila,ze z czasem u Ciebie krucho...ale gdyby udało Ci się zrobić zdjęcia? ;)

 

edit: Dziewczyny a gdzie jest post rozliczeniowy?

Chciałam zobaczyć jak mała stoi z finansami...i nie widzę nic na 1 stronie.

Link to comment
Share on other sites

Elik czy mogłabyś w poście rozliczeniowym wpisać wpływy i wydatki na leczenie Kaji?
Ja dostałam przelew na kwotę 145zł od pauli_t z bazarku (pisałam tutaj na wątku i potwierdziłam wpłatę na bazarku)

Wytatki to:
51zł faktura za wizytę u weta i antybiotyk
260zł faktura za badanie krwi i zabieg zaszycia przetoki
43zł faktura za wizytę u weta i antybiotyk (Kaja kaszlała)
razem wydatki to 354zł...


Od kwoty 354,- zł odjęłam 145,- zł, które paula_t przesłała bezpośrednio na konto hotelu i różnicę w kwocie 209,- zł przelałam w dniu dzisiejszym na konto hotelu.
Bardzo Cię proszę potwierdź na wątku otrzymanie.

Rozliczenie uzupełniłam i jakbym jeszcze kiedykolwiek w przyszłości zalegała z przelewem lub z uzupełnieniem rozliczeń, to bij, ile wlezie. Masz moje przyzwoleństwo :P
Link to comment
Share on other sites

...Dziewczyny a gdzie jest post rozliczeniowy?
Chciałam zobaczyć jak mała stoi z finansami...i nie widzę nic na 1 stronie.


Rozliczenie było na III-ciej stronie, bo dość późno zostało ustalone kto będzie skarbnikiem :) Jak padło na mnie, to wątek miał już trzy strony i rozliczenie tam właśnie zrobiłam.
Jednak znalazłam swój post na I-wszej stronie i przeniosłam rozliczenie.
Proszę tu jest link do tego postu :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/144688-14-letnia-malusie%C5%84ka-kaja-b%C5%82aga-o-pomoc/#entry15980116
Link to comment
Share on other sites

Post niestety nie jest na I stronie, bo dość późno zdecydowało się kto będzie skarbnikiem i wyszło, że ja, a że nie mam postu na I stronie, to rozliczenie jest na III-ciej.
Proszę tu jest link do tego postu :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/144688-14-letnia-malusie%C5%84ka-kaja-b%C5%82aga-o-pomoc/page-3#entry15985660

Edit
Kurcze widzę, że wpisałam się na I stronie wątku Kajuni :) Przeniosę tam post rozliczeniowy.

 

Znalazłam go :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144688-14-letnia-malusieńka-kaja-błaga-o-pomoc/?p=15980116

Przepraszam Elu...ale to trochę takie moje zboczenie, że zawsze sprawdzam post rozliczeniowy - jak się psiak ma/jak stoi z finansami. A jak widzę różowo nie jest :/

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam go :)http://www.dogomania.com/forum/topic/144688-14-letnia-malusieńka-kaja-błaga-o-pomoc/?p=15980116
Przepraszam Elu...ale to trochę takie moje zboczenie, że zawsze sprawdzam post rozliczeniowy - jak się psiak ma/jak stoi z finansami.A jak widzę różowo nie jest :/

Nie przepraszaj :) Ja zawsze proszę właśnie o sprawdzanie rozliczenia i zwracanie uwagi na ewentualne pomyłki. Nie uważam się za nieomylną, dlatego jestem wdzięczna, gdy ktoś zauważy i zwróci uwagę :)

Kajunia jest u Makili na BDT, ale przecież opłatami za weta nie można Jej obarczać. A że sunia starutka i marnego zdrowia, to na weta wydatki są :( Przydałby się jakiś bazarek, żeby w zapasie nieco kasy było. Jak nie będzie potrzebna dla Kai, to innemu psiakowi się przyda :)
Link to comment
Share on other sites

Niestety ja teraz nic nie dam rady zrobić.

Jedynie mogłabym prowadzić bazarek z podesłanych zdjęć i opisów - na to w razie czego znajdę zawsze trochę czasu  ;)

Jak mi się w domu wszystko ustabilizuję to będę miała Kajię na uwadze. Może znowu kombucza69 coś dla niej wynajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ty już tak wiele pomogłaś bazarkami dla różnych psiaków i wielkie dzięki Ci za to, że nawet nie śmiałabym Cię prosić o dalsze bazarki. Wiadomo, każdy ma oprócz dogo także swoje życie, które też wymaga czasu :)

Każdy z nas stara się jak może. Wy opiekujecie się psiakami a ja robię bazarki :)

Ja pomagam w ten sposób...i ciągle mnie tylko boli, ze muszę wybierać dla jakiego psiaka zrobię bazarek. Niestety fanty z nieba nie spadają a i z czasem tez różnie bywa.

Kombucza69 już poinformowana i będzie coś na bazarek szykować tak, że za jakiś czas coś zrobię :)

Link to comment
Share on other sites

Elik bardzo dziękuję za przelew dla Kaji.

 

W najbliższych dniach postaram się zrobić jej zdjęcia.

 

Chciałabym też dokładnie przebadać serduszko Kaji, bo w tym wieku różnie bywa.

Nie widać po niej, żeby jej coś dolegało. Ma cały czas apetyt i jest całkiem rześka jak na staruszkę.

 

Myślałam, żeby zrobić jej echo serca, bo to chyba najbardziej dokładne badanie, ale też kosztowne.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z przyjemnością przeczytałam na stronie KTOZu protokół z kontroli w hotelu U Leona i oglądnęłam zdjęcia  psiaków będących na wybiegu oraz  tuptającą wraz z nimi Maszeńkę, moją podopieczną :)

 

Polecam.

Przeczytajcie inną ocenę, oglądnijcie inne zdjęcia tego samego hotelu

 

 

Kontrola hotelu dla psów w Węgrzcach Wielkich.

 

Autor: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

 

 

https://www.facebook...49915789&type=1

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...