Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

O 30.01.2016o14:58, konfirm31 napisał:

Witam u Froda :) . Dobrze wiem, jak to trudno co miesiąc wysupłać kolejną kasę za psa w hoteliku i cudować z ogłoszeniami. Ja też cały czas odświeżam "swoje" ogłoszenia Frodziaka - i nic....:(. Podrzuć Kasiu nr swojego konta na pw, to postaram się coś wpłacić na jego utrzymanie. Kiedyś ten dom musi się dla niego znaleźć

Dzięki Krysiu za wsparcie. Wiem, że znasz to wszystko z własnego doświadczenia, na szczęście Ares tfu tfuuu jest już na 'swoim' :) Ciągle odświeżam ogłoszenia, ale tak naprawdę to muszę poprosić o nowe zdjęcia, bo te które mam już się opatrzyły. No ale żeby to coś pomogło....Czasem zastanawiam się czy to nie moja wina że Frodo wciąż nie ma domu, bo przecież było kilka telefonów o niego..............a jednak mówiłam prawdę, no i domy z dziećmi odpadają....może są i tacy co by zaryzykowali a potem jak jest problem to niech inni się martwią......ale ja tak nie umiem. Więc szukam dalej....i zawsze mam taką nadzieję, że może na wiosnę coś się na lepsze odmieni....

Co do nr konta, to oczywiście bylibyśmy z Frodem wdzięczni za pomoc, planuję bazarek cegiełkowy więc wyślę Ci Krysiu zaproszenie i jak zechcesz to nr konta też :) Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

O 30.01.2016o15:04, Ann50 napisał:

Nie jestem zbytnio zorientowana, ale chciałabym wspomagać takie bidule, gdzie są podane nr.kont i jak to opisywać w przelewach

Witam na wątku Froda :) Bardzo byłoby nam miło i oczywiście byłabym wdzięczna za wsparcie Froda. 

Wyślę Ci zaproszenie na bazarek cegiełkowy gdzie będzie można kupić cegiełkę dla Froda i wtedy jeśli zechcesz taką cegiełkę kupić to wyślę Ci nr konta. 

A jeśli nie zaglądasz na bazarki a wciąż chciałabyś pomóc, to wyślę Ci PW. Dzięki jeszcze raz za chęć pomocy! Pozdrowienia :)

 

 

O 30.01.2016o18:56, ania75 napisał:

Ja też poproszę nr konta 

Witaj Aniu :) Wyślę Ci zaproszenie na bazarek cegiełkowy dla Froda z nr konta. Dzięki za pamięć! Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Xibalba napisał:

Dziękuję! Oczywiście bylibyśmy z Frodem bardzo wdzięczni :) Ja też w miarę możliwości staram się myśleć o innych psiakach, choć niestety od kiedy mam Froda na głowie i poza nim dodatkowo życie wywrócone do góry nogami, to moja pomoc dla innych psiaków troszkę na tym ucierpiała :( ale staram się wspomagać jak umiem i mogę. I innym też ogromnie dziękuję za każdy gest pomocy.

 

Cały czas pamiętam o Frodzie, tylko niestety mój czas przepadł i nie udało mi się jeszcze bazarku ogarnąć. Ale z obietnicy się wywiążę, mam nadzieję, że w ciągu kilku dni uda mi się ruszyć z bazarkiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, RudyKas napisał:

 

Cały czas pamiętam o Frodzie, tylko niestety mój czas przepadł i nie udało mi się jeszcze bazarku ogarnąć. Ale z obietnicy się wywiążę, mam nadzieję, że w ciągu kilku dni uda mi się ruszyć z bazarkiem.

Dziękuję! Wiadomo, czas nie jest z gumy ;) i zawsze mogłoby być go więcej, tym mocniej doceniam Twoją chęć pomocy Frodowi :) Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

No a teraz tak z aktualności, rozliczyłam bazarek butikowy, uzbierało się z niego dla Froda 151 zł, wpisałam w rozliczenie, starczyło na uregulowanie hoteliku za jeden miesiąc ale minus wciąż nas nie opuszcza i do opłacenia pozostają dwa miesiące, cóż zrobić, trzeba działać dalej. 

Z dobrych wiadomości jeszcze mam taką, że maciaszek pomogła mi zdobyć zaświadczenie potwierdzające wykluczenie chorób zakaźnych, tym wścieklizny, podczas pobytu Froda na obserwacji w schronisku w KTW. Dla mnie to oczywiste, że Frodo żadnej wścieklizny nie miał, bo przecież dawno by go już nie było, ale tak na wszelki wypadek, lepiej mieć to na papierze, bo ludzie różnie myślą. Ewentualne, sporadyczne problemy z zachowaniem np. nerwowa reakcja na dotyk w określonych miejscach, to już inna sprawa. Dlatego zrezygnowałam z domu z dziećmi. Ale może znajdzie się ktoś, kto ma już np. dorosłe dzieci i nie szuka psiaka-kanapowca i maskotki, ale towarzysza. Mam nadzieję, że taki dom się w końcu znajdzie. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam sciskam Frodzinku , ciocia tworzy jeszcze kramik dla Ciebie piesiu i dla Krabunia , bedzie czynny za kilka dni

 

 

 

Dziękuję Ewuniu za to, że zawsze o nas pamiętasz. Mam nadzieję, że przyjdzie w końcu taki czas, że będę mogła Ci się należycie odwdzięczyć :) 

Link to comment
Share on other sites

O 10.02.2016o15:04, RudyKas napisał:

Wczoraj wieczorem miałam wreszcie chwilę żeby zrobić bazarek i co? I pstro, bo dogo nie działała... :/  Chyba dopiero przyszły tydzień będę mieć ciut luźniejszy...

Oj tak, dogomania ostatnio wariuje :( może te przerwy techniczne mają służyć ulepszeniu serwisu? Oby....

Tak czy inaczej, dzięki, że o nasz pamiętasz :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takie zapytanie w sprawie Frodo. I powiedzcie czy można to traktować poważnie? Czy to może ze mną jest coś nie tak???

"Witam jestem zainteresowany mogłaby Pani zadzwonić do mnie? Bardzo by mi zależało
Mój numer 7*********1 czasami może odebrać mój brat proszę powiedzieć ze dzwonimy od froda dla pana X"

(dane zostały ukryte) Śmiać się czy płakać?

Link to comment
Share on other sites

O 11.02.2016o21:11, ania75 napisał:

to chyba jakieś dziecko pisało ....

Gdyby to jakieś dziecko pisało to bym jeszcze mogła zrozumieć....ale ja się boję, że to jakiś dorosły pisał :( 

Cóż, odpisałam z grzeczności, że jeśli są zainteresowani, niech zadzwonią do hoteliku................no i nie dzwonili, ale wiadomo, nie ma czego żałować. 

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Kama202 napisał:

Witam. Na naszym trwającym obecnie bazarku na Fb, Frodo jest jednym z beneficjentów. Zapraszamy na zakupy, chętnie pośredniczymy w licytacjach jeśli ktoś nie jest zarejestrowany na Fb. https://web.facebook.com/events/318991254911203/

Dziękuję ! :) Nie wiedziałam o bazarku, bo ostatnio trudno mi dzielić czas między dogomanię i FB, ale oczywiście zaraz się zamelduję i zaproszę znajomych :)

Dzięki za pomoc kolejny już raz! Jestem bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Olena84 napisał:

Wywala mnie z dogo jak chce zapisac posta, nie wiem czy tym razem się uda.

Myśle, że ktoś chce Frodo na prezent i jest pewny że go dostanie. 

O tym szczerze powiedziawszy nie pomyślałam.....ale z ludźmi wszystko jest możliwe. 

No a jeśli to prawda to ktoś się rozczaruje. Tylko ja się boję, że jeśli nie tego to innego psa i tak 'dostanie' :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...