Jump to content
Dogomania

14-letnia malusieńka Kaja błaga o pomoc.


ewu

Recommended Posts

Kajunia wzbogaciła się o 50,00 zł, które wpłaciła teresaa118.
Na konto Kajuni wpłynęła także kwota 10,00 zł - cegiełka z bazarku zorganizowanego przez Ciocię b-b, której bardzo serdecznie dziękujemy :)

Pełną kwotę z bazarku dopiszę do majątku Kai po wpłynięciu wszystkich należności za fanty i po odesłaniu należności za opłaty pocztowe, które wpływają teraz na konto Kai.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Kajusi już wszystko dobrze.

 

Skończyła brać antybiotyk i już nie kaszle.

 

Apetyt dalej wilczy :) Jak przygotowuję jedzenie to Kaja jest zawsze pierwsza

 

Największy problem jest z czesaniem :( Jak zobaczy szczotkę, to wieje i wciska się w najgłębszy kąt żeby jej nie dostać.

Link to comment
Share on other sites

U Kajusi już wszystko dobrze.

 

Skończyła brać antybiotyk i już nie kaszle.

 

Apetyt dalej wilczy :) Jak przygotowuję jedzenie to Kaja jest zawsze pierwsza

 

Największy problem jest z czesaniem :( Jak zobaczy szczotkę, to wieje i wciska się w najgłębszy kąt żeby jej nie dostać.

 

A stosujesz do rozczesywania jedwab ? Jego użycie zdecydowanie ułatwia rozczesywanie sierści z kołtunami.

Jeśli jest taki problem z czesaniem Kai, to może ją ostrzyc, żeby miała krótsze futerko i nie będzie sie tak kołtunić.

Link to comment
Share on other sites

A stosujesz do rozczesywania jedwab ? Jego użycie zdecydowanie ułatwia rozczesywanie sierści z kołtunami.

Jeśli jest taki problem z czesaniem Kai, to może ją ostrzyc, żeby miała krótsze futerko i nie będzie sie tak kołtunić.

Jestem za strzyżeniem a nauką czesania kiedy włoski będą odrastać. Tylko coś na doopkę będzie trzeba jej wkładać kiedy poleci na dwór. Ile ona ma od miejsca gdzie łączy się szyja z tułowiem do ogonka?

Link to comment
Share on other sites

Jestem za strzyżeniem a nauką czesania kiedy włoski będą odrastać. Tylko coś na doopkę będzie trzeba jej wkładać kiedy poleci na dwór. Ile ona ma od miejsca gdzie łączy się szyja z tułowiem do ogonka?

 

Troszkę trzeba będzie ją podciąć, ale na krótko się nie da, bo Kaja ma tak rzadkie futerko.

Na kręgosłupie robi się jej przedziałek i widać gołą skórę.

 

Mam dla Kaji ubranka i jak wychodzi na spacerek to jest ubierana.

 

Bardzo dziękuję za troskę o malutką.

Link to comment
Share on other sites

Troszkę trzeba będzie ją podciąć, ale na krótko się nie da, bo Kaja ma tak rzadkie futerko.

Na kręgosłupie robi się jej przedziałek i widać gołą skórę.

 

Mam dla Kaji ubranka i jak wychodzi na spacerek to jest ubierana.

 

Bardzo dziękuję za troskę o malutką.

Jak ma ubranko to OK. Bo widziałam na jakimś bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

A stosujesz do rozczesywania jedwab ? Jego użycie zdecydowanie ułatwia rozczesywanie sierści z kołtunami.

Jeśli jest taki problem z czesaniem Kai, to może ją ostrzyc, żeby miała krótsze futerko i nie będzie sie tak kołtunić.

 

Dobry pomysł, można spróbować z tym jedwabiem :)

Link to comment
Share on other sites

A to taki "ludzki" jedwab czy jakiś specjalny dla psów?

Niby podają, że ma być ten dla psiaków ale ja na swojej jak miała długi kłaczek stosowałam krótko  ludzki. Bardzo dobry jest też specjalny płyn do rozczesywania.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką przelałam 145 zł dla Kajusi z tego bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/144745-koniec-rozliczam-dla-trzech-psiak%C3%B3w-w-potrzebie-do-1501-do-2100/Mam nadzieję, że choć odrobinę podratuje budżet babci

 

Ma być na dniach ostatnia wplata z bazarku dla Kaji http://www.dogomania.com/forum/topic/144789-rozliczam-sprz%C4%99t-agd-i-nie-tylko-dla-14-letniej-malutkiej-kaji-do-901-2000/ i pieniążki polecą dla maludy :)

Pięknie dziękuję :) :) :) Suni bardzo się przyda kasa :)

 

Jak tylko kasa pojawi się na koncie, zamelduje na wątku suni i potwierdzę na wątku bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

Ma być na dniach ostatnia wplata z bazarku dla Kaji
http://www.dogomania.com/forum/topic/144789-rozliczam-sprz%C4%99t-agd-i-nie-tylko-dla-14-letniej-malutkiej-kaji-do-901-2000/ i pieniążki polecą dla maludy :)


Właśnie wpłynęła ta ostatnie wpłata i dzisiaj dopisałam do dobrostanu Kajuni kwotę 218,85 zł, które wpływały na Jej konto z bazarku zorganizowanego przez b-b.

Bardzo serdecznie dziękuję b-b i wszystkim biorącym udział w bazarku, za wspaniały dar dla malutkiej, kochanej Kai :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elik czy mogłabyś w poście rozliczeniowym wpisać wpływy i wydatki na leczenie Kaji?

 

Ja dostałam przelew na kwotę 145zł od pauli_t z bazarku (pisałam tutaj na wątku i potwierdziłam wpłatę na bazarku)

 

Wytatki to:

 

51zł faktura za wizytę u weta i antybiotyk

260zł faktura za badanie krwi i zabieg zaszycia przetoki

43zł  faktura za wizytę u weta i antybiotyk (Kaja kaszlała)

 

razem wydatki to 354zł

 

wszystkie faktury są na wątku

Link to comment
Share on other sites

Elik czy mogłabyś w poście rozliczeniowym wpisać wpływy i wydatki na leczenie Kaji?

Ja dostałam przelew na kwotę 145zł od pauli_t z bazarku (pisałam tutaj na wątku i potwierdziłam wpłatę na bazarku)

Wytatki to:

51zł faktura za wizytę u weta i antybiotyk
260zł faktura za badanie krwi i zabieg zaszycia przetoki
43zł;faktura za wizytę u weta i antybiotyk (Kaja kaszlała)

razem wydatki to 354zł

wszystkie faktury są na wątku

O kurcze, to znowu jesteś na minusie :( Przepraszam sunia ma kasę, a ja ostatnio nie zaglądałam na Jej watek, będąc pewna, że jak będziesz miała wydatki to zadzwonisz.
Już aktualizuję rozliczenia i wyślę Ci jeszcze dzisiaj kase.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...