Jump to content
Dogomania

Pęcice Classic 25.08.2007


myriad

Recommended Posts

Ja nie jade, bo mykamy sie szkolic u Knuta Fuchsa z posluszenstwa, ale postaram sie wydelegowac od siebie ekipe, jak tylko saba wroci :mad: z tej :zly7: Holandii. Kto to wymyslil wyjezdzac w srodku sezonu azilitowego :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, u nas na stronie sa pierwsze listy startowe, beda aktualizowane co kilka dni: [URL]http://agility.iem.pw.edu.pl[/URL]
Mokka, ja widze, ze Monia jest tam zaweteraniona, ale pamietamy! Nie zmusimy jej do skakania nizej ;-)

Jesli chcecie cos poprawic, prosze przesylajcie poprawki na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

a nie do kogos na PW. Bo my sie potem gubimy ktora od kogo co dostala na PW, a tak wszystko jest w jednym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ja mam głupie pytanie :lol: Mogę się zgłosić, a później (przed końcem terminu zgłoszeń) - jeśli coś by się wydarzyło (brak transportu czy coś) powiedzieć, że mnie nie będzie, żebym nie zajmowała miejsca...? :oops:

Link to comment
Share on other sites

My zgłoszeni...:roll: My jesteśmy świetnym materiałem na zamknięcie stawki:p Obóz agility wprawdzie przed nami ale ogolnie to nie umiemy nic oprócz hopek, tunelu i slalomu (którego zresztą w zeróweczkach nie ma...:loveu:)...:lol:

Swoją drogą jestem ciekawa czemu wszyscy tak usilnie z Flesza robią Flesha:cooldevi::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Nie no ja Flesza zawsze po imieniu nazywam;):lol: Ale spoko, nie przeszkadza mi to, nic się nie stanie jak zostanie Fleshem na jedne zawody:p Chociaż na zawodach frisbee w Katosach też tak go nazwali.

Hehe ale Wy to coś umiecie no i trenujecie... a my nic:smokin:

Link to comment
Share on other sites

Załapałaś się :-)

W tej chwili mamy już 80 psów + 9 z Alternatywy, których nie liczymy do limitu. Aktualizacja list powinna być jutro.
Zgłaszane od tej pory psy będą zapisywane na listę rezerwową a osoby przyjęte będą proszone o wcześniejsze zgłaszanie ewentualnej nieobecności - wtedy lista się przesunie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...