Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aaaaa dzieńdoberek :D nie powiem sushi troszku-i mineralka jest obok biurka :wink: :wink: a co do w.w postu Asi&zbliżenia (czyli focusa :wink: )

UWAGA UWAGA OGŁASZAMY DZIEŃ DZISIEJSZY 8) 8) :wink: DNIEM MIERZENIA naszych piesków,suczek etc :wink:

Nie ma zmiłowania :wink: --czy w głowie tupie, mroczki przed oczami, drżenie rączek--nic sie nie liczy :evilbat: --centymetry centymetr.jpg ,miarki,suwMiarki,linijki,sznurki,dalmierze w dłoń i wieczorem proszę o raportowanie 8)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Chłopaki za wczorajszą kolację - dobrze zakrapianą :multi: Ja troszeczkę lepiej znoszę kaca, bo mam urlop i się byczę :grins:

DagaP--proszę nie generalizować facetów--otóz są wyjątkichlubne a poza tym z Łodzi do Pabianic jest bliziutko więc kiedys jakaś goldka z Łodzi moze Cię zaliać z ukrycia wyskoczy

Thaned nie strasz, nie strasz :eviltong: :sweetCyb:

Pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

A z tym mierzeniem, to naprawdę nie wiem jak wyjdzie :roll:

Muszę poczekać na pomocną dłoń mojego kolegi. Gdy ostatnio zabrałam się do rzeczy sama, wyszło, że wysokość w kłębie u Bilbasa jest taka, jak uśrednigo bernardyna :o :o :o :lol: :lol: :lol:

Dopiero przyszedł kolega i pomógł. Wtedy wyszło 56 cm. Ale zobowiązuję się go zmierzyć. jak wszyscy to wszyscy. :P

Link to comment
Share on other sites

Bila niestety tylko jeszcze dwa dni urlopu mam :placz: :placz: :placz: :placz:

A co do mierzenia to też się zobowiązuję, tylko muszę poczekać na pomoc - jak "Pomyłka" z pracy wróci :wink:

A tak przy okazj to Goldek dzisiaj 9-mcy kończy - to kolejeczkę stawiam :popcorn: (przyda się po wczorajszym, hi,hi)

Pozdrowinka :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

ej no nie mówcie że mi ise tlyko taki wyrośniety - 65 cm - trafił :-? mierze chyba dobrze, zaraz za szyją... kurka, ale waży tyle co Argo :lol:

Thaned, nie bój sie, zbliżenie zmieni sie niedługo na co innego 8)

Do Wszystkich nie musicie pisac Asia&focus (bla bla bla) ,po prostu piszczcie po imieniu :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Asia bedziesz już bez zbliżenia?? :lol: coś tak tajemniczo się robi....

widze Argo świetna forma po wczorajszym wieczorku zapoznawczym :D

Czyżby kazdy piesek miał w tych okolicach jubileusze???

w taki razie zbiorczo :wink: :new-bday: :beerchug: :BIG: stoo laat sooo laat niech żyją zyją naaaam :cunao: sorry za chrypke ekhmmtort.jpg

a co do wymiarów 8) 8) to jest 54% zbliżenia :wink: a wagowo--wyrośnięty kogut :D 8)

NameMe-golden%20retriever.jpg

Link to comment
Share on other sites

czesc pare dni mnie tu nie bylo a tu takie zmiany.To i ja sie przylaczam do mierzenia mojej Sarki i wychodzi ze ma 53cm( jesli dobrze mierze to ma byc zaraz za szyja a mozna dokladniej).A wszystkim solenizantom zycze udanych spacerow i pelna miske przysmakow Beata & Sara :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

zaciekawiłas mnie pytaniem i musiałem dokładnie sprawdzić :D cytuję za WIEM -

Kłąb, punkt znajdujący się na grzbiecie zwierzęcia w miejscu przecięcia się linii kończyn przednich z linią grzbietu. Widoczna w tym miejscu wyniosłość utworzona jest przez długie wyrostki kolczyste kręgosłupa.
:wink:
Link to comment
Share on other sites

cytuję za WIEM -
Kłąb, punkt znajdujący się na grzbiecie zwierzęcia w miejscu przecięcia się linii kończyn przednich z linią grzbietu. Widoczna w tym miejscu wyniosłość utworzona jest przez długie wyrostki kolczyste kręgosłupa.
:wink:

noooo tak...to zmienia postać rzeczy :lol: :lol: taaa...wyrostki kolaczaste...hmmm... :-? że też od razu się nie domyśliłam :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...