Jump to content
Dogomania

Foto konkurs w "Mój Pies"


Agnisia =)

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chicken']Ja chyba bede kandydowac do wrzesniowego numeru bo za pozno wyslalam zdjecia...
Zobaczymy

A ja poznalam jednego :P
Ajaks Waleczny Fortunatus, czyli Szaman-Husky Syberysjki :loveu:
Gratulacje![/quote]

Sprawdziłam :razz: Szaman jest w lipcowym numerze PP.Również gratuluję właścicielom.
Ja też wysłałam zdjęcia ale wiem,że się nie uda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Nie mów tak...ja wysyłam jakieś takie normalne...ani to ładne, ani oryginalne...ale moim aparatem to cud zrobić takie zdjęcie...:oops:[/quote]

Jestem pesymistką :cool3: Moim aparatem też ciężko.Zaczęłam zbierać na canona s3 no ale w necie najtaniej 1200 kosztuje więc nie wiem kiedy uzbieram :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik89']Jestem pesymistką :cool3: Moim aparatem też ciężko.Zaczęłam zbierać na canona s3 no ale w necie najtaniej 1200 kosztuje więc nie wiem kiedy uzbieram :lol:[/QUOTE]
ja mam wartego połowe tyle :cool3: mogłabym może kupić coś lepszego, ale mam taki sam problem-kasa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Już tyle osób z dogo wysłało zdjęcia na konkurs,że musi się komuś udać. :evil_lol:

[SIZE=1]Hihi a ja nie wiem ile nasz Kodak CX7330 kosztował bo tata go wziął jakieś dwa lata temu za uzbierane punkty z Plusa. :cool3: Nawet nie wiecie ile ten aparat przeszedł heh to ja go najbardziej wymęczyłam :lol: Zdjęć zrobił bardzo dużo (najwięcej to chyba moich zwierzaków i psów z azylu).Chcę mieć własną cyfrówkę i po długim szukaniu odpowiedniego dla mnie aparatu wybór padł na S3. Kasa,którą uzbieram z osiemnastki idzie na robienie prawka więc żeby odłożyć na aparat muszę sobie znaleźć jakąś dorywczą pracę w roku szkolnym.Po skończeniu klasy maturalnej idę na studia zaoczne więc jak już będe pracować to zacznę powoli zbierać na lustrzankę a na nią to już trochę więcej kasy potrzeba. :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...