Jump to content
Dogomania

Pęcice Classic 25.08.2007


myriad

Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy jedzie ktoś z okolic Warszawy Centralnej (7.25) lub Zachodniej (7.19) i byłby tak miły i zabrał mnie ze sobą do Pęcic? Mój bagaż to aussik i plecak...
Albo ewentualnie ktoś przyjerzdza na wyżej wymienione dworce skądś i potowarzyszył by w podróży:cool3: Nie znam Warszawy, a jak już błądzić to nie chce sama:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulla Luck']A czy jedzie ktoś z okolic Warszawy Centralnej (7.25) lub Zachodniej (7.19) i byłby tak miły i zabrał mnie ze sobą do Pęcic? Mój bagaż to aussik i plecak...
Albo ewentualnie ktoś przyjerzdza na wyżej wymienione dworce skądś i potowarzyszył by w podróży:cool3: Nie znam Warszawy, a jak już błądzić to nie chce sama:cool1:[/quote]

Ja chętnie dołączę myślę,że może jednak pamiętam drogę, kilka razy tam byłam w końcu troche am trenowaliśmy moge się umówic np. przy wejściu do metra lub dworca śródmieście co będzie bardziej pasować. Pewnie dołączy też moja znajoma z mxem Figą i borderem Milky.

Link to comment
Share on other sites

Troszeczke zmienilismy rozklad przebiegow, w zwiazku z tym, ze impreza bedzie szla na dwa ringi (zeby bylo sprawniej). Jesli ktos biega i w zerowkach i w openach (czyli jesli komus wyjdzie bieganie synchorniczne z dwoma psami po dwoch torach na raz), to oczywiscie zostanie przestawiony tak, zeby spokojnie mogl pobiec i tu i tu. Sedziowie tez.

Czasy sa orientacyjne, oparte na ilosci zgloszen, wszystko moze sie ciut przeciagnac badz ciut skrocic.

RING 1
Agility Open 9-12
Agility Zero 12-14.30
Youngsters Jumping 14.30-15

Touch N Go 15.30 - 18

RING 2
Youngsters Agility 9-9.30
Jumping Zero 9.30-11.30
Jumping Open 12-15

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Troszeczke zmienilismy rozklad przebiegow, w zwiazku z tym,

RING 1
Agility Open 9-12
[/quote]
AAAAA ratunku!
JA dowioze keniusie najwczesniej na 9.45-10.00 nie dam rady wczesniej, plisssss dajciejajna koniec jakos, plissssssss :modla:

[COLOR=pink]Dodam, ze ciezarnej sie nie odmawia, bo moga zezrec myszy, czy jakos tak...[/COLOR] :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Ja chętnie dołączę myślę,że może jednak pamiętam drogę, kilka razy tam byłam w końcu troche am trenowaliśmy moge się umówic np. przy wejściu do metra lub dworca śródmieście co będzie bardziej pasować. Pewnie dołączy też moja znajoma z mxem Figą i borderem Milky.[/quote]

Mudik dzieki wielkie, ale niestety okazuje się czy nie wiadomo czy wogóle przyjedziemy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulla Luck']Mudik dzieki wielkie, ale niestety okazuje się czy nie wiadomo czy wogóle przyjedziemy:shake:[/quote]

Szkoda jakb co my jedziem wkd-ką jak kogoś spotkamy chętnie razem powędrujemy.A Justyna pytanko wysiąść to w Regułach czy Malichach bo nie pamiętam?

Link to comment
Share on other sites

To ja Ci odpowiem: jeśli idzie się na piechotę, to zdecydowanie w Malichach - z Reguł jest dalej (35 min.?) i bardzo niedobra droga, bo cały czas trzeba iść ulicą, gdzie nawet nie ma za dużo pobocza.
Natomiast z Malich idzie się ok. 25 min najpierw przez wieś a potem przez łakę wzdłuż rzeczki - piesy mogą sobie pobiegać i rozruszać się :-)
Natomiast gdybyś umawiała się jednak na odbiór samochodem z kolejki, to najlepiej wysiąść w Regułach, bo tamtędy przebiega bezpośrednia droga z W-wy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Super spotkamy kolejnego dogomaniaka i tollerka kocham tolery!!!!!!!!!!!!!naprawdę to druga po mudi rasa którą zamierzam hodować kiedyś są cuuuudowne[/QUOTE]
Każde ręce do głaskania mile widziane :)

Yassue - w kropki? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A my włAśnie wróciliśmy, zmęczeni ale zadowoleni, super było,tego mi ostatnimi czasy brakowało tej atmosfery tych psów i ludzi zakręconych na tym samym punkcie co ja i moje psy, dziwczyny i nie tylko kobity z alternatywy wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!A teraz Pati , Łukasz czekam na zdjęcia , ktoś inny też robił :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...