Jump to content
Dogomania

Agatka z Bielska stareńka i obolała, mała i szara wygląda jak zniszczony pluszowy miś, na dodatek jest poważnie chora na zespół końskiego ogona


AgaG

Recommended Posts

Kilka dni temu (przed awarią dogo) pisałaś mi instrukcje jak wstawić banerek do podpisu i proszę ..... udało się :)

Aaaaa widzisz, zapomniałam :)

Na wątku Homerka napisałam Ci :

 

"Aniu, Twoje banerki nie są podlinkowane, a szkoda. Nie maja siły sprawczej, nie będą kierowały do wątków tych psiaczków.

Jeśli chcesz, przekopiuj z mojego podpisu. Mam oba Twoje banerki i oba są podlinkowane :)"

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję kochanym ciociom, że przyszły do Agatki i są tak pomocne. :) 

Tamb jutro do Ciebie zadzwonię, by Cię powypytywac o cechy Agatki, które trzeba podać w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do psinki. Co u niej słychać??

Dziś będę dzwonić do tamb, to się dowiem,

Na razie wklejam tekst do ogłoszeń. Kto mógłby zając się ogłaszaniem suni?

 

Znaleziona na poboczu drogi Agatka - malutka, bardzo stara, z lichym futerkiem i klapniętym uszkiem - przypomina zniszczonego pluszowego misia, który jednym ruchem bezwględnej ręki ląduje na śmietniku…

Agatka kiedyś zapewne miała dom. Kiedyś musiała mieć kogoś, kto przynajmniej ją nakarmił, może nawet pogłaskał. Gdy lat jej przybyło, zrobiła się niepotrzebna dla właściciela, który albo ją wyrzucił albo nie zamierzał szukać. Agatka zrezygnowana i zziębnięta czekała na poboczu drogi. Stamtąd trafiła do bielskiego schroniska.

Nie mogła tam zostać, z każdym dniem słabła, na dodatek rana po niepotrzebnym cięciu na brzuchu (niepotrzebnym  bo suczka była już kiedyś sterylizowana) nie chciała się goić.

Jest teraz bardzo awaryjnie w domu osoby, która ma wielkie serce, nieprawdopodobną wrażliwość, ale która już ledwie daję radę opiekując się wraz z mężem 13 psami i 11 kotami.

Agatka to niewielka, starsza ale zdrowa sunia, jest łagodna wobec ludzi i zwierząt, wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona

 

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej,co ma na celu znalezienie  najlepszych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli dla psa.

tel do wolonatrusza: 510 278 239

Link to comment
Share on other sites

zaraz będę aktualizować rozliczenie. Dzwoniłam do tamb, właśnie spacerowała z psiakami z latarką w ręku, bo taki wiatr w Bielsku, że latarnie nie świecą. Chwilę pogadalyśmy o Agatce. Sunieczka lepiej się czuje, nauczyła się prosić łapką o różne pyszności.  :loveu:  Dziś wyprosiła zupkę jarzynową od  męża tamb. Zajada się poza tym serduszkami i jest bardzo zadowolona. Z pewnością jednak będzie wymagała dalszej diagnostyki. Ma bolesność plecków i w ogóle tylnej części ciała i szybko się męczy. Trzeba jej będzie zrobić rtg. Tamb ma zepsuty główny komputer, z którego mogła wysyłać zdjęcia, więc będziemy musieli trochę poczekać na nowe zdjęcia suni. No chyba, że któraś z dziewczyn z Bielska umówi się gdzieś z tamb na spacerek i na zdjęciowa sesyjkę?  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...