Jump to content
Dogomania

[*] Zyguś już nie czeka, on już nie czekał jak powstawał ten wątek... Umarł, a schron zapomniał to odnotować


yolanovi

Recommended Posts

Dla Marsa dobrze by było podawać karmę gotowaną aby szybko przytył.Oczywiście nie może być to jedzenie tłuste bo zapewne ma wątrobę i trzustkę w opłakanym stanie,nie wiadomo też w jakim stanie są zęby,no ale zobaczy go na szczęście wet i zdiagnozuje mam nadzieję odpowiednio.

Link to comment
Share on other sites

No  boski banerek. Spróbuję się poczęstować. Ale z Etną mi nie wyszło. W sensie, ze mam bez przekierowania. Dziękuję Jolu za wszystko!!!

Zosiu, Twoim "dziękuję" dzielę się z Martiką, która działa jak burza, z Emiś za miejsce w hoteliku i transport, z kochanymi cioteczkami, które nas wspierają bazarkami, deklaracjami i ciepłym słowem. W pojedynkę ciężko, a w kupie i siła i weselej ;) Nagrodą dla wszystkich będzie uśmiech Marsa, najmniejszy, nieśmiały, ale uśmiech. Wierzę, że nasz biedak uśmiechnie się jeszcze do nas.

Link to comment
Share on other sites

Wobec powyższego pytanie do wszystkich: pomagamy tej biedzie? Jeżeli ktoś chce wycofać deklaracje bardzo proszę o info - zwrócę przelane pieniądze, a jeżeli jeszcze nie zrobił przelewu i też rezygnuje to po prostu wykreślę deklarację. Raz jeszcze wszystkich przepraszam

moją jednorazową przenieś oczywiście na pomoc Marsowi

Link to comment
Share on other sites

Zyguś odszedł za TM ale sprawił, że dzięki niemu Mars może jeszcze zazna odrobiny szczęścia w swoim biednym życiu. Zapraszam wszystkich na wątek Marsa http://www.dogomania.com/forum/topic/144619-obraz-n%C4%99dzy-i-rozpaczy-mars-czy-zd%C4%85%C5%BCymy-mu-pom%C3%B3c/. Proszę bądźcie z biedakiem, wspierajcie obecnością na wątku, ciepłymi myśłami, grosikiem. Nie opuszczajcie Marsa. on ma tylko nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...