Jump to content
Dogomania

Pęcice Classic 25.08.2007


myriad

Recommended Posts

Zapraszamy serdecznie do zglaszania sie na kolejne zawody organizowane przez
klub Alternatywa w podwarszawskich Pęcicach, 25 sierpnia 2007. To już nasze
szóste doroczne
zawody organizowane w tym miejscu, dlatego od tego roku nadajemy im nazwę
PĘCICE CLASSIC :-)

Są to zawody nieoficjalne, sędziowane jednak, oczywiście, według regulaminu
FCI.
Sędziować będą: Marzena Domińczak z klubu Hopsa (Openy), Agnieszka Kunkel z
klubu Hopsa (Zerówki) i Justyna Włodarczyk z Alternatywy (Youngsters).

Formularz zgłoszeniowy:
[URL="http://agility.iem.pw.edu.pl/index.php?load=form-agl2007"][COLOR=#800080]http://agility.iem.pw.edu.pl/index.php?load=form-agl2007[/COLOR][/URL]

W tym roku proponujemy następujące przebiegi:
dla psów zaawansowanych: Agility Open i Jumping Open
dla zerówkowiczów: Agility 0 i Jumping 0
Ponieważ zerówki organizowane są dla psów od 15 miesiąca życia, proponujemy
również specjalne przebiegi dla młodszych psów (7-15 miesięcy): Youngsters
Agility i Youngsters Jumping

W torach klasy Youngsters zostaną użyte następujące przeszkody:
przeszkody skakane (tyczki na wysokości 10 cm), tunele twarde, kładka i
palisada na obniżonych wysokościach (kładka na wysokości 60 cm, palisada
60 cm).

Dodatkowo proponujemy również osobną klasyfikację dla Juniorów
(przewodników, którzy nie ukończyli 18 lat) oraz psów-weteranów (powyżej 8
roku życia).

Dla zerówkowiczów i psów z klasy Open proponujemy również specjalny przebieg
Touch and Go. Tor Touch and Go składa się wyłącznie z przeszkod strefowych i
tuneli, nie
ma więc podziału na klasy wzrostowe. Przeszkody strefowe mogą występować w
ogromnej ilości i należy nastawić się na wiele, wiele stref do pokonania.
Każda ominięta strefa to, klasycznie, 5 punktów karnych.


kolejność przebiegów:

Youngsters Jumping
Jumping 0
Jumping Open
Youngsters Agility
Agility 0
Agility Open
Touch and Go


Termin zgłoszeń upływa 13 sierpnia bądź też po 80 zgłoszeniach (cokolwiek
nastąpi wcześniej).
Rozpoczęcie zawodów, godz. 9, przyjmowanie zawodników 8-9 rano. Mapka z dojazdem jest dostępna na naszej stronie.
Startowe to 10 zlotych od psa, płatne rano w sekretariacie.

Pozdrawiam, liczę na to, że przyjedziecie do nas i będziemy się wspaniale bawić. W razie wątpliwości i problemów technicznych, proszę pytać :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Justyna, ten formularz domaga się bardzo szczegółowych danych na temat daty urodzenia psa :angryy: , a ja takich informacji nie posiadam :placz: . Mogę jedynie podać w przybliżeniu rok urodzenia Moni, a Leona nawet tego nie...
Stare rupiecie som, nawet nie pamiętają, kiedy się urodzili :mad:

Link to comment
Share on other sites

Wymysl cos. Ja nie jestem informatykiem, ktos to dla nas zrobil (student meza Ewy od Tesli w ramach zaliczania jakiegos przedmiotu) i ja tego nie rusze. Wiec wymysl jakas mila date i ja wpisz.

Oraz iz odpowiadam, ze nie ma obowiazku wpisywania oddzialu ZKwP jesli sie nie ma ochoty badz nie poczuwa sie do bliskiego zwiazku ze swoim oddzialem. Jesli ktos sie poczuwa, to oczywiscie moze wpisac.

Ja mam zly dzien dzisiaj na wszelkie komputerowe sprawy (jak widac zla data w tytule watku nadal tkwi)...

Oraz iz wiem, ze to sie pokrywa z wystawa w Bialymstoku i nic na to nie poradze niestety, z czyms sie musi pokrywac, tyle imprez teraz mamy, ze hej.

Link to comment
Share on other sites

Nie powinnam pisac na dogo, bo co napisze, to strzelam jakas gafe techniczna... (vide zla data w tytule watku), ale....

chcialam powiedziec, ze w ogole malkontenctwo sie szerzy wsrod was agilitowcow polskich.

Przez ostatni rok biegalam z psami w USA, gdzie zglasza sie na zawody metoda wydrukowania zgloszenia, wypelnienia go recznie i odeslania do organizatora poczta razem z czekiem na startowe (jeden przebieg ok. 20$) oraz zaadresowana do siebie koperta ze znaczkiem (na potwierdzenie zgloszenia). A u nas..... formularze internetowe, potwierdzenia, automatycznie generowane listy startowe... bajery, rowery. Wiec prosze was ladnie, docencie dzielo studenta Jacka, taki mily formularz :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']

Przez ostatni rok biegalam z psami w USA, gdzie zglasza sie na zawody metoda wydrukowania zgloszenia, wypelnienia go recznie i odeslania do organizatora poczta razem z czekiem na startowe (jeden przebieg ok. 20$) oraz zaadresowana do siebie koperta ze znaczkiem (na potwierdzenie zgloszenia). [/quote]
O rany goscia! Ale ciemnogrod... te Stany:evil_lol:
To chyba sie cieszysz, ze wrocilas!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Nie powinnam pisac na dogo, bo co napisze, to strzelam jakas gafe techniczna... (vide zla data w tytule watku), ale....

chcialam powiedziec, ze w ogole malkontenctwo sie szerzy wsrod was agilitowcow polskich.

Przez ostatni rok biegalam z psami w USA, gdzie zglasza sie na zawody metoda wydrukowania zgloszenia, wypelnienia go recznie i odeslania do organizatora poczta razem z czekiem na startowe (jeden przebieg ok. 20$) oraz zaadresowana do siebie koperta ze znaczkiem (na potwierdzenie zgloszenia). A u nas..... formularze internetowe, potwierdzenia, automatycznie generowane listy startowe... bajery, rowery. Wiec prosze was ladnie, docencie dzielo studenta Jacka, taki mily formularz :-)[/quote]
No bo oni som laaaata świetlne za nami, czyż nie? :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=lightblue]A może bardziej ufają poczcie? [/COLOR][/SIZE];)

myriad, ale to jeszcze nie koniec. Zaraz zaczną się marudzenia o listy zgłoszonych...
A ja chcę zapytać, czy weteraństwo mojej Moni zostało już usunięte? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Nie powinnam pisac na dogo, bo co napisze, to strzelam jakas gafe techniczna... (vide zla data w tytule watku), ale....

chcialam powiedziec, ze w ogole malkontenctwo sie szerzy wsrod was agilitowcow polskich.

Przez ostatni rok biegalam z psami w USA, gdzie zglasza sie na zawody metoda wydrukowania zgloszenia, wypelnienia go recznie i odeslania do organizatora poczta razem z czekiem na startowe (jeden przebieg ok. 20$) oraz zaadresowana do siebie koperta ze znaczkiem (na potwierdzenie zgloszenia). A u nas..... formularze internetowe, potwierdzenia, automatycznie generowane listy startowe... bajery, rowery. Wiec prosze was ladnie, docencie dzielo studenta Jacka, taki mily formularz :-)[/quote]

Doceniamy, doceniamy:evil_lol: .

My juz też zgłoszeni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']
myriad, ale to jeszcze nie koniec. Zaraz zaczną się marudzenia o listy zgłoszonych...
[/quote]

Listy beda :cool3:

[QUOTE]A ja chcę zapytać, czy weteraństwo mojej Moni zostało już usunięte? :lol:[/QUOTE]

Luzik, predzej czy pozniej zostanie usuniete :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']No bo oni som laaaata świetlne za nami, czyż nie? :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=lightblue]A może bardziej ufają poczcie? [/COLOR][/SIZE];)[/quote]

:-D
Laaaata swietlne!
Monia zostala odweteraniona, nie martw sie.

Listy startowe... ykhm... no beda, beda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...