Jump to content
Dogomania

Pęcice Classic 25.08.2007


myriad

Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Huuuura tylko teraz załatwić wolne w pracy(już nad tym pracuję:cool3: :evil_lol: :evil_lol:
Dzięki:multi: mam nadzieję do zobaczenia:p
Czy mi się wydawało,że Victor był też zgłoszony do Tuch and Go czy zerówki tego nie biegają a i czemu Mira w weteranach chyba jeszcze jest "młoda dzioucha":cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Wywaliliscie Akse z klubu, zeby tylko maz Pati mogl sobie pobiegac? :diabloti:[/quote]
Wiesz, znajomosci te sprawy......:eviltong:
A do klubu i oddzialu przyznaje sie jak najbardziej, ale widac umknelo mi gdzies miejsce, coby to wpisac.....:oops:
Juz pisalam gdzies, ze slepa jezdem :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z weekend z Zielskiem (czyli Magda z Fortu) i powiedziala, ze wie, ze po obozie agility jest wiele osob chetnych do pobiegniecia w zerowkach, a nie udalo im sie zalapac na limit zgloszen do nas.
Magda zaproponowala pomoc Fortu w kwestii przeszkod i obslugi niezbednej do zorgnizowana drugiego ringu i dzieki temu mozemy ponownie otworzyc zgloszenia. Formularz jest tutaj:
[URL]http://agility.iem.pw.edu.pl/index.php?load=form-agl2007[/URL]
Bardzo jednak prosze nie zglaszac sie po 10.08 (pozniej to juz nie bedzie absolutnie nikogo pod komputerem).

Poniewaz Jacek, ktory zawiadowal formularzem i lista jest do 20.08 na urlopie beda do was przychodzic informacje, ze jestescie na liscie rezerwowej, a na stronie glownej jest informacja, ze termin zgloszne minal. Prosze sie nie przejmowac, bedziecie mogli wystartowac.

Zaktualizowane listy startowe pojawia sie dopiero po powrocie Jacka z urlopu (czyli nie wczesniej niz 21.08), nie ma jednak powodu do paniki. Jednoczesnie informuje, ze nie ma mnie w Polsce i pod mailem miedzy 11 a 19 sierpnia.

Bardzo prosze o zgloszenia wolontariuszy, ktorzy chcieliby pomoc w obsludze ringow (nas jest po prostu za malo) - na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Dla wszystkich wolontariuszy przewidzielismy upominki.

Trzymajmy kciuki za dobra pogode, bo jak na razie lato 2007 chyba odwolali...

W celu usprawnienia przebiegow, bedziemy od was wymagac zejscia z parkuru po uplynieciu maksymalnego czasu przebiegu parkuru. Nie po dyskwalifikacji, te mozna miec i na pierwszej przeszkodzie, wiec to byloby niesprawiedliwe ;-) MCP to zwykle dwukrotnosc ustalonego przez sedziego SCP, ktory zwlaszcza w zerowkach i tak jest bardzo liberalny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich po przerwie. Jesli macie jeszcze jakiekolwiek pytania, to zadawajcie.

Poprosze wszystkich o przyjazd w okolicach godziny 8 rano, tak, zeby pierwszy pies stanal na starcie punktualnie o godzinie 9-ej. Jest zgloszonych duzo psow, dlatego prosze wszystkich o pilnowanie swoich miejsc na listach startowych, punktualne stawiania sie na starcie etc...
Przypominam, ze bedziemy was prosic o zejscie z toru po przekroczeniu maksymalnego czasu przebiegu parkuru (dwukrotnosc SCT). Niemniej, i tak trzeba sie nastawic na to, ze przed 18 to sie nie skonczy.

Do Pecic w zeszlym roku wjezdzalo sie bocznym wjazdem, ktory teraz jest zamkniety (a wrecz zabarykadowany) i trzeba wjechac wjazdem glownym (obok koni) - BEDA tabliczki! Ale generalnie na rondku w Pecicach skrecamy w prawo, potem zaraz za przystankiem PKS (kolor zielono-zolty, po lewej stronie drogi) skrecamy w lewo w droge gruntowa, ktora wjezdzamy na teren folwarku w Pecicach przez brame z napisem "teren prywatny, brame zamykac" - niczego nie trzeba zamykac, na czas zawodow bedzie otwarte. Jedziemy prosto jakies 100 metrow, pozniej w prawo przed sadem i w lewo za pastwiskiem (tam juz widac tor).

Bedzie woda dla psow, grillik dla ludzi, ale pamietajcie, ze nie ma tam elektrycznosci oraz wody biezacej (najblizsza ok. 150 metrow od toru, w stajni). Przydadza wam sie skladane krzeselka, namioty czy daszki oslaniajace przed sloncem etc.

Torki mlodziezowe posedziuje Dorotka Znajkowska, ktorej ogromnie dziekuje za chec pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno, ale wazne. Na wymienionej przeze mnie drodze gruntowej sa... dziury. Nie sa moze az tak dramatyczne jak dziury w podjazdach do innych znanych mi klubow ;-), ale powiedzmy, ze plasuja sie w pierwszej trojce. Bardzo prosze jedzcie powoli i uwazajcie na zawieszenia swoich samochodow.

My z tymi najgorszymi dziurami postaramy sie jeszcze zawalczyc, ale ostrzegam tak czy siak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Będę jechać Al. Jerozolimskimi od strony W-wy. W którym miejscu trzeba skręcić na Pęcice, są jakieś znaki?

Znalazłam taka mapę [URL]http://mapy.eholiday.pl/mapa-pecice.html[/URL][/quote]

jadąc od Warszawy to na 3 światłach w lewo licząc od skrzyżowania gdzie po lewej jest stacja BP a po prawej Orlen
czyli
1 światła - BP, Orlen (ul. Spisaka)
2 światła - ul. Jesionowa (pomiędzy składami budowlanymi)
3 światła - ul. Regulska - skręt w lewo do Pęcic

Link to comment
Share on other sites

a ja się nijak nie wyrobię na 8 :( dopiero od 9 mam dostęp do auta, i muszę jechać ok 1,5h jak nie dłużej... W związku z tym proszę o przesuniecie Gofera z Klaudią M. na jaknajbardziej możliwy najpóźniejszy start! Najwyżej nam Jumping 0 przepadnie... :( :(

[size=1]wyślę jeszcze na maila ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...